Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2018-04-07/2018-04-11

1AP REISSA DREZDENKO. - LZS BOBRÓWKO.2018-04-0710:00Drezdenko, Szkolna 116:1
2ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW.2018-04-0813:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)2:23
3ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA. - GKP PSZCZEW.2018-04-1118:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)5:12


Kolejka: 2 w dniach 2018-04-14

4AP REISSA DREZDENKO. - GKP PSZCZEW.2018-04-1412:00Drezdenko, Szkolna 16:10
5BŁĘKITNI DOBIEGNIEW. - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA.2018-04-1414:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)10:2
6LZS BOBRÓWKO. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ.2018-04-1412:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)6:4


Kolejka: 3 w dniach 2018-04-20/2018-04-21

7ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. - AP REISSA DREZDENKO.2018-04-2114:30Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)2:13
8ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA. - LZS BOBRÓWKO.2018-04-2018:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)8:5
9GKP PSZCZEW. - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW.2018-04-2113:00Boisko sportowe (Pszczew, Władysława Sikorskiego 23)1:7


Kolejka: 4 w dniach 2018-04-27/2018-04-28

10AP REISSA DREZDENKO. - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW.2018-04-2717:00Drezdenko, Szkolna 14:4
11LZS BOBRÓWKO. - GKP PSZCZEW.2018-04-2811:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)10:5
12ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA.2018-04-2812:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)4:5


Kolejka: 5 w dniach 2018-05-04/2018-05-06

13ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA. - AP REISSA DREZDENKO.2018-05-0418:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)9:4
14GKP PSZCZEW. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ.2018-05-0510:00Boisko sportowe (Pszczew, Władysława Sikorskiego 23)0:4
15BŁĘKITNI DOBIEGNIEW. - LZS BOBRÓWKO.2018-05-0614:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)14:3


Kolejka: 6 w dniach 2018-05-10/2018-05-12

16LZS BOBRÓWKO. - AP REISSA DREZDENKO.2018-05-1212:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)10:5
17BŁĘKITNI DOBIEGNIEW. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ.2018-05-1214:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)11:2
18GKP PSZCZEW. - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA.2018-05-1017:30Boisko sportowe (Pszczew, Władysława Sikorskiego 23)5:7


Kolejka: 7 w dniach 2018-05-17/2018-05-19

19GKP PSZCZEW. - AP REISSA DREZDENKO.2018-05-1911:00Boisko sportowe (Pszczew, Władysława Sikorskiego 23)4:4
20ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA. - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW.2018-05-1718:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)8:12
21ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. - LZS BOBRÓWKO.2018-05-1914:30Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)7:10


Kolejka: 8 w dniach 2018-05-26

22AP REISSA DREZDENKO. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ.2018-05-2612:00Drezdenko, Szkolna 1:
23LZS BOBRÓWKO. - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA.2018-05-2611:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7):
24BŁĘKITNI DOBIEGNIEW. - GKP PSZCZEW.2018-05-2614:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2):


Kolejka: 9 w dniach 2018-06-08/2018-06-09

25BŁĘKITNI DOBIEGNIEW. - AP REISSA DREZDENKO.2018-06-0914:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2):
26GKP PSZCZEW. - LZS BOBRÓWKO.2018-06-0911:00Boisko sportowe (Pszczew, Władysława Sikorskiego 23):
27ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ.2018-06-0817:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42):


Kolejka: 10 w dniach 2018-06-16

28AP REISSA DREZDENKO. - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA.2018-06-1612:00Drezdenko, Szkolna 1:
29ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. - GKP PSZCZEW.2018-06-16__:__Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):
30LZS BOBRÓWKO. - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW.2018-06-1610:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7):