POZNALIŚMY LAUREATÓW PLEBISCYTU NA NAJLEPSZEGO PIŁKARZA I TRENERA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO 2018

Za nami tradycyjna Gala Piłkarstwa Lubuskiego podsumowująca plebiscyt na najlepszych piłkarzy i trenerów województwa lubuskiego. W tym roku uroczystość odbyła się w Hotelu Kormoran Resort & SPA w Sulęcinie.

 

 

Nagrody wręczyli:

·         Robert Skowron - Prezes Lubuskiego ZPN i Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej PZPN,

·         Zdzisław Czyrka - Wiceprezes Lubuskiego ZPN i członek Komisji Piłkarstwa Amatorskiego i Młodzieżowego PZPN

·         Radosłąw Pogorzelec - Wiceprezes Lubuskiego ZPN

·         Andrzej Graczyk - członek Zarządu Lubuskiego ZPN, Dyrektor Biura 

·         Bogdan Śnieżek - członek Zarządu Lubuskiego ZPN

·         Wiesław Kaczmarek - członek Zarządu Lubuskiego ZPN

·         Jan Suchecki - Delegat meczowy PZPN, Przewodniczący Lubuskiego Kolegium Sędziów, doradca Prezesa Lubuskiego ZPN

·         Mirosław Kędziora - doradca Prezesa Lubuskiego ZPN

·         Wojciech Drożdż - członek Komisji ds. Piłkarstwa Kobiecego PZPN i trener koordynator Lubuskiego ZPN

·         oraz zaproszeni goście specjalni:

·         Andrzej Padewski - Wiceprezes PZPN ds. zagranicznych i Prezes Dolnośląskiego ZPN,

·         Radosław Michalski - członek Zarządu PZPN i Prezes Pomorskiego ZPN,

·         Paweł Wojtala - członek Zarządu PZPN i Prezes Wielkopolskiego ZPN,

·         Krzysztof Malinowski - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej PZPN i Rzecznik Ochrony Prawa Związkowego Pomorskiego ZPN,

·         Andrzej Placzyński - Prezes Zarządu Lagardere Sports Poland Sp. z o.o.

1. Wyróżnienie specjalne za wkład w rozwój piłkarstwa lubuskiego: 
 Wyróżnienie - Liwiusz Sieradzki

2. Najlepsi piłkarze III ligi:
 1.Damian Szałas (Warta Gorzów Wlkp.)
 2.Łukasz Maliszewski (Stilon Gorzów Wlkp.)
 3.Dominik Siwiński (Warta Gorzów Wlkp.)

3. Najlepsi piłkarze IV ligi:
 1. Bramkarz - Wojciech Kaczmarek (Carin Gubin)
 2. Obrońca - Rafał Ostrowski (KS Falubaz Zielona Góra)
 3. Pomocnik - Mateusz Hałambiec (Tęcza Krosno Odrz.)
 4.Napastnik - Przemysław Mycan (KS Falubaz Zielona Góra)

4. Piłkarstwo kobiece (nagrody równorzędne):
 Wyróżnienie - Natalia Poznańska (TKKF Stilon Gorzów Wlkp.)
 Wyróżnienie - Patrycja Ziemba (MUKS 11 Zielona Góra)
 Wyróżnienie - Justyna Wit (MUKS Przyjaciół Sportu Kostrzyn n/Odrą)

5. Trener seniorów:
 1. Mateusz Konefał (Warta Gorzów Wlkp.)

6. Trener młodzieży (nagrody równorzędne):
 Wyróżnienie - Piotr Żak (KS Falubaz Zielona Góra)
 Wyróżnienie - Krzysztof Kaczmarczyk (Stilon Gorzów Wlkp. / AMO Gorzów Wlkp.)

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA