Terminarz rozgrywek ligi: CLJ U-15 "Grupa C"

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-19/2017-08-20

1ZAGŁĘBIE LUBIN - KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-08-1912:00Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)7:0
2PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. - ŚLĄSK WROCŁAW S.A.2017-08-2013:00PUKS MAKSYMILIAN (Gorzów Wielkopolski, kard. Stefana Wyszyńskiego 37)0:2
3RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - MKS KLUCZBORK2017-08-1912:30Miejski Stadion Piłkarski "Raków" (Częstochowa, Limanowskiego 83)21:0
4MKS MOSIR OPOLE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY2017-08-1911:00Centrum Sportu (Opole, Wandy Rutkiewicz 10)0:2


Kolejka: 2 w dniach 2017-08-26

5KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY2017-08-2612:00Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Sulechowska 37)0:6
6MKS KLUCZBORK - MKS MOSIR OPOLE2017-08-2612:00Stadion KKS w Kluczborku (Kluczbork, Sportowa 1)0:10
7ŚLĄSK WROCŁAW S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A.2017-08-2612:00Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)8:1
8ZAGŁĘBIE LUBIN - PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp.2017-08-2615:00Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)12:0


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-02/2017-09-06

9PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. - KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-09-0312:00PUKS MAKSYMILIAN (Gorzów Wielkopolski, kard. Stefana Wyszyńskiego 37)4:3
10RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - ZAGŁĘBIE LUBIN2017-09-0613:00Miejski Stadion Piłkarski "Raków" (Częstochowa, Limanowskiego 83)1:4
11MKS MOSIR OPOLE - ŚLĄSK WROCŁAW S.A.2017-09-0211:00Centrum Sportu (Opole, Wandy Rutkiewicz 10)3:2
12MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - MKS KLUCZBORK2017-09-0215:00Stadion MOSiR (Żory, Wolności 36)20:0


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-09

13KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - MKS KLUCZBORK2017-09-0916:30Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Sulechowska 37)15:1
14ŚLĄSK WROCŁAW S.A. - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY2017-09-0913:00Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)3:6
15ZAGŁĘBIE LUBIN - MKS MOSIR OPOLE2017-09-0912:00Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)5:1
16PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A.2017-09-0915:00PUKS MAKSYMILIAN (Gorzów Wielkopolski, kard. Stefana Wyszyńskiego 37)0:5


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

17RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-09-1612:00Miejski Stadion Piłkarski "Raków" (Częstochowa, Limanowskiego 83)4:1
18MKS MOSIR OPOLE - PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp.2017-09-1612:00Centrum Sportu (Opole, Wandy Rutkiewicz 10)6:2
19MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - ZAGŁĘBIE LUBIN2017-09-1615:00Stadion MOSiR (Żory, Wolności 36)1:5
20MKS KLUCZBORK - ŚLĄSK WROCŁAW S.A.2017-09-1712:00Stadion Miejski w Kluczborku (Kluczbork, Sportowa 1)0:31


Kolejka: 6 w dniach 2017-09-23

21KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - ŚLĄSK WROCŁAW S.A.2017-09-2313:00Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Sulechowska 37)3:0 V
22ZAGŁĘBIE LUBIN - MKS KLUCZBORK2017-09-2313:00Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)37:0
23PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY2017-09-2315:00PUKS MAKSYMILIAN (Gorzów Wielkopolski, kard. Stefana Wyszyńskiego 37)3:3
24MKS MOSIR OPOLE - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A.2017-09-2314:00Centrum Sportu (Opole, Wandy Rutkiewicz 10)0:0


Kolejka: 7 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

25MKS MOSIR OPOLE - KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-09-3012:00Centrum Sportu (Opole, Wandy Rutkiewicz 10)0:2
26MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A.2017-09-3013:00Stadion MOSiR (Żory, Wolności 36)1:2
27MKS KLUCZBORK - PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp.2017-09-3012:00Stadion Miejski w Kluczborku (Kluczbork, Sportowa 1)1:8
28ŚLĄSK WROCŁAW S.A. - ZAGŁĘBIE LUBIN2017-10-0111:00Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 80:3


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

29KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - ZAGŁĘBIE LUBIN2017-10-0713:00Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Sulechowska 37)0:7
30ŚLĄSK WROCŁAW S.A. - PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp.2017-10-0713:00AWF Wrocław P5 (Wrocław-Śródmieście, Adama Mickiewicza 56)4:1
31MKS KLUCZBORK - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A.2017-10-0712:00Stadion Miejski w Kluczborku (Kluczbork, Sportowa 1)0:16
32MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - MKS MOSIR OPOLE2017-10-0811:00Stadion MOSiR (Żory, Wolności 36)0:3


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-14

33MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-10-1413:00Stadion MOSiR (Żory, Wolności 36)3:1
34MKS MOSIR OPOLE - MKS KLUCZBORK2017-10-1411:00Centrum Sportu (Opole, Wandy Rutkiewicz 10)4:1
35RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - ŚLĄSK WROCŁAW S.A.2017-10-1413:00Miejski Stadion Piłkarski "Raków" (Częstochowa, Limanowskiego 83)4:0
36PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. - ZAGŁĘBIE LUBIN2017-10-1415:00PUKS MAKSYMILIAN (Gorzów Wielkopolski, kard. Stefana Wyszyńskiego 37)0:8


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-21

37KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp.2017-10-2114:00Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Sulechowska 37)1:0
38ZAGŁĘBIE LUBIN - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A.2017-10-2113:00Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)4:0
39ŚLĄSK WROCŁAW S.A. - MKS MOSIR OPOLE2017-10-2113:00AWF Wrocław P5 (Wrocław-Śródmieście, Adama Mickiewicza 56)0:1
40MKS KLUCZBORK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY2017-10-2112:00Stadion Miejski w Kluczborku (Kluczbork, Sportowa 1)1:9


Kolejka: 11 w dniach 2017-10-28

41MKS KLUCZBORK - KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-10-2812:00Stadion Miejski w Kluczborku (Kluczbork, Sportowa 1)0:5
42MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - ŚLĄSK WROCŁAW S.A.2017-10-2813:00Stadion MOSiR (Żory, Wolności 36)0:2
43MKS MOSIR OPOLE - ZAGŁĘBIE LUBIN2017-10-2812:00Centrum Sportu (Opole, Wandy Rutkiewicz 10)3:10
44RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp.2017-10-2812:00Miejski Stadion Piłkarski "Raków" (Częstochowa, Limanowskiego 83)2:1


Kolejka: 12 w dniach 2017-11-04/2017-11-08

45KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A.2017-11-0812:00Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Sulechowska 37)1:3
46PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. - MKS MOSIR OPOLE2017-11-0513:00PUKS MAKSYMILIAN (Gorzów Wielkopolski, kard. Stefana Wyszyńskiego 37)0:4
47ZAGŁĘBIE LUBIN - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY2017-11-0415:00Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)8:0
48ŚLĄSK WROCŁAW S.A. - MKS KLUCZBORK2017-11-0415:00AWF Wrocław P5 (Wrocław-Śródmieście, Adama Mickiewicza 56)12:0


Kolejka: 13 w dniach 2017-11-11

49ŚLĄSK WROCŁAW S.A. - KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-11-1112:00AWF Wrocław P5 (Wrocław-Śródmieście, Adama Mickiewicza 56)2:1
50MKS KLUCZBORK - ZAGŁĘBIE LUBIN2017-11-1112:00Stadion KKS w Kluczborku (Kluczbork, Sportowa 1)0:4
51MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp.2017-11-1112:00Boisko ZS 6 (Żory, Pawlikowskiego 40)3:1
52RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - MKS MOSIR OPOLE2017-11-1112:00Miejski Stadion Piłkarski "Raków" (Częstochowa, Limanowskiego 83)1:0


Kolejka: 14 w dniach 2017-11-18/2017-11-22

53KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - MKS MOSIR OPOLE2017-11-1812:00Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Sulechowska 37):
54RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY2017-11-1813:00Miejski Stadion Piłkarski "Raków" (Częstochowa, Limanowskiego 83):
55PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. - MKS KLUCZBORK2017-11-1812:00PUKS MAKSYMILIAN (Gorzów Wielkopolski, kard. Stefana Wyszyńskiego 37):
56ZAGŁĘBIE LUBIN - ŚLĄSK WROCŁAW S.A.2017-11-2215:00Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98):