PRZERWA ŚWIĄTECZNA BIURA

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wielkopolskim informuję, że w dniach od 24.12.2018r. do 1.01.2019r. biuro Okręgu będzie NIECZYNNE. W sprawach pilnych będzie można kontaktować się z Wiceprezesem OZPN Alfredem Nowosadzkim tel. 602698344. Jednoczenie przypominamy, iż wszelkie sprawy organizacyjne oraz finansowe należy załatwić do 21.12.2018r.

 

W EKSTRAKLASOWYM STYLU ZAINAUGUROWAŁ KURS TRENERSKI GRASSTOOTS C WE WSPÓŁPRACY Z GORZOWSKIM AWF-EM

W miniony weekend rozpoczęliśmy drugi w historii kurs trenerski dla studentów gorzowskiego AWF. W oficjalnym otwarciu udział wziął Wiceprezes ds. piłkarstwa młodzieżowego LZPN Pan Zenon Chmielewski. Kursantów spotkała również mikołajkowa niespodzianka bowiem zajęcia odwiedził obecny asystent trenera Legii Warszawa oraz były piłkarz mający ponad 200 występów w Ekstraklasie trener  Aleksandar Vuković.

II TURNIEJ ORLICZEK ZA NAMI – PÓŁNOC

W dniu 9 Grudnia 2018 roku odbył się kolejny z Nowatorskiego Cyklu Wojewódzkich Mistrzostw Orliczek Turniej. Gospodarzem był zespół MUKS Przyjaciół Sportu Kostrzyn n/O. Świetna zabawa i uśmiechy na twarzach dziewczynek to najlepszy wyznacznik, ze takie rozgrywki mają sens, a piłka nożna dziewczynek staje się co raz bardziej popularna w naszym Województwie.

Czytaj więcej...

WOJEWÓDZKI FINAŁ ELIMINACJI ROZGRYWEK O PUCHAR PREZESA PZPN

Przedstawiamy harmonogram Wojewódzkiego Finału Rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN. Turniej finałowy odbędzie się w dniu 5 Stycznia 2019 roku na hali sportowo widowiskowej przy ulicy Szarych Szeregów w Gorzowie Wlkp. Do finału awansowały po dwa zespoły z Północy oraz Południa Województwa Lubuskiego wyłonione w turniejach eliminacyjnych obu kategorii U-11 oraz U-12.

Czytaj więcej...

KADRA U-16 K: JUNIORKI ZAGRAJĄ W TURNIEJU MIĘDZYNARODOWYM W EISENHUTTENSTADT

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że w dniu 15 Grudnia 2018 roku odbędzie się Międzynarodowy Turniej Halowy w Eisenhuttenstadt, na który otrzymały zaproszenie nasze Juniorki Młodsze. Powołania otrzymały następujące zawodniczki:

>>>POWOŁANIA<<<

 

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE OZPN 2016-2018 ZA NAMI

W minioną sobotę 8 Grudnia 2018 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Gorzowie Wielkopolskim za okres 2016-2018. Na zebraniu stawili się delegaci Klubów oraz zaproszeni goście a wśród nich Radni Grażyna Wojciechowska oraz Jerzy Synowiec. Uroczystego otwarcia Zebrania dokonał Prezes OZPN Gorzów Wlkp. Zdzisław Czyrka.

Czytaj więcej...

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE 8.12.2018r.

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. przypomina, że w najbliższa sobotę (8 Grudnia) odbędzie się WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE DELEGATÓW OZPN GORZÓW. Wszystkie niezbędne materiały zostały wysłane do delegatów drogą elektroniczną. Prosimy o zapoznanie się z informacjami oraz punktualne przybycie. Początek obrad o godzinie 11:00 w Sali konferencyjnej Hotelu MIESZKO przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie Wlkp.

ZWERYFIKOWANE TABELE ORAZ PODZIAŁ NA GRUPY WIOSNA

Wydział Gier OZPN Gorzów Wlkp. w załączeniu przesyła podział na grupy/ligi rozgrywkowe drużyn młodzieżowych - runda wiosenna.

Składy grup opracowano na podstawie tabel końcowych z rundy jesiennej oraz w porozumieniu z Komisją Szkolenia OZPN.

Czytaj więcej...

MOBILNA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW - WOJ. LUBUSKIE

Polski Związek Piłki Nożnej przy współpracy z Lubuskim Związkiem Piłki Nożnej serdecznie zaprasza wszystkich Trenerów, Trenerki, instruktorów oraz animatorów sportu na bezpłatne szkolenia organizowane w województwie lubuskim.

Udział w szkoleniach będzie certyfikowany godzinami niezbędnymi do przedłużenia licencji trenerskich (dot. Grassroots D, Grassroots C, PZPN B, PZPN A).

Czytaj więcej...

NASZA REPREZENTANTKA W PARIS SAINT GERMAIN

Niemizernie miło nam poinformować , że zawodniczka z naszego Okręgu (TKKF Stilon Gorzów) Paulina Dudek wielokrotna Reprezentantka Polski występuje w barwach francuskiego PARIS SAINT GERMAIN, który jest jednym z najlepszych Klubów Kobiecych w Europie. Paulinie życzymy samych sukcesów oraz żeby kontuje omijały ją szerokim łukiem. Mamy nadzieję, wśród zawodniczek występujących na co dzień w naszych rozgrywkach kobiecych kryje się jeszcze więcej takich perełek.

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA