KURS PIERWSZEJ POMOCY TERMINY

PRZEDSTAWIAMY TERMINY KURSÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ OKRĘGOWY ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ W GORZOWIE WLKP. WRAZ Z LISTAMI UCZESTNIKÓW

OZPN Gorzów Wlkp. informuję , że w niżej podanych terminach odbędą się kurs pierwszej pomocy. Kursy odbywają się w piątki od godziny 15:00 do 21:00 w siedzibie okręgu przy ulicy Dąbrowskiego 20. Obecność obowiązkowa na całości wykładów .

 

WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO SZKOLENIA JEST DOKONANIE WPŁATY W WYSOKOŚCI 120 ZŁ NA KONTO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ LUB W DNIU KURSU GOTÓWKOWO.

 

25.08.2017r.PIĄTEK 15:00 – 21:00 ( Siedziba OZPN Gorzów Wlkp. ul. Dąbrowskiego 20 )

 

  • 1.      Baran Roman
  • 2.       Bąk Krzysztof
  • 3.       Bechta Krzysztof
  • 4.       Piekarski Michał
  • 5.       Belczyk Katarzyna
  • 6.       Kasztelania Santok
  • 7.       Borkowski Marek
  • 8.      Bortniak Bogdan
  • 9.      Chodorowski Jakub
  • 10.  Pędrowski Dominik
  • 11.  Didyk Piotr
  • 12.  Dziabas Tomasz
  • 13.  Filip Hytry
  • 14.  Wieczorek Henryk
  • 15. Sornat Krzysztof
  • 16. Rutkowski Marek
  • 17. Bubniak Radosław
  • 18. Michniewicz Kamil

 

1.09.2017r. PIĄTEK 15:00 – 21:00 ( Siedziba OZPN Gorzów Wlkp. ul. Dąbrowskiego 20 )

 

  • 1.      Zieliński Józef
  • 2.       Gazda Mariusz
  • 3.       Gołębiowski Krzysztof
  • 4.      Górowski Tomasz
  • 5.      Gromala Radosław
  • 6.      Gromala Tomasz
  • 7.      Grzegorz Dereń
  • 8.      Gurgul Krzysztof
  • 9.       Jasiński Piotr
  • 10.  Kaczmarek Bogdan
  • 11.   Kaczmarek Krzysztof
  • 12.   Kaczmarek Maciej
  • 13.  Kamiński Kamil
  • 14.   Liswoski Tomasz
  • 15. Góral Sebastian
  • 16. Waltrowski Mateusz
  • 17. Dolaciński Tomasz 
  • 18. Szamotulski Bartłomiej

 

8.09.2017r. PIĄTEK 15:00 – 21:00 ( Siedziba OZPN Gorzów Wlkp. ul. Dąbrowskiego 20 )

 

  • 1.      Kowalkowski Łukasz
  • 2.      Kozłowski Tomasz
  • 3.       Kukla Łukasz
  • 4.      Łabiak Mariusz
  • 5.       Dreger Joanna
  • 6.       Mazur Monika
  • 7.       Milczenko Damian
  • 8.      Mól Damian
  • 9.       Najdowski Paweł
  • 10.   Nazar – Sawicki
  • 11.   Niewiadomski Mariusz
  • 12.   Offman Patryk
  • 13.   Rosa Mirosław
  • 14.   Humeniuk Mateusz
  • 15. Bendarczyk Sławomir'
  • 16. Bednarczyk Justyna

 

15.09.2017r. PIĄTEK 15:00 – 21:00 ( Siedziba OZPN Gorzów Wlkp. ul. Dąbrowskiego 20 )

 

  • 1.      Ryszczuk Łukasz
  • 2.      Sokół Gościm
  • 3.      Sokół Gościm
  • 4.       Chuchnowski Krzysztof
  • 5.       Startek Daniel
  • 6.      Swędrowski Dominik
  • 7.       Czapliński Tomasz
  • 8.       Szkuta Adam
  • 9.      Wandelt Jerzy
  • 10.   Wasilewski Michał
  • 11.   Wechman Zdzisław
  • 12.  Kotzbach Patryk
  • 13. Dębowski Ryszard
  • 14. 
  • 15. Zdrojewski Adam
  • 16. Warcholuk Maciej
  • 17. Szambelan Bogusław

 

 

 

 


Copyright © Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wielkopolskim
All Rights Reserved.