KADRA U-16 K: POWOŁANIA NA MECZ PÓŁNOC-POŁUDNIE

Lubuski Związek Piłki Nożnej przedstawia listy powołanych zawodniczek na mecz pomiędzy zawodniczkami z PÓŁNOCY województwa z zawodniczkami z POŁUDNIA. Mecz odbędzie się dnia 20 Czerwca w Międzyrzeczu o godzinie 18:00. Poniżej przedstawiamy nazwiska powołanych:

 

 

Karda PÓŁNOC – Tr. Małgorzata Mierkiewicz/ Arkadiusz Muraszow

LP

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

1

KALINA

JENEK

MAKS-LUBUSZANIN DREZDENKO

2

MAJA

LEWANDOWSKA

MAKS-LUBUSZANIN DREZDENKO

3

WERONIKA

MAZURKIEWICZ

MAKS-LUBUSZANIN DREZDENKO

4

DOMINIKA

NOWAK

MUKS „PRZYJACIÓŁ SPORTU” KOSTRZYN NAD ODRĄ

5

ALEKSANDRA

OSOLIŃSKA

MUKS „PRZYJACIÓŁ SPORTU” KOSTRZYN NAD ODRĄ

6

KORNELIA

PIĄTEK

MUKS „PRZYJACIÓŁ SPORTU” KOSTRZYN NAD ODRĄ

7

WERONIKA

WIECZOREK

MUKS „PRZYJACIÓŁ SPORTU” KOSTRZYN NAD ODRĄ

8

WIKTORIA

WIECZOREK

MUKS „PRZYJACIÓŁ SPORTU” KOSTRZYN NAD ODRĄ

9

JUSTYNA

WIT

MUKS „PRZYJACIÓŁ SPORTU” KOSTRZYN NAD ODRĄ

10

MARTYNA

ZIELIŃSKA

MUKS „PRZYJACIÓŁ SPORTU” KOSTRZYN NAD ODRĄ

11

KORNELIA

KONDRACKA

UKS LPFA DARIUSZ DUDKA KOSTRZYN NAD ODRĄ

12

EWELINA

BŁAŻKÓW

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

13

MAGDALENA

GÓRA

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

14

MARCELINA

HELIŃSKA

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

15

WIKTORIA

JANASZ

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

16

AMELIA

KARNACZ

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

17

JOANNA

KLIMCZAK

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

18

NATALIA

RADKIEWICZ

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

19

OLIWIA

ROGALSKA

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

20

WERONIKA

SOWAŁA

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

21

SANDRA

SZCZERBIN

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

22

KORNELIA

SÓWKA

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

23

NATALIA

ŚMIGASIEWICZ

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

 

 

Kadra POŁUDNIE – Tr. Robert Dziadul/ Dariusz Kurzawa

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

1

ZIEMBA PATRYCJA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

2

ANTONELLA KOWALA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

3

DAGMARA SERWA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

4

NATALIA BUŁA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

5

KUJAWIŃSKA WIKTORIA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

6

ŻUKIEL JULIA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

7

HUTTA MARTYNA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

8

NOWICKA KAROLINA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

9

ŁOBODZIEC JOANNA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

10

NOWAK DOMINIKA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

11

DZIUBAŁKA JULIA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

12

ZAKRZEWSKA OLIWIA

KS PROMIEŃ ŻARY

13

KLAUDIA NOWAK

KS PROMIEŃ ŻARY

14

BLIMEL AMELIA

KS PROMIEŃ ŻARY

15

DOWJAT KINGA

KS PROMIEŃ ŻARY

16

NAGÓRNIK WERONIKA

KS PROMIEŃ ŻARY

17

GOŁĄB KORNELIA

KS PROMIEŃ ŻARY

18

CZARCZYŃSKA KORNELIA

KS PROMIEŃ ŻARY

 

Informację o zbiórce rozsyłać będą Trenerzy odpowiedzialni za kadry.

Zawodniczki winne zabrać ze sobą: aktualne badania lekarskie ,zgodę rodzica na pomoc medyczną (załącznik do pobrania na stronie lubuskizpn w zakładce kadry wojewódzkie – aktualności) legitymację szkolną (lubinny dowód tożsamości), obuwie piłkarskie na boisko ze sztucznąnawierzchnią, strój sportowy (koszulka, spodenki, getry), ochraniacze, bramkarki sprzęt bramkarski.

 

W przypadku niemożności przybycia powołanej zawodniczki z przyczyn obiektywnych (choroba, kontuzja, itp.) klub/zawodnik/opiekun ma obowiązek powiadomić Lubuski ZPN (Trenera) w trybie natychmiastowym.

Nieusprawiedliwiona nieobecność zawodniczki traktowana będzie jako wykroczenie, powodujące wyciągnięcie konsekwencji dyscyplinarnych .(Uchwała nr 7/2015 Zarządu LZPN z dnia 26.01.2015 &19, Regulamin rozgrywek &16 pkt.p

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA