Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-26/2017-11-05

1WARTA GORZÓW - PIAST KARNIN2017-09-1317:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37)0:1
2UKS POLONIA SŁUBICE - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2017-11-0510:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)6:1
3UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą- - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2017-08-2611:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:0


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-02/2017-09-20

4PIAST KARNIN - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2017-09-0214:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)3:3
5STEINPOL-ILANKA RZEPIN - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą-2017-09-0315:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)0:9
6WARTA GORZÓW - UKS POLONIA SŁUBICE2017-09-2017:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37)1:1


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-09

7UKS POLONIA SŁUBICE - PIAST KARNIN2017-09-0910:30OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)4:1
8UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą- - WARTA GORZÓW2017-09-0911:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:1
9UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2017-09-0910:00Boisko UKS CHEMIK SPORT AKADEMIA GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )6:4


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-16

10PIAST KARNIN - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2017-09-1614:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)1:2
11WARTA GORZÓW - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2017-09-1614:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37)7:1
12UKS POLONIA SŁUBICE - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą-2017-09-1610:30OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)0:1


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

13UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą- - PIAST KARNIN2017-09-2311:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:0
14UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - UKS POLONIA SŁUBICE2017-09-2410:00Boisko UKS CHEMIK SPORT AKADEMIA GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )2:5
15STEINPOL-ILANKA RZEPIN - WARTA GORZÓW2017-09-2411:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)4:7


Kolejka: 6 w dniach 2017-09-29/2017-10-01

16PIAST KARNIN - WARTA GORZÓW2017-09-2917:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)3:3
17STEINPOL-ILANKA RZEPIN - UKS POLONIA SŁUBICE2017-10-0111:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)1:5
18UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą-2017-09-3010:00Boisko UKS CHEMIK SPORT AKADEMIA GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )2:5


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-07/2017-10-18

19UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - PIAST KARNIN2017-10-1816:30Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)2:2
20UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą- - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2017-10-0711:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:1
21UKS POLONIA SŁUBICE - WARTA GORZÓW2017-10-0711:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)1:1


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

22PIAST KARNIN - UKS POLONIA SŁUBICE2017-10-1410:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)3:7
23WARTA GORZÓW - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą-2017-10-1512:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37)0:0
24STEINPOL-ILANKA RZEPIN - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2017-10-1511:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)3:0


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-21/2017-10-25

25STEINPOL-ILANKA RZEPIN - PIAST KARNIN2017-10-2211:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)2:3
26UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - WARTA GORZÓW2017-10-2112:00Boisko UKS CHEMIK SPORT AKADEMIA GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )0:0
27UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą- - UKS POLONIA SŁUBICE2017-10-2515:30MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)0:2


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-28

28PIAST KARNIN - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą-2017-10-2811:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)1:7
29UKS POLONIA SŁUBICE - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2017-10-2810:30OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)1:0
30WARTA GORZÓW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2017-10-2814:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37)3:6