ANKIETY ZGŁOSZENIOWE NA SEZON 2018/2019

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. informuje, że ANKIETY zgłoszeniowe na sezon 2018/19 są dostępne do pobrania lub nabycia w biurze w godzinach 8-14 od poniedziałku do piątku. Tegoroczne ankiety zostały podzielone w zespołach młodzieżowych od Trampkarza do Żak na osobne druki. Termin składania wypełnionych druków mija 30 Czerwca dla zespołów od Seniora do Młodzika (JUNIOR D) oraz 31 Lipca dla zespołów kategorii Orlik (JUNIOR E) i Żak (JUNIOR F).

Czytaj więcej...

FINAŁ PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU OKRĘGU GORZÓW ORAZ DREZDENKO

W dniu 23 Czerwca w Bogdańcu odbędzie  się finał Pucharu Polski na szczeblu podokręgów Gorzów oraz Drezdenko. W spotkaniu finałowym zmierzą się zespoły, które w tegorocznych rozgrywkach uzyskały promocję do Klasy "A" GKP Bogdaniec - FC Kursko zatem spotkanie zapowiada się arcyciekawie. Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na godzinę 17:00.

 

Zatwierdzony Regulamin Rozgrywek dla klubów IV ligi i nizszych klas rozgrywkowych na sezon 2018-2019

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. przedstawia Regulamin rozgrywek IV Ligii i klas niższych na sezon 2018/19 zatwierdzony przez Zarząd LZPN. Regulamin do pobrania poniżej.

 

REGULAMIN

ROZGRYWKI KOBIECE - ANKIETA ZGŁOSZENIOWA NA SEZON 2018/19

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. informuje, że dostępna jest do pobrania ANKIETA zgłoszeniowa dotycząca rozgrywek kobiecych. Wszystkie zainteresowane kluby prosimy o zapoznanie się oraz złożenie wypełnionej ankiety przed dniem 20.07.2018r. Ankieta do pobranie poniżej lub bezpośrednio w biurze OZPN Gorzów Wlkp. Ul. Dąbrowskiego 20 w godzinach 8-15.

Czytaj więcej...

BŁĘKITNI DOBIEGNIEW WYGRYWAJĄ LIGĘ MISTRZOWSKĄ ŻAKA

W minionym sezonie po awansach i spadkach po rundzie jesiennej w lidze mistrzowskiej żaka znalazły się następujące zespoły: PAP Bosko Sulęcin, AP Kania Cup, Progres Gorzów I, Progres Gorzów II, UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą oraz Błękitni Dobiegniew. Właśnie Ci ostatni w ostatecznym rozrachunku zajęli pierwsze miejsce i otrzymują tytuł Mistrza Okręgu Gorzowskiego.

Czytaj więcej...

PROGRES GORZÓW MISTRZEM WOJEWÓDZTWA

Zespół trenera Sławka Bednarczyka w sobotę po raz drugi pokonał UKS AP Falubaz Zielona Góra 3-2, wynik dwumeczu (7-2) i zdobył tytuł Mistrza Województwa. Zespół Progresu będzie reprezentował Gorzów w Mistrzostwach Polski.

 

Czytaj więcej...

FINAŁ PUCHARU POLSKI: KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - WARTA GORZÓW

Trwa odliczanie do Finału Pucharu Polski na szczeblu woj. lubuskiego. W sobotę, 23 czerwca w Babimoście w najważniejszym meczu sezonu 2017/2018 zmierzą się KS Falubaz Zielona Góra i Warta Gorzów Wlkp. Początek spotkania o godz. 17:00. Oprócz finału Pucharu Polski w Babimoście odbędzie się wiele wydarzeń piłkarskich: m.in. Lubuska Kursokonferencja Trenerów (22-23.06) zorganizowana przez Wydział Szkolenia Lubuskiego ZPN. Serdecznie zapraszamy do Babimostu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMUNIKAT KOMISJI LICENCJI KLUBOWYCH

Komisja ds. Licencji Klubowych (Zespól w Gorzowie Wlkp.) informuje, że 31 maja upłynął termin składania wniosków o licencje w trybie zwyczajnym. W chwili obecnej wnioski będą rozpatrywane w trybie nadzwyczajnym. Wykaz klubów, które dotychczas nie złożyły dokumentów:

Czytaj więcej...

PLANOWANY START ROZGRYWEK - SEZON 2018/19

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. przedstawia planowane terminy rozpoczęcia rozgrywek w sezonie 2018/19. Terminy przestawiamy poniżej:

 

 

Czytaj więcej...

Decyzje Wydziału Dyscypliny OZPN 14.06.2018

Wydział Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. przedstawia decyzje z posiedzenia dnia 14.06.2018 r. :

Decyzje Wydziału Dyscypliny OZPN 14.06.2018

 

 

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA