ANKIETY ZGŁOSZENIOWE NA SEZON 2018/2019

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. informuje, że ANKIETY zgłoszeniowe na sezon 2018/19 są dostępne do pobrania lub nabycia w biurze w godzinach 8-14 od poniedziałku do piątku. Tegoroczne ankiety zostały podzielone w zespołach młodzieżowych od Trampkarza do Żak na osobne druki. Termin składania wypełnionych druków mija 30 Czerwca dla zespołów od Seniora do Młodzika (JUNIOR D) oraz 31 Lipca dla zespołów kategorii Orlik (JUNIOR E) i Żak (JUNIOR F).

 

Konsekwencje nie złożenia ankiet w wyznaczonych terminach zawarte są w Uchwale Nr 65/2017 Zarządu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

„Uchwała Nr 65/2017

Zarząd Lubuskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 18.09.2017 roku dot. Terminów zgłoszenia drużyn do rozgrywek.

1.       Termin zgłoszenia drużyn seniorów, oraz młodzieżowych (od juniora starszego do młodzika) do rozgrywek mistrzowskich i Pucharu Polski upływa 30 czerwca, a Orlika I Żaka – 31 lipca każdego roku.

2.       W przypadku zgłoszenia drużyny po wyznaczonym terminie, w okresie od 1 do 10 lipca, a przypadku Orlika i Żaka od 1 do 10 sierpnia opłata startowa podlega zwiększeniu o 100%.

3.       Zespół zgłoszony po upływie w/w terminów (po 10 lipca w przypadku seniorów i Pucharu Polski i po 10 sierpnia w przypadku Orlika i Żaka) nie zostanie przyjęty do rozgrywek na dany sezon rozgrywkowy. „

Ankiety zostały opracowane w przypisanych kolorach do danych kategorii, prosimy o składanie ich w kolorowych wydrukach bądź skanach co bardzo usprawni stworzenie lig oraz podział grup.

Ankiety na sezon 2018/19:

·         SENIOR – JUNIOR MŁODSZY

·         TRAMPKARZ – JUNIOR C

·         MŁODZIK – JUNIOR D

·         ORLIK – JUNIOR E

·         ŻAK – JUNIOR F

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA