Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2018-04-07/2018-04-08

1ZORZA KOWALÓW - PAP BOSKO.2018-04-0712:00Kowalów, Radowska 270:23
2UKS POLONIA SŁUBICE II. - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.2018-04-0713:00Słubice, Sportowa 13:11
3STEINPOL-ILANKA RZEPIN. - STAL SULĘCIN.2018-04-0813:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)9:3


Kolejka: 2 w dniach 2018-04-14/2018-04-15

4PAP BOSKO. - STAL SULĘCIN.2018-04-1511:00Żubrów, Żubrów 10:3 V
5SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. - STEINPOL-ILANKA RZEPIN.2018-04-1411:00Ośno Lubuskie, Rynek 16:5
6ZORZA KOWALÓW - UKS POLONIA SŁUBICE II.2018-04-1512:00Kowalów, Radowska 271:13


Kolejka: 3 w dniach 2018-04-21/2018-04-22

7UKS POLONIA SŁUBICE II. - PAP BOSKO.2018-04-2111:00Słubice, Sportowa 19:9
8STEINPOL-ILANKA RZEPIN. - ZORZA KOWALÓW2018-04-2213:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )18:3
9STAL SULĘCIN. - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.2018-04-2112:00Boisko Żubrów (Żubrów )2:7


Kolejka: 4 w dniach 2018-04-28

10PAP BOSKO. - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.2018-04-2812:00Żubrów 110:4
11ZORZA KOWALÓW - STAL SULĘCIN.2018-04-2812:00Kowalów, Radowska 273:20
12UKS POLONIA SŁUBICE II. - STEINPOL-ILANKA RZEPIN.2018-04-2813:00Słubice, Sportowa 12:3


Kolejka: 5 w dniach 2018-05-05/2018-05-08

13STEINPOL-ILANKA RZEPIN. - PAP BOSKO.2018-05-0609:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )6:13
14STAL SULĘCIN. - UKS POLONIA SŁUBICE II.2018-05-0513:00Boisko Żubrów (Żubrów )3:2
15SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. - ZORZA KOWALÓW2018-05-0816:00Ośno Lubuskie, Rynek 120:2


Kolejka: 6 w dniach 2018-05-12/2018-05-13

16PAP BOSKO. - ZORZA KOWALÓW2018-05-1210:00Żubrów 119:2
17SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. - UKS POLONIA SŁUBICE II.2018-05-1211:00Ośno Lubuskie, Rynek 17:5
18STAL SULĘCIN. - STEINPOL-ILANKA RZEPIN.2018-05-1314:00Boisko Żubrów (Żubrów )2:9


Kolejka: 7 w dniach 2018-05-16/2018-05-19

19STAL SULĘCIN. - PAP BOSKO.2018-05-1912:00Boisko Żubrów (Żubrów )2:15
20STEINPOL-ILANKA RZEPIN. - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.2018-05-1616:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )8:3
21UKS POLONIA SŁUBICE II. - ZORZA KOWALÓW2018-05-1816:00Słubice, Sportowa 17:2


Kolejka: 8 w dniach 2018-05-26/2018-05-27

22PAP BOSKO. - UKS POLONIA SŁUBICE II.2018-05-2712:00Żubrów 1:
23ZORZA KOWALÓW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN.2018-05-2611:00Kowalów, Radowska 27:
24SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. - STAL SULĘCIN.2018-05-2611:00Ośno Lubuskie, Rynek 1:


Kolejka: 9 w dniach 2018-06-09/2018-06-10

25SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. - PAP BOSKO.2018-06-1011:00Ośno Lubuskie, Rynek 1:
26STAL SULĘCIN. - ZORZA KOWALÓW2018-06-0912:00Boisko Żubrów (Żubrów ):
27STEINPOL-ILANKA RZEPIN. - UKS POLONIA SŁUBICE II.2018-06-1014:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60):


Kolejka: 10 w dniach 2018-06-16/2018-06-17

28PAP BOSKO. - STEINPOL-ILANKA RZEPIN.2018-06-1612:00Żubrów 1:
29UKS POLONIA SŁUBICE II. - STAL SULĘCIN.2018-06-1613:00Słubice, Sportowa 1:
30ZORZA KOWALÓW - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.2018-06-1710:00Kowalów, Radowska 27: