HISTORYCZNY TURNIEJ DZIEWCZYNEK U-12 W KROŚNIE ZA NAMI

W minioną niedzielę z okazji zbliżających się mikołajek odbył się turniej dla dziewczynek do lat 12 w hali sportowo widowiskowej w Krośnie Odrzańskim. W historii Lubuskiej piłki nożnej nie zdarzyło się jeszcze, żeby w turnieju dziewczynek wzięło aż tyle drużyn. Zważywszy na zadowolenie, świetną zabawę zawodniczek oraz liczebność drużyn, jesteśmy bardzo zadowoleni oraz pełni optymizmu,

 

 

gdyż piłka dziewczynek staje się coraz bardziej popularna w naszym województwie. Turniej zorganizował Pan Zygmunt Orzeszko z Krosna Odrzańskiego, na turnieju stawiły się zespoły z Gorzowa(3), Zielonej Góry, Żar, Świebodzina, Kostrzyna(2) oraz gospodarze Krosno Odrzańskie.

Turniej przebiegł w amtosferze Fair-Play drużyny zakończyły zmagania bez uszczerbku na zdrowiu. Na zakończenie V-ce Prezes LZPN Zdzisław Czyrka wyraził swoje zadowolenie z tak wielu młodych zawodniczek, które bardzo ambitnie i walecznie podeszły do rozgrywek oraz zaprosił na kolejne tego typu turnieje w Żarach oraz w Gorzowie Wlkp.

Podczas ceremonii zakońćzeniowej odwiedził nas Św. Mikołaj, który pomagał przy wręczaniu nagród. Klasfyikacja tego dnia była drugo jak nie trzeciorzędną sprawą, ostatecznie zwyciężył zespół Reprezentacji Zielonej Góry przed TKKF Stilonem Gorzów oraz Reprezentacją Krosna Odrzańskiego. Wśród zawodniczek objawiły się naprawdę wielkie talenty, które w najbliższym czasie trafią do kadry Lubuskiej.

Wszystkim uczestniczkom oraz przybyłym rodzicom dziękujemy za udział !!!

 

 

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
26
28
29
30
31

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA