OTWARTE KONSULTACJE DLA DZIEWCZYNEK – CO TO TAKIEGO ?

Otwarte konsultacje odbywają się w naszym województwie od ponad dwóch lat. Są to spotkania w formie treningów i sparingów dla zawodniczek występujących zarówno w klubach kobiecych jak i dla tych, które na co dzień rywalizują z chłopcami. Poprzez takie spotkania pojawiają się perełki, które zasilają Lubuską Kadrę. Poniżej przedstawiamy przykłady zawodniczek, które poprzez systematyczną obecność na Otwartych konsultacjach są wiodącymi postaciami nie tylko w naszej kadrze ale i poza województwem.

OTWARTE KONSULTACJE W KRZESZYCACH 28.06.19 ZA NAMI

W dniu 28 Czerwca 2019 roku zawodniczki z północy województwa lubuskiego spotkały się w Krzeszycach, by tam w ramach konsultacji rozegrać mecz kontrolny z zespołem miejscowej Pogoni Krzeszyce. Na konsultacji poza Trenerem odpowiedzialnym za OTWARTE KONSULTACJE obecny był Trener Lubuskiej Kadry Dziewcząt Tomasz Zieliński. Była to ostatnia konsultacja przed przerwą wakacyjną. Jak zaprezentowały się nasze dziewczęta?

OTWARTE KONSULTACJE W RÓŻANKACH 13.04.19 ZA NAMI

 

W minioną sobotę na obiekcie w Różankach odbyły się kolejne OTWARTE KONSULTACJE kadry dziewcząt U-12 z północy. Dziewczęta rozegrały mecz sparingowy z zespołem Orlika Junior Casada Różanki. Dla zawodniczek zwłaszcza tych z rocznika 2007 był to ważny sprawdzian gdyż zmagania z boku obserwował trener kadry U-14 , tak więc każda miała możliwość zaprezentowania się. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem organizacji sparingu. Boisko na mistrzowskim poziomie, Spiker, bufet, medale oraz na koniec wspólne grillowanie. Gorące podziękowania dla Klubu Junior Casada Różanki oraz Prezesa Henryka Wieczorka za organizację i wspólne granie.

OTWARTE KONSULTACJE: KONSULTACJA W RÓŻANKACH 13.04.2019

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że w dniu 13 Kwietnia 2019 roku o godzinie 11:00 odbędzie się OTWARTA KONSULTACJA DZIEWCZYNEK  na boisku sportowym w Różankach. Przeciwnikiem naszej kadry będzie zespół Junior Casada Różanki. Powołania otrzymały następujące zawodniczki:

>>>POWOŁANIA<<<

 

 

OTWARTE KONSULTACJE: ZMAGANIA W SANTOKU ZA NAMI

W miniony czwartek 28 Lutego odbyła się kolejna OTWARTA KONSULTACJA dla dziewczynek aspirujących do Lubuskiej Kadry Trampkarek U-14. Na naszych konsultacjach pojawiają się dziewczynki z młodszych roczników, które w przyszłości stanowić będą o sile kadry. Konsultacja odbyła się w formie gry kontrolnej z Klubem UKS Wawrów. Poniżej przedstawiamy listę zawodniczek:

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

MULTIMEDIA