ZMIANY W ROZGRYWKACH TURNIEJOWYCH KAT. ŻAK I ORLIK

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. informuje, że w związku z dużym zainteresowaniem rozgrywkami bez nacisku na tabele i wyniki a z naciskiem na rozwój zawodników wprowadza od WIOSNY 2019 rozgrywki turniejowe bez tabel. „GRAMY BEZ PRESJI WYNIKU” rozgrywki dotyczą kategorii ŻAK oraz ORLIK aby wziąć udział należy pobrać arkusz zgłoszeniowy, wypełnić go i odesłać pocztą lub skanem na adres OZPN Gorzów Wlkp.

 

Rozgrywki będą prowadzone w formie turniejowej, podział będzie utworzony z uwzględnieniem poziomu sportowego oraz terytorialnie. Zależy nam na tym aby każdy zawodnik dostał szanse w meczu na grę oraz rozwój sowich umiejętności.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W ROZGRYWKACH ZESPOŁY DZIEWCZYNEK

Główna zasada rozgrywek:

NIE ISTNIEJE PUNKTACJA, NIE MA ŻADNYCH TABEL, SĘDZIA NIE PODAJE NIKOMU WYNIKU DO ZAPISANIA. LICZY SIĘ DOBRA GRA ZESPOŁÓW, ZAANGAŻOWANIE, RYWALIZACJA FAIR PLAY I ŚWIETNA ZABAWA.

>>>ARKUSZ ZGŁOSZENIOWY-GRAMY BEZ PRESJI WYNIKU<<<

 

 

Zespoły, które brały udział w rozgrywkach turniejowych lecz chcą nadal grać z tabelą i punktacją prowadzoną w systemie EXTRANET proszone są o wypełnienie arkuszu zgłoszeniowego. Zostaną dołączone do rozgrywek ligowych.

>>>ARKUSZ ZGŁOSZENIOWY-ROZGRYWKI LIGOWE<<<

 

Na arkusze zgłoszeniowe czekamy do dnia 31 Stycznia 2019 roku.

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA