Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: I liga okręgowa E1 Orlik

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-09-07/2018-09-17

1BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - UKS POLONIA SŁUBICE2018-09-1018:00blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2)3:4
2WARTA GORZÓW - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-09-0717:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 14:3
3STILON GORZÓW - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-09-0810:00Stadion w Różankach (Różanki, Sportowa 9)3:5
4ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - PROGRES GORZÓW2018-09-1717:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)5:8
5UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN____-__-____:__Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ):
6UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - SPARTAK DESZCZNO2018-09-0717:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)13:5
7STEINPOL-ILANKA RZEPIN - AP KANIA CUP2018-09-0909:30Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)13:3


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-11/2018-09-12

8UKS POLONIA SŁUBICE - AP KANIA CUP2018-09-1217:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)6:0
9SPARTAK DESZCZNO - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-09-1217:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)5:8
10Pauza: PUKS MAKSYMILIAN - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą____-__-____:__:
11PROGRES GORZÓW - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-09-1116:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)5:5
12UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-09-1217:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)11:7
13ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - STILON GORZÓW2018-09-1118:00Przytoczna, Polna 176:8
14BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - WARTA GORZÓW2018-09-1218:00blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2)9:4


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-14/2018-09-16

15WARTA GORZÓW - UKS POLONIA SŁUBICE2018-09-1513:00Wawrów 3:3
16STILON GORZÓW - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2018-09-1510:00Stadion w Różankach (Różanki, Sportowa 9)8:1
17ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-09-1416:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)5:6
18UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-09-1612:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )3:2
19UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - PROGRES GORZÓW2018-09-1510:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)6:13
20STEINPOL-ILANKA RZEPIN - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN____-__-____:__Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ):
21AP KANIA CUP - SPARTAK DESZCZNO2018-09-1511:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)2:2


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-18/2018-09-23

22UKS POLONIA SŁUBICE - SPARTAK DESZCZNO2018-09-2212:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)8:1
23Pauza: PUKS MAKSYMILIAN - AP KANIA CUP____-__-____:__:
24PROGRES GORZÓW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-09-2212:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)6:4
25UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-09-2211:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)6:3
26ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-09-1817:00Przytoczna, Polna 171:11
27BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-09-2311:00blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2)8:2
28WARTA GORZÓW - STILON GORZÓW2018-09-2310:00Wawrów 5:7


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-26/2018-10-24

29STILON GORZÓW - UKS POLONIA SŁUBICE2018-09-2617:00Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 14:4
30ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - WARTA GORZÓW2018-09-2717:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)2:11
31UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2018-09-2618:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )5:1
32UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-09-2617:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)8:3
33STEINPOL-ILANKA RZEPIN - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-10-2416:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60):
34AP KANIA CUP - PROGRES GORZÓW2018-09-2618:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)4:6
35SPARTAK DESZCZNO - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN____-__-____:__Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-29/2018-09-30

36UKS POLONIA SŁUBICE - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN____-__-____:__OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1):
37PROGRES GORZÓW - SPARTAK DESZCZNO2018-09-2912:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)16:2
38UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - AP KANIA CUP2018-09-3011:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)9:0
39ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-09-2910:00Przytoczna, Polna 178:10
40BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-09-3012:00blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2)8:3
41WARTA GORZÓW - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-09-2913:00Wawrów 3:4
42STILON GORZÓW - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-09-2911:00Stadion w Różankach (Różanki, Sportowa 9)5:2


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-03

43ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - UKS POLONIA SŁUBICE2018-10-0317:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)2:5
44UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - STILON GORZÓW2018-10-0316:30Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )5:4
45UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - WARTA GORZÓW2018-10-0317:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)12:2
46STEINPOL-ILANKA RZEPIN - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2018-10-0316:30Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)6:5
47AP KANIA CUP - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-10-0317:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)5:2
48SPARTAK DESZCZNO - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-10-0317:30Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)1:9
49Pauza: PUKS MAKSYMILIAN - PROGRES GORZÓW____-__-____:__:


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-05/2018-10-24

50UKS POLONIA SŁUBICE - PROGRES GORZÓW2018-10-0517:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)5:9
51UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN____-__-____:__MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
52ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - SPARTAK DESZCZNO2018-10-0517:00Przytoczna, Polna 175:7
53BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - AP KANIA CUP2018-10-2417:00blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2):
54WARTA GORZÓW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-10-0610:00Wawrów 5:4
55STILON GORZÓW - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-10-0710:00Stadion w Różankach (Różanki, Sportowa 9)4:5
56ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-10-0817:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)1:13


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-10

57UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - UKS POLONIA SŁUBICE2018-10-1016:30Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )4:1
58UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-10-1017:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)13:2
59STEINPOL-ILANKA RZEPIN - STILON GORZÓW2018-10-1016:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)3:4
60AP KANIA CUP - WARTA GORZÓW2018-10-1018:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)3:2
61SPARTAK DESZCZNO - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2018-10-1016:30Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)3:10
62Pauza: PUKS MAKSYMILIAN - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA____-__-____:__:
63PROGRES GORZÓW - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-10-1017:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)2:6


Kolejka: 10 w dniach 2018-10-11/2018-10-14

64UKS POLONIA SŁUBICE - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-10-1310:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)1:7
65ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - PROGRES GORZÓW2018-10-1118:00Przytoczna, Polna 173:9
66BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN____-__-____:__blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2):
67WARTA GORZÓW - SPARTAK DESZCZNO2018-10-1311:00Wawrów 7:1
68STILON GORZÓW - AP KANIA CUP2018-10-1217:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)8:2
69ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-10-1410:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)2:3
70UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-10-1410:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )4:10


Kolejka: 11 w dniach 2018-10-16/2018-10-18

71UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - UKS POLONIA SŁUBICE2018-10-1816:30Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
72STEINPOL-ILANKA RZEPIN - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-10-1716:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60):
73AP KANIA CUP - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-10-1617:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7):
74SPARTAK DESZCZNO - STILON GORZÓW2018-10-1716:30Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):
75Pauza: PUKS MAKSYMILIAN - WARTA GORZÓW____-__-____:__:
76PROGRES GORZÓW - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2018-10-1717:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1):
77UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-10-1717:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):


Kolejka: 12 w dniach 2018-10-20/2018-10-21

78UKS POLONIA SŁUBICE - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-10-2014:00Orlik (Słubice, Wojska Polskiego 1):
79BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-10-2113:00blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2):
80WARTA GORZÓW - PROGRES GORZÓW2018-10-2010:00Wawrów :
81STILON GORZÓW - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN____-__-____:__Stadion w Różankach (Różanki, Sportowa 9):
82ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - SPARTAK DESZCZNO2018-10-2012:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):
83UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - AP KANIA CUP2018-10-2112:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ):
84UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-10-2012:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):


Kolejka: 13 w dniach 2018-10-26/2018-10-28

85STEINPOL-ILANKA RZEPIN - UKS POLONIA SŁUBICE2018-10-2809:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ):
86AP KANIA CUP - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-10-2710:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7):
87SPARTAK DESZCZNO - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-10-2710:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):
88Pauza: PUKS MAKSYMILIAN - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ____-__-____:__:
89PROGRES GORZÓW - STILON GORZÓW2018-10-2717:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1):
90UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - WARTA GORZÓW2018-10-2810:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
91ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2018-10-2617:00Przytoczna, Polna 17: