GORZÓW CUP 2022 - ZA NAMI PIERWSZY DZIEŃ ZMAGAŃ

Utworzono: sobota, 18, czerwiec 2022 19:34
Odsłony: 1437

Za nami zmagania fazy grupowej czyli pierwszego dnia Gorzów Cup 2022. Jak wyglądały wyniki przedstawiamy poniżej:

 

 

 

FAZA GRUPOWA

18.06.2022r.

GRUPA A – Boisko nr 1-2

 

Lp.

Godzina

Boisko

Drużyna

Wynik

Drużyna

1.

15:00

Nr 1

PIAST GLIWICE

0

TS PRZYLEP

2.

15:00

Nr 2

LECH POZNAŃ

 2

ŚLĄSK WROCŁAW

3.

15:40

Nr 1

TS PRZYLEP

 2

LECH POZNAŃ

4.

15:40

Nr 2

ŁKS ŁÓDŹ

 10

PIAST GLIWICE

5.

16:20

Nr 1

LECH POZNAŃ

 4

ŁKS ŁÓDŹ

6.

16:20

Nr 2

ŚLĄSK WROCŁAW

 5

TS PRZYLEP

7.

17:00

Nr 1

ŁKS ŁÓDŹ

 4

ŚLĄSK WROCŁAW

8.

17:00

Nr 2

PIAST GLIWICE

LECH POZNAŃ

9.

17:40

Nr 1

ŚLĄSK WROCŁAW

 7

PIAST GLIWICE

10.

17:40

Nr 2

TS PRZYLEP

 1

ŁKS ŁÓDŹ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA B – Boisko nr 3-4

 

Lp.

Godzina

Boisko

Drużyna

Wynik

Drużyna

1.

15:00

Nr 3

RAKÓW CZĘSTOCHOWA

 9

0

REPREZENTACJA GORZOWA

2.

15:00

Nr 4

CHROBRY GŁOGÓW

 0

4

FüCHSE BERLIN

3.

15:40

Nr 3

REPREZENTACJA GORZOWA

 3

1

CHROBRY GŁOGÓW

4.

15:40

Nr 4

GÓRNIK ZABRZE

 0

1

RAKÓW CZĘSTOCHOWA

5.

16:20

Nr 3

CHROBRY GŁOGÓW

 0

6

GÓRNIK ZABRZE

6.

16:20

Nr 4

FüCHSE BERLIN

 5

0

REPREZENTACJA GORZOWA

7.

17:00

Nr 3

GÓRNIK ZABRZE

 2

1

FüCHSE BERLIN

8.

17:00

Nr 4

RAKÓW CZĘSTOCHOWA

 11

0

CHROBRY GŁOGÓW

9.

17:40

Nr 3

FüCHSE BERLIN

 1

6

RAKÓW CZĘSTOCHOWA

10.

17:40

Nr 4

REPREZENTACJA GORZOWA

 0

5

GÓRNIK ZABRZE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FAZA PUCHAROWA

19.06.2022r.

Boisko nr 1-2

PÓŁFINAŁY

10:00

Boisko nr 1

LECH POZNAŃ

   

GÓRNIK ZABRZE

10:00

Boisko nr 2

RAKÓW CZĘSTOCHOWA

   

ŁKS ŁÓDŹ

MECZ O 9 MIEJSCE

10:40

Boisko nr 1

PIAST GLIWICE

   

CHROBRY GŁOGÓW

MECZ O 7 MIEJSCE

11:20

Boisko nr 1

TS PRZYLEP

   

REPREZENTACJA GORZOWA

MECZ O 5 MIEJSCE

12:00

Boisko nr 1

ŚLĄSK WROCŁAW

   

FUSCHE BERLIN

MECZ O 3 MIEJSCE

12:40

Boisko nr 1

PRZEGRANY PÓŁFINAŁ I

 

 

PRZEGRANY PÓŁFINAŁ II

FINAŁ

13:20

Boisko nr 1

ZWYCIĘZCA PÓŁFINAŁ I

 

 

ZWYCIĘZCA PÓŁFINAŁ II