KADRA U-16 K: POŁUDNIE SKUTECZNIEJSZE W SPOTKANIU Z PÓŁNOCĄ

W dniu 20.06.2018r. odbył się mecz kontrolny „Północ - Południe” w ramach konsultacji do kadry województwa do lat 16 (rocznik 2003 i 2004) drużyna z południa województwa złożona głównie z zawodniczek KS Promień Żary i MUKS 11 Zielona Góra pokonała 5-1 drużynę z północy województwa (TKKF Stilon Gorzów, MUKS PS Kostrzyn nad Odra, Max Lubuszanin Drezdenko, UKS LP Football Academy Dariusz Dudka).

Zawodniczki w obu drużynach podeszły do meczu bardzo profesjonalnie, każda z nich chciała jak najlepiej wypaść by znaleźć się w kadrze województwa lubuskiego. Drużyna południa prowadzona była przez Trenerów Roberta Dziadula i Dariusza Kurzawę a drużynę z Północy prowadziła Małgorzata Mierkiewicz oraz Arkadiusz Muraszow.

 

KW Północ – KW Południe 1:5 ( M. Górka – P. Ziemba x3, A. Kowala, K. Gołąb)

 

Karda PÓŁNOC – Tr. Małgorzata Mierkiewicz/ Arkadiusz Muraszow

LP

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

1

KALINA

JENEK

MAKS-LUBUSZANIN DREZDENKO

2

MAJA

LEWANDOWSKA

MAKS-LUBUSZANIN DREZDENKO

3

WERONIKA

MAZURKIEWICZ

MAKS-LUBUSZANIN DREZDENKO

4

DOMINIKA

NOWAK

MUKS „PS” KOSTRZYN

5

ALEKSANDRA

OSOLIŃSKA

MUKS „PS” KOSTRZYN

6

KORNELIA

PIĄTEK

MUKS „PS” KOSTRZYN

7

WERONIKA

WIECZOREK

MUKS „PS” KOSTRZYN

8

WIKTORIA

WIECZOREK

MUKS „PS” KOSTRZYN

9

JUSTYNA

WIT

MUKS „PS” KOSTRZYN

10

MARTYNA

ZIELIŃSKA

MUKS „PS” KOSTRZYN

11

KORNELIA

KONDRACKA

UKS LPFA D.DUDKA KOSTRZYN

12

EWELINA

BŁAŻKÓW

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

13

MAGDALENA

GÓRA

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

14

MARCELINA

HELIŃSKA

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

15

WIKTORIA

JANASZ

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

16

AMELIA

KARNACZ

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

17

JOANNA

KLIMCZAK

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

18

NATALIA

RADKIEWICZ

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

19

OLIWIA

ROGALSKA

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

20

WERONIKA

SOWAŁA

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

21

SANDRA

SZCZERBIN

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

22

KORNELIA

SÓWKA

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

23

NATALIA

ŚMIGASIEWICZ

TKKF "STILON" GORZÓW WLKP.

 

 

Kadra POŁUDNIE – Tr. Robert Dziadul/ Dariusz Kurzawa

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

1

ZIEMBA PATRYCJA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

2

ANTONELLA KOWALA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

3

DAGMARA SERWA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

4

NATALIA BUŁA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

5

KUJAWIŃSKA WIKTORIA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

6

ŻUKIEL JULIA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

7

HUTTA MARTYNA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

8

NOWICKA KAROLINA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

9

ŁOBODZIEC JOANNA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

10

NOWAK DOMINIKA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

11

DZIUBAŁKA JULIA

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

12

ZAKRZEWSKA OLIWIA

KS PROMIEŃ ŻARY

13

KLAUDIA NOWAK

KS PROMIEŃ ŻARY

14

BLIMEL AMELIA

KS PROMIEŃ ŻARY

15

DOWJAT KINGA

KS PROMIEŃ ŻARY

16

NAGÓRNIK WERONIKA

KS PROMIEŃ ŻARY

17

GOŁĄB KORNELIA

KS PROMIEŃ ŻARY

18

CZARCZYŃSKA KORNELIA

KS PROMIEŃ ŻARY

 

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA