Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: I liga okręgowa D1 Młodzik (RW) "mistrzowska"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2018-04-07

1UKS POLONIA SŁUBICE/ - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą/2018-04-0711:30OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)0:2
2ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ./ - STILON GORZÓW/2018-04-0710:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31)1:1
3PROGRES GORZÓW/ - PUKS MAKSYMILIAN/2018-04-0711:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)7:0


Kolejka: 2 w dniach 2018-04-14/2018-04-15

4UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą/ - PUKS MAKSYMILIAN/2018-04-1416:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)8:0
5STILON GORZÓW/ - PROGRES GORZÓW/2018-04-1512:00Różanki, Sportowa 91:7
6UKS POLONIA SŁUBICE/ - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ./2018-04-1413:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)7:0


Kolejka: 3 w dniach 2018-04-21/2018-04-22

7ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ./ - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą/2018-04-2110:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31)1:2
8PROGRES GORZÓW/ - UKS POLONIA SŁUBICE/2018-04-2111:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)1:2
9PUKS MAKSYMILIAN/ - STILON GORZÓW/2018-04-2216:30PUKS MAKSYMILIAN (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4)1:0


Kolejka: 4 w dniach 2018-04-28/2018-04-29

10UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą/ - STILON GORZÓW/2018-04-2913:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)5:1
11UKS POLONIA SŁUBICE/ - PUKS MAKSYMILIAN/2018-04-2811:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)2:0
12ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ./ - PROGRES GORZÓW/2018-04-2810:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31)0:8


Kolejka: 5 w dniach 2018-05-05/2018-05-06

13PROGRES GORZÓW/ - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą/2018-05-0612:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)2:0
14PUKS MAKSYMILIAN/ - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ./2018-05-0616:00PUKS MAKSYMILIAN (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4)2:2
15STILON GORZÓW/ - UKS POLONIA SŁUBICE/2018-05-0511:00Różanki 91:4


Kolejka: 6 w dniach 2018-05-08/2018-05-09

16UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą/ - UKS POLONIA SŁUBICE/2018-05-0817:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:1
17STILON GORZÓW/ - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ./2018-05-0914:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska )3:0 V
18PUKS MAKSYMILIAN/ - PROGRES GORZÓW/2018-05-0917:00PUKS MAKSYMILIAN (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4)1:7


Kolejka: 7 w dniach 2018-05-12/2018-05-13

19PUKS MAKSYMILIAN/ - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą/2018-05-1312:30PUKS MAKSYMILIAN (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4)0:2
20PROGRES GORZÓW/ - STILON GORZÓW/2018-05-1310:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)6:0
21ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ./ - UKS POLONIA SŁUBICE/2018-05-1210:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31)1:6


Kolejka: 8 w dniach 2018-05-16

22UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą/ - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ./2018-05-1617:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)7:0
23UKS POLONIA SŁUBICE/ - PROGRES GORZÓW/2018-05-1617:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)0:1
24STILON GORZÓW/ - PUKS MAKSYMILIAN/2018-05-1619:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska )1:0


Kolejka: 9 w dniach 2018-05-19/2018-05-20

25STILON GORZÓW/ - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą/2018-05-1909:30Różanki, Sportowa 92:4
26PUKS MAKSYMILIAN/ - UKS POLONIA SŁUBICE/2018-05-2011:00PUKS MAKSYMILIAN (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4)0:3
27PROGRES GORZÓW/ - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ./2018-05-1911:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1):


Kolejka: 10 w dniach 2018-05-26

28UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą/ - PROGRES GORZÓW/2018-05-2611:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
29ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ./ - PUKS MAKSYMILIAN/2018-05-2611:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31):
30UKS POLONIA SŁUBICE/ - STILON GORZÓW/2018-05-2611:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1):