Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: I liga okręgowa D1 Młodzik "**" Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-27/2017-09-20

1UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - CZARNI BROWAR WITNICA I2017-08-2710:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)8:2
2STILON GORZÓW - PROGRES GORZÓW2017-09-2017:00BOISKO (Różanki 5)0:9
3STAL SULĘCIN - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2017-09-0617:00Boisko Żubrów (Żubrów )2:2


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

4CZARNI BROWAR WITNICA I - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2017-09-0210:30Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)0:6
5PROGRES GORZÓW - STAL SULĘCIN2017-09-0210:00Wojcieszyce, Sportowa 116:0
6UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - STILON GORZÓW2017-09-0314:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)2:3


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

7STILON GORZÓW - CZARNI BROWAR WITNICA I2017-09-0910:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)8:0
8STAL SULĘCIN - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2017-09-1010:30Boisko Żubrów (Żubrów )3:7
9SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - PROGRES GORZÓW2017-09-1011:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)0:7


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

10CZARNI BROWAR WITNICA I - PROGRES GORZÓW2017-09-1713:15Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)0:15
11UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2017-09-1612:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)2:2
12STILON GORZÓW - STAL SULĘCIN2017-09-1711:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)10:2


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

13STAL SULĘCIN - CZARNI BROWAR WITNICA I2017-09-2410:30Boisko Żubrów (Żubrów )2:2
14SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - STILON GORZÓW2017-09-2412:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)1:7
15PROGRES GORZÓW - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2017-09-2310:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)6:0


Kolejka: 6 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

16CZARNI BROWAR WITNICA I - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2017-09-3010:30Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)0:1
17PROGRES GORZÓW - STILON GORZÓW2017-09-3010:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)5:0
18SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - STAL SULĘCIN2017-10-0111:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)9:2


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

19SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - CZARNI BROWAR WITNICA I2017-10-0812:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)4:1
20STAL SULĘCIN - PROGRES GORZÓW2017-10-0810:30Boisko Żubrów (Żubrów )0:19
21STILON GORZÓW - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2017-10-0711:00Różanki, Sportowa 0:2


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-14/2017-10-26

22CZARNI BROWAR WITNICA I - STILON GORZÓW2017-10-1512:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)0:4
23UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - STAL SULĘCIN2017-10-2616:30Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)8:4
24PROGRES GORZÓW - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2017-10-1410:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)6:1


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

25PROGRES GORZÓW - CZARNI BROWAR WITNICA I2017-10-2110:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)10:0
26SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2017-10-2212:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)2:2
27STAL SULĘCIN - STILON GORZÓW2017-10-2210:30Boisko Żubrów (Żubrów )2:5


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-29

28CZARNI BROWAR WITNICA I - STAL SULĘCIN2017-10-2911:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)0:1
29STILON GORZÓW - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2017-10-2911:00Różanki, Sportowa 3:0 V
30UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - PROGRES GORZÓW2017-10-2910:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)0:12