EL. DO TURNIEJU O PUCHAR PREZESA PZPN U-12 MAMY FINALISTÓW

Wyłoniliśmy zespoły, które będą reprezentować nasz okręg w finale wojewódzkim w rozgrywkach o Puchar Prezesa PZPN. Mimo bardzo zaciętego turnieju do finału awansowały zespoły Warty Gorzów Wlkp. oraz UKS Czwórki Kostrzyn n/O i te zespoły będą walczyły 5 Stycznia o przepustkę do wielkiego finału w Warszawie. Poniżej przedstawiamy wyniki oraz klasyfikację turnieju.

 

GRUPA A

Drużyna

Wynik

Drużyna

ARKA MIERZĘCIN

 1

0

PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW

LPFA D.DUDKA KOSTRZYN

 2

0

BOSKO SULĘCIN

UKS CELULOZA KOSTRZYN

 1

2

CHEMIK GORZÓW

PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW

 0

 2

LPFA D.DUDKA KOSTRZYN

CHEMIK GORZÓW

 1

2

BOSKO SULĘCIN

UKS CELULOZA KOSTRZYN

 0

0

ARKA MIERZĘCIN

ARKA MIERZĘCIN

 0

4

CHEMIK GORZÓW

LPFA D.DUDKA KOSTRZYN

 1

0

UKS CELULOZA KOSTRZYN

BOSKO SULĘCIN

 0

0

PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW

CHEMIK GORZÓW

 0

0

PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW

UKS CELULOZA KOSTRZYN

 0

4

BOSKO SULĘCIN

ARKA MIERZĘCIN

 0

0

LPFA D.DUDKA KOSTRZYN

LPFA D.DUDKA KOSTRZYN

 0

0

CHEMIK GORZÓW

BOSKO SULĘCIN

 2

1

ARKA MIERZĘCIN

PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW

 0

1

UKS CELULOZA KOSTRZYN

 

Lp

DRUŻYNA

BRAMKI

PUNKTY

+

-

BILANS

1.

UKS CELULOZA KOSTRZYN

2

7

-5

4

2.

ARKA MIERZĘCIN

2

6

-4

5

3.

LPFA D.DUDKA KOSTRZYN

5

0

5

11

4.

BOSKO SULĘCIN

8

4

4

10

5.

PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW

0

4

-4

2

6.

CHEMIK GORZÓW

7

3

4

8

 

GRUPA B

Drużyna

Wynik

Drużyna

SPÓJNIA OŚNO LUB.

 0

 0

PROGRES GORZÓW

UKS 4 KOSTRZYN

 2

 0

AP REISSA

PROGRES GORZÓW

 0

 2

UKS 4 KOSTRZYN

AP WARTA GORZÓW

 2

 0

SPÓJNIA OŚNO LUB.

UKS 4 KOSTRZYN

 0

 0

AP WARTA GORZÓW

AP REISSA

 2

 2

PROGRES GORZÓW

AP WARTA GORZÓW

 2

 0

AP REISSA

SPÓJNIA OŚNO LUB.

 0

 2

UKS 4 KOSTRZYN

AP REISSA

 2

 0

SPÓJNIA OŚNO LUB.

PROGRES GORZÓW

 0

 1

AP WARTA GORZÓW

 

Lp

DRUŻYNA

BRAMKI

PUNKTY

+

-

BILANS

1.

AP WARTA GORZÓW

5

0

5

10

2.

SPÓJNIA OŚNO LUB.

0

6

-6

1

3.

UKS 4 KOSTRZYN

6

0

6

10

4.

AP REISSA

4

6

-2

4

5.

PROGRES GORZÓW

2

5

-3

2

 

PÓŁFINAŁY

 

LPFA Dariusz Dudka Kostrzyn n/O  0 : 2 AP Warta Gorzów

Bosko Sulęcin  0 : 3 UKS Czwórka Kostrzyn n/O

Mecz o 3 miejsce

LPFA Dariusz Dudka Kostrzyn n/O  1 : 2  Bosko Sulęcin

Finał

AP Warta Gorzów  1 : 0  UKS Czwórka Kostrzyn n/O

 

Bramkarz turnieju - Piotr Pakirski (LPFA Dariusz Dudka Kostrzyn n/O)

Król Strzelców:

Mateusz Kaczorowski (Bosko Sulęcin)

Kacper Sikorski (UKS Czwórka Kostrzyn n/O)*

*po ponownej weryfikacji bramek

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA