MINI MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 - I ETAP WYNIKI

Pierwszy dzień zmagań za nami, zakończyliśmy tym samym I ETAP naszych Mistrzostw. Emocji nie brakowało, poniżej przedstawiamy wyniki w grupach oraz harmonogram dnia jutrzejszego. Zmagania rozpoczynamy o godzinie 10:00 na boiskach przy ul. Łagodzińskiej.

 

 

GRUPA A

Lp

DRUŻYNA

BRAMKI

PUNKTY

POZYCJA

+

-

BILANS

1.

ROSJA - Polonia Słubice

8

0

8

9

1

2.

URUGWAJ - UKS Celuloza Kostrzyn

8

3

5

6

2

3.

EGIPT - Błękitni Dobiegniew

3

7

-4

3

3

4.

ARABIA SAUD. -Niemcy 2

0

9

-9

0

4

 

GRUPA B

Lp

DRUŻYNA

BRAMKI

PUNKTY

POZYCJA

+

-

BILANS

1.

PORTUGALIA - Stilon Gorzów

3

1

2

7

2

2.

HISZPANIA - Hiszpania

3

0

3

7

1

3.

IRAN - AP Reissa Drezdenko

4

6

-2

1

3

4.

MAROKO - Czarni Witnica

3

6

-3

1

4

 

GRUPA C

Lp

DRUŻYNA

BRAMKI

PUNKTY

POZYCJA

+

-

BILANS

1.

FRANCJA - MUKS Stilon Gorzów

1

2

-1

3

4

2.

PERU -  Progres II Gorzów

2

2

0

4

2*

3.

DANIA - Ilanka Rzepin

2

1

1

6

1

4.

AUSTRALIA - Hiszpania 2

2

2

0

4

2*

 

*  zespoły stawiają się w dniu jutrzeszym o godzinie 9:30 na boisku przy ul. Łagodzińskiej (Karnin) zostanie rozegrana seria rzutów karnych, która zadecyduje o miejscu w grupie

GRUPA D

Lp

DRUŻYNA

BRAMKI

PUNKTY

POZYCJA

+

-

BILANS

1.

ARGENTYNA - Chemik Gorzów

10

0

10

9

1

2.

CHORWACJA - Lubuszanin Drezdenko

0

9

-9

0

4

3.

ISLANDIA - Lubniewiczanka Lub.

5

5

0

6

2

4.

NIGERIA - Czechy

3

4

-1

3

3

 

GRUPA E

Lp

DRUŻYNA

BRAMKI

PUNKTY

POZYCJA

+

-

BILANS

1.

BRAZYLIA - Łucznik Strzelce Kraj.

3

0

3

5

2

2.

SZWAJCARIA - Juwenia Boczów

3

0

3

7

1

3.

KOSTARYKA - Niemcy 3

0

5

-5

1

4

4.

SERBIA - Zjednoczeni Przytoczna

0

1

-1

2

3

 

GRUPA F

Lp

DRUŻYNA

BRAMKI

PUNKTY

POZYCJA

+

-

BILANS

1.

NIEMCY

3

5

-2

3

3

2.

MEKSYK - Warta Gorzów

8

0

8

9

1

3.

SZWECJA - Piast Karnin

4

1

3

6

2

4.

KOREA PD. - Róża Różanki

0

9

-9

0

4

 

GRUPA G

Lp

DRUŻYNA

BRAMKI

PUNKTY

POZYCJA

+

-

BILANS

1.

BELGIA - PUKS Maksymilan Gorzów

7

1

6

9

1

2.

ANGLIA - Muszelka Ogardy

4

5

-1

3

3

3.

TUNEZJA - Spartak Deszczno

5

1

4

6

2

4.

PANAMA - UKS Czwórka Kostrzyn

0

9

-9

0

4

 

GRUPA H

Lp

DRUŻYNA

BRAMKI

PUNKTY

POZYCJA

+

-

BILANS

1.

POLSKA - Progres Gorzów

5

0

5

7

1

2.

KOLUMBIA - LPFA D.Dudka Kostrzyn

0

9

-9

0

4

3.

SENEGAL - Orzeł Międzyrzecz

3

0

3

5

2

4.

JAPONIA - Pogoń Skwierzyna

3

2

1

4

3

 

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA