MUKS PRZYJACIÓŁ SPORTU KOSTRZYN MA JUŻ 5 LAT !!!

 W dniu 16 Grudnia swoje Święto obchodził Klub MUKS „Przyjaciół Sportu” Kostrzyn nad Odrą, który zajmuje się w głównej mierze piłką nożną kobiet. Klub obchodził PIĘCIOLECIE SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI. W przeciągu tych lat widać, że jest to co raz silniejszy ośrodek za czym przemawiają wyniki w rozgrywkach Lubuskiej Trzeciej Ligii Kobiet a przede wszystkim rosnąca liczba młodych zawodniczek wstępująca w szeregi MUKS „Przyjaciół Sportu”. Osobom odpowiedzialnym za ten sukces i ciągły rozwój czyli Panu Stanisławowi Gorzelakowi oraz Tomaszowi Zielińskiemu  dziękujemy za trud włożony w rozwój piłki kobiecej oraz życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Podczas uroczystych obchodów obecni byli Prezes Lubuskiego ZPN Pan Robert Skowron, Wiceprezes Lubuskiego ZPN oraz Prezes Okręgowego ZPN Pan Zdzisław Czyrka oraz Dyrektor biura Lubuskiego ZPN Pan Andrzej Graczyk.

 

Całość uroczystości poprowadził Wiceprezes Lubuskiego ZPN ds. szkoleniowych Pan Zenon Chmielewski.

 

Podczas uroczystości zostały przekazane w ręce Pana Stanisława PODZIĘKOWANIA płynące od samego Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka za trud włożony w rozwój i promocje Lubuskiej Piłki Nożnej jak i Piłki Kobiecej.

 

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA