ODSZEDŁ RENEUSZ WACHOL

Z żalem zawiadamiamy, że odszedł

Pan Reneusz Wachol

były piłkarz Stilonu Gorzów oraz II Ligowej Celulozy Kostrzyn.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w środę 21 lutego o godzinie 12:00 na cmentarzu przy ul. Żwirowej.

Wyrazy współczucia składa Zarząd OZPN Gorzów Wlkp. wraz z pracownikami.

 

PREMIEROWA EDYCJA TURNIEJU O PUCHAR PREZESA PZPN

Za nami premierowa edycja Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11 oraz U-12. Po zaciętej walce w rozgrywkach zwyciężył zespół AP KGHM Zagłębie Lubin do lat 11 oraz Pogoń Szczecin do lat 12. Województwo lubuskie reprezentowały zespoły UKS Czwórka Kostrzyn oraz Korona Wschowa.

Czytaj więcej...

PRACOWNIK OZPN GORZÓW WLKP. Z UPRAWIENIAMI TRENERA STEWARDÓW

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. informuje, że członek wydziału gier Kamil Jaźwiński uzyskał uprawnienia Certyfikowanego Trenera Stewardów podczas Centralnego Kursu Trenerów Stewardów PZPN.

 

Czytaj więcej...

CHROBRY GŁOGÓW WYGRYWA W 37 TURNIEJU O PUCHAR PREZYDENTA

Dnia 4 Lutego na hali przy ul. Szarych Szeregów odbył się już 37 Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. Turniej jak co roku cieszył się sporym zainteresowaniem. W tym roku na zaproszenie odpowiedziały takie zespoły jak: Chrobry Głogów (obrońca tytułu), ZAP Zbąszynek, Osadnik Myślibórz, Orzeł Międzyrzecz, Piast Karnin, Czarni Witnica, Stilon Gorzów, Warta Gorzów.

Czytaj więcej...

TKKF STILON GORZÓW ZWYCIĘŻA W FINALE - FUTSAL U-16

Na dzień 3 Lutego 2018 roku zaplanowany został Wojewódzki Finał Futsalu Dziewcząt do lat 16. Do turnieju przystąpiło osiem zespołów co jest bardzo pozytywnym prognostykiem dotyczącym piłki nożnej kobiet. Program turnieju był bardzo rozbudowany ze względu na to, że drużyny grały systemem każdy z każdym. Ostatecznie zwyciężyła drużyna TKKF Stilon Gorzów Wlkp.

Czytaj więcej...

NOWA KONCEPCJA ROZGRYWEK - WAŻNE !!!

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie robocze Komisji Szkoleniowej OZPN, którą reprezentował Sławomir Bednarczyk z Wydziałem gier w składzie Liwiusz Sieradzki, Zenon Zadworny oraz Kamil Jaźwiński. Podczas spotkania poruszone były ważne tematy dotyczące podwyższenia poziomu rozgrywek w naszym okręgu w kategoriach Junior F – Junior D.

Czytaj więcej...

Oddaj swój 1 procent

Przypominamy wszystkim podatnikom o możliwości przekazania 1 % swojego podatku.

Aby go przekazać  należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT, a więc wpisać numer KRS: 0000127804.

 

Czytaj więcej...

ZAWODNICY OKRĘGU GORZOWSKIEGO NAGRODZENI NA BALU SPORTOWCA

To już tradycja, że w styczniu Lubuski Związek Piłki Nożnej organizuję Galę podsumowująca plebiscyt na najlepszych piłkarzy i trenerów województwa lubuskiego. W tym roku uroczystość odbyła się w Winnicy Stara Winna Góra w Górzykowie.

Czytaj więcej...

WARTA ZWYCIĘŻA W FINALE – FUTSAL U-18

Do wojewódzkiego finału futsalu U-18 awans uzyskały po dwie drużyny z północy oraz z południa. Na hali przy ulicy Słowiańskiej sprawdzić swoje umiejętności miały Warta Gorzów, LZS Bobrówko, Piast Iłowa oraz Korona Kożuchów. W zmaganiach najlepsza okazała się miejscowa ekipa Warta Gorzów.

Czytaj więcej...

ŁUCZNIK MISTRZEM WOJEWÓDZTWA – FUTSAL U-16

W dniu 27 Stycznia w Gorzowie Wlkp. odbył się wojewódzki finał rozgrywek futsalu do lat 16. W finale miały się zmierzyć ze sobą 4 drużyny z całego województwa, dwie z północy oraz dwie z południa. Ostatecznie tytuł mistrza wywalczyli zawodnicy ze Strzelec Krajeńskich.

Czytaj więcej...

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA