PRACOWNIK OZPN GORZÓW WLKP. Z UPRAWIENIAMI TRENERA STEWARDÓW

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. informuje, że członek wydziału gier Kamil Jaźwiński uzyskał uprawnienia Certyfikowanego Trenera Stewardów podczas Centralnego Kursu Trenerów Stewardów PZPN.

 

 

Pan Kamil Jaźwiński przebywał na kursie zorganizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej w Warszawie w terminie 7-10.02.2018r. Pozytywnie zaliczył wszystkie moduły i tym samym uzyskał jako jedyna osoba w województwie Lubuskim tytuł TRENERA STEWARDÓW.

Podczas szkolenia prezentowano:

·         Najnowocześniejszy w Europie pakiet szkoleniowy dla stewardów

·         Stworzony przez światowej klasy specjalistów w zakresie organizacji i bezpieczeństwa meczów piłki nożnej oraz innych imprez masowych

·         Najwyższe standardy organizacji bezpieczeństwa imprez masowych w Polsce

Szkolenie składało się z 9 modułów:

1.       Wprowadzenie do imprez masowych.

2.       Steward – istota pracy cz.A

3.       Steward – istota pracy cz.B

4.       Obsługa uczestnika imprezy – komunikacja, zarzadzanie, psychologia tłumu.

5.       Pierwsza Pomoc

6.       Bezpieczeństwo Pożarowe

7.       Praca stewarda na terenie imprezy

8.       Obsługa imprezy

9.       Sytuacje kryzysowe i ewakuacja

 

Certyfikat nadany przez Polski Związek Piłki Nożnej uprawnia do prowadzenie szkoleń stewardów (członków służb informacyjnych i porządkowych) zgodnie z wdrażanym przez PZPN programem „STEWARDING – Najwyższa Jakość Organizacji Imprez”

Osoby zainteresowane uzyskaniem kompetencji stewarda proszone są o kontakt droga mailową z Panem Kamilem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub z Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA