Ministerstwo Sportu dłużej poczeka na wnioski w Programie "KLUB" 2020 oraz kilku innych

W związku z sytuacją w Polsce spowodowaną rozprzestrzeniającym się na świecie koronawirusem Ministerstwo Sportu podjęło decyzję o wydłużeniu terminów składania i rozpatrywania wniosków, z których chętnie korzystały i korzystają kluby i szkółki piłkarskie. Chodzi o Rządowy Program "KLUB" oraz Programy: "Sport Wszystkich Dzieci", "Sport dla Wszystkich" i Upowszechniania Sportu Osób Niepełnosprawnych.

 

 

Wnioski o dofinansowanie, ramach Rządowego Programu "KLUB", małe i średnie kluby sportowe mogą składać do 9 kwietnia 2020 roku. Ich rozpatrzenie nastąpi do 4 czerwca. Więcej szczegółów o Programie "KLUB" można znaleźć POD TYM LINKIEM lub na stronie ministerstwa POD TYM LINKIEM.

 

Termin rozstrzygnięcia wniosków na zadanie: "Wpieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży" w ramach Programu "Sport wszystkich Dzieci" został przesunięty do 7 kwietnia 2020. Program "Sport Wszystkich Dzieci" adresowany jest do uczniów szkół różnych szczebli edukacyjnych, a w szczególności do uczniów szkół podstawowych zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również do klubów i organizacji sportowych. Założeniem Programu jest powszechne uczestnictwo dzieci i młodzieży w podstawowych obszarach kultury fizycznej. Więcej szczegółów POD TYM LINKIEM.

 

Termin rozstrzygnięcia wniosków, złożonych w ramach programu "Sport dla Wszystkich" to 7 kwietnia 2020. Główna" idea" programu "Sport dla Wszystkich" jest stworzenie warunków do osiagnięcia celu strategicznego " aktywnego i zdrowego społeczeństwa, poprzez upowszechnianie sportu i aktywnosci fizycznej oraz promocje" zdrowego i aktywnego stylu życia. Więcej szczegółów POD TYM LINKIEM.

 

Termin rozstrzygnięcia naboru wniosków w ramach Programu Upowszechniania Sportu Osób Niepełnosprawnych został ustalony na dzień 9 kwietnia 2020. Głównym celem Programu jest tworzenie optymalnych warunków umożliwiajacych osobom niepełnosprawnym zwiększanie uczestnictwa w różnych formach aktywności sportowej, właczenie w główne nurty życia społecznego oraz wyrównanie szans w dostępie do przestrzeni publicznej w obszarze sportu. Więcej szczegółów POD TYM LINKIEM.

 

Zachęcamy do korzystania ze wsparcia!

 

źródło: Łączy nas piłka

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

PITax.pl dla OPP

Rozlicz PIT Online
z PITax.pl dla OPP
.

Projekt realizujemy
we współpracy z
IWOP.

MULTIMEDIA