PREMIEROWA EDYCJA TURNIEJU O PUCHAR PREZESA PZPN

Za nami premierowa edycja Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11 oraz U-12. Po zaciętej walce w rozgrywkach zwyciężył zespół AP KGHM Zagłębie Lubin do lat 11 oraz Pogoń Szczecin do lat 12. Województwo lubuskie reprezentowały zespoły UKS Czwórka Kostrzyn oraz Korona Wschowa.

 

 

Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11:

Grupa A

1. ESBANK RAP Radomsko ? FCB Escola Varsovia 1:3

2. Czwórka Kostrzyn n/Odrą - Calisia 14 Kalisz 0:0

3. FCB Escola Varsovia - Calisia 14 Kalisz 1:2

4. ESBANK RAP Radomsko - Czwórka Kostrzyn n/Odrą 1:1

5. Czwórka Kostrzyn n/Odrą - FCB Escola Varsovia 3:1

6. Calisia 14 Kalisz - ESBANK RAP Radomsko 1:1

Grupa B

1. OSiR Biłgoraj - AP KGHM Zagłębie Lubin 0:5

2. MŁKS Łomża - GKS Katowice 2:1

3. AP KGHM Zagłębie Lubin - GKS GieKSa Katowice 0:1

4. OSiR Biłgoraj - MŁKS Łomża 0:4

5. MŁKS Łomża - AP KGHM Zagłębie Lubin 0:4

6. GKS GieKSa Katowice - OSiR Biłgoraj 1:1

Grupa C

1. SI Arka Gdynia - TS Wisła Kraków 4:0

2. Wisełka Bydgoszcz-Fordon - Concordia Elbląg 1:0

3. TS Wisła Kraków - Concordia Elbląg 3:1

4. SI Arka Gdynia - Wisełka Bydgoszcz-Fordon 1:1

5. Wisełka Bydgoszcz-Fordon - TS Wisła Kraków 1:0

6. Concordia Elbląg - SI Arka Gdynia 2:2

Grupa D

1. Polonia Nysa - APPN Mielec 0:2

2. AP Pogoń Szczecin - KKP Korona Kielce 2:0

3. APPN Mielec - KKP Korona Kielce 0:2

4. Polonia Nysa - AP Pogoń Szczecin 0:2

5. AP Pogoń Szczecin - APPN Mielec 2:0

6. KKP Korona Kielce - Polonia Nysa 2:0

Ćwierćfinały:

Czwórka Kostrzyn n/Odrą - SI Arka Gdynia 0:3

Wisełka Bydgoszcz-Fordon - Calisia 14 Kalisz 1:3

AP KGHM Zagłębie Lubin - KKP Korona Kielce 2:0

AP Pogoń Szczecin - MŁKS Łomża 0:1

Półfinały:

SI Arka Gdynia - AP KGHM Zagłębie Lubin 1:6

Calisia 14 Kalisz - MŁKS Łomża 3:0

Finał:

AP KGHM Zagłębie Lubin - Calisia 14 Kalisz 5:0

 

 TURNIEJ O PUCHAR PREZESA PZPN - KATEGORIA U-12

 Grupa A

 Korona Wschowa - AP KGHM Zagłębie Lubin 1:2

 MUKS CWZS Bydgoszcz - Kania Gostyń 1:0

 AP KGHM Zagłębie Lubin - Kania Gostyń 4:1

 Korona Wschowa - MUKS CWZS Bydgoszcz 2:2

 MUKS CWZS Bydgoszcz - AP KGHM Zagłębie Lubin 2:0

 Kania Gostyń - Korona Wschowa 3:0

1. MUKS CWZS Bydgoszcz

2. AP KGHM Zagłębie Lubin 

3. Kania Gostyń

4. Korona Wschowa

Grupa B

GKS Gieksa Katowice - Tarnovia Tarnów 0:0

Gryf Wejherowo - Football Academy Opole 2:0

Tarnovia Tarnów - Football Academy Opole 6:0

GKS Gieksa Katowice - Gryf Wejherowo 3:0

Gryf Wejherowo - Tarnovia Tarnów 1:0

Football Academy Opole - GKS Gieksa Katowice 0:6

1. GKS Gieksa Katowice

2. Gryf Wejherowo

3. Tarnovia Tarnów

4. Football Academy Opole

Grupa C

AP Wigry Suwałki - KKP Korona Kielce 1:0

APPN Mielec - Constract Lubawa 1:2

KKP Korona Kielce - Constract Lubawa 1:0

AP Wigry Suwałki - APPN Mielec 1:1

APPN Mielec - KKP Korona Kielce 1:3

Constract Lubawa - AP Wigry Suwałki 1:1

1. KKP Korona Kielce

2. AP Wigry Suwałki

3. Constract Lubawa

4. APPN Mielec

Grupa D

Warta Sieradz Jr - Pogoń Siedlce 1:1

AP Pogoń Szczecin - BKS Lublin 3:1

Pogoń Siedlce - BKS Lublin 3:1

Warta Sieradz Jr - AP Pogoń Szczecin 2:3

AP Pogoń Szczecin - Pogoń Siedlce 1:0

BKS Lublin - Warta Sieradz Jr 1:2

1. AP Pogoń Szczecin

2. Pogoń Siedlce

3. Warta Sieradz Jr

4. BKS Lublin

Ćwierćfinały:

MUKS CWZS Bydgoszcz - AP Wigry Suwałki 2:3

KKP Korona Kielce - AP KGHM Zagłębie Lubin 0:5

GKS Gieksa Katowice - Pogoń Siedlce 0:1

AP Pogoń Szczecin - Gryf Wejherowo 1:0

Półfinały:

AP Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce 1:1, k. 2:1

AP KGHM Zagłębie Lubin - AP Pogoń Szczecin 1:1, k. 1:2

Finał:

AP Wigry Suwałki - AP Pogoń Szczecin 0:3

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA