KADRA U-16 K: KADRA NAJLEPSZA W EISENHUTTENSTADT

W minioną sobotę Lubuska Kadra do lat 16 udała się do przygranicznej miejscowości Eisenhüttenstadt gdzie odbywał się Hallenfussball-Turnier Frauen czyli Halowy turniej dla Kobiet. W silnie obsadzonym Turnieju nasze młode zawodniczki poradziły sobie znakomicie zmagając się z zespołami, które przewyższały nas fizycznie gdyż Turniej skierowany był do zespołów seniorskich. Mimo tych przeciwności Kadra U-16 wyjeżdża z niemieckiej miejscowości z Pucharem za pierwsze miejsce, a jedna z naszych dziewcząt została wybrana zawodniczką Turnieju.

 

 

Spotkania naszej Kadry:

·         FAZA GRUPOWA:

o   Petershagen|Eggerschorf – LZPN U-16  0:5

o   FC Energie Cottbus – LZPN U-16  0:0

o   1. FC Frankfurt|Oder – LZPN U-16  2:2

o   LZPN U-16 – DJK Berlin Club Britz  2:1

·         PÓŁFINAŁ

o   Grom Wolsztyn – LZPN U-16 1:1 (k.0:2)

·         FINAŁ

o   Berolina Berlin-Mitte 49 –LZPN U-16  1:5

Klasyfikacja końcowa:

1.       LZPN U-16

2.       Berolina Berlin-Mitte 49

3.       1. FC Frankfurt|Oder

4.       Grom Wolsztyn

5.       FC Energie Cottbus

6.       SV Tauche|Furstenwalde

7.       SV Wacker 09 Cottbus

8.       Peterschagen|Eggerschorf

9.       LOK Guben|Neuzeller SV

10.   DJK Berlin Club Britz

Beste Spielerin – Nowak Klaudia LZPN U-16

 

Naszą kadrę reprezentowały:

1.       Góra Magdalena – TKKF STILON GORZÓW

2.       Kondracka Kornelia – TKKF STILON GORZÓW

3.       Leśniewska Natalia – TKKF STILON GORZÓW

4.       Radkiewicz Natalia – TKKF STILON GORZÓW

5.       Śmigasiewicz Natalia – TKKF STILON GORZÓW

6.       Nowak Klaudia – KS PROMIEŃ ŻARY

7.       Gołąb Kornelia – KS PROMIEŃ ŻARY

8.       Nagórnik Weronika – KS PROMIEŃ ŻARY

9.       Kowala Antonella – MUKS 11 ZIELONA GÓRA

10.   Karnacz Amelia – TKKF STILON GORZÓW

11.   Karnacz Julia – TKKF STILON GORZÓW

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA