PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. informuje, że biuro będzie NIECZYNNE podczas przerwy świątecznej od dnia 23 Grudnia do dnia 2 Stycznia włącznie. Wszelkie sprawy zaległe dotyczące roku 2017 rozpatrywane będą do dnia 21 Grudnia.

 

 

 

ROZGRYWKI O PUCHAR PREZESA PZPN - TERMINY

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. informuje, że rozgrywki o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej rozgrywane będą w następujących terminach i miejscach:

 

Czytaj więcej...

UWAGA TRENERZY !!!

Lubuska Komisja Licencjonowania Trenerów przypomina wszystkim Trenerom, którym kończy się ważność licencji o składaniu dokumentów w celu jej przedłużenia w trybie zwyczajnym. Termin składania dokumentów do 31.12.2017r. Natomiast Trenerzy, którzy posiadają licencje papierowe z terminem ważności po 31.12.2017r powinni je wymienić (bezpłatnie) do 31.01.2018r. Po tym terminie wszystkie licencje papierowe tracą ważność i nie będą honorowane przez sędziów.

BEZPŁATNE STYCZNIOWE TURNIEJE – FUTSAL


Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. informuje, że zapisy na turnieje futsalowe o tytuł mistrza województwa prowadzone są do dnia
20.12.2017. Turnieje są BEZPŁATNE, rozgrywane wg. przepisów futsalowcyh w dwóch etapach.  LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !

Czytaj więcej...

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO PAOLO

SPN Paolo Gorzów ponownie zgarnia 3pkt lecz tym razem przed własną publicznością. Zawody spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem, oprócz licznie zgromadzonych widzów pojawili się również goście specjalni. Prezes Skowron wraz z członkiem Zarządu Lubuskiego ZPN Leszkiem Janowiakiem oraz trenerem koordynatorem AMO Gorzów Wlkp. Arturem Andruszczakiem obejrzeli pierwszy mecz SPN PAOLO Gorzów Wlkp. przed własną publicznością w ramach rozgrywek II ligi futsalu. Rywalem gorzowian był M40 Poznań. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:2 (1:1).

Czytaj więcej...

HISTORYCZNY TURNIEJ DZIEWCZYNEK U-12 W KROŚNIE ZA NAMI

W minioną niedzielę z okazji zbliżających się mikołajek odbył się turniej dla dziewczynek do lat 12 w hali sportowo widowiskowej w Krośnie Odrzańskim. W historii Lubuskiej piłki nożnej nie zdarzyło się jeszcze, żeby w turnieju dziewczynek wzięło aż tyle drużyn. Zważywszy na zadowolenie, świetną zabawę zawodniczek oraz liczebność drużyn, jesteśmy bardzo zadowoleni oraz pełni optymizmu,

 

Czytaj więcej...

ROZGRYWKI O PUCHAR PREZESA PZPN

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuje, że Departament Rozgrywek Krajowych PZPN organizuje rozgrywki o Puchar Prezesa PZPN w dwóch kategoriach wiekowych: U-12 i U-11. Wszystkie chętne zespoły prosimy o zgłaszanie swojego udziału do Lubuskiego ZPN w nieprzekraczalnym terminie do 10 grudnia 2017 r.

 

Czytaj więcej...

ZAPROSZENIE NA MECZ II LIGI FUTSALU - SPN PAOLO FUTSAL GORZÓW

W tegorocznych rozgrywkach drugiej ligi futsalu wystartowała ponownie drużyna gorzowska po 10 letniej przerwie. SPN PAOLO FUTSAL GORZÓW WLKP. swoje spotkania rozgrywa na hali przy ulicy Czereśniowej 4. Pierwsze wyjazdowe zmagania rozstrzygnęli na swoją korzyść, jak będzie tym razem?

 

Czytaj więcej...

POWOŁANIE ZAWODNICZEK DO REPREZENTACJI GORZOWA

Okręgowy Związek Piłki Nożnej informuje, że na powołania do REPREZENTACJI GORZOWA na Turniej Mikołajkowy U-12 dziewczynek  w Krośnie Odrzańskim powołane zostały:

 

 

Czytaj więcej...

STILON GORZÓW ZWYCIĘŻA W TURNIEJU ORGANIZOWANYM PRZEZ OZPN

W minioną niedzielę na hali sportowy-widowiskowej obył się Międzypaństwowy Turniej Piłki Halowej dla Dzieci. Rozgrywki w kategorii JUNIOR B przyniosły wiele emocji ciekawych sytuacji bramkowych. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie o czym świadczy liczba spotkań zakończonych remisem oraz rzutami karnymi. W ostatecznym rozrachunku zwyciężyła drużyna... 

 

Czytaj więcej...

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA