Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: I liga okręgowa F1 Żak Grupa 2 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2018-04-13/2018-04-14

1SAP SŁUBICE / - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA/2018-04-1317:00Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1)5:0 V
2UKS POLONIA SŁUBICE II - STEINPOL-ILANKA RZEPIN/2018-04-1410:00Orlik (Słubice, Wojska Polskiego 1)2:13
3UKS POLONIA SŁUBICE I - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą/2018-04-1411:30Orlik (Słubice, Wojska Polskiego 1)4:4


Kolejka: 2 w dniach 2018-04-19/2018-04-22

4ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA/ - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą/2018-04-1918:00Przytoczna, Polna 172:7
5STEINPOL-ILANKA RZEPIN/ - UKS POLONIA SŁUBICE I2018-04-2210:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)2:8
6SAP SŁUBICE / - UKS POLONIA SŁUBICE II2018-04-1917:30Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1)5:3


Kolejka: 3 w dniach 2018-04-28/2018-04-29

7UKS POLONIA SŁUBICE II - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA/2018-04-2911:00Orlik (Słubice, Wojska Polskiego 1)3:8
8UKS POLONIA SŁUBICE I - SAP SŁUBICE /2018-04-2912:30Orlik (Słubice, Wojska Polskiego 1)5:1
9UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą/ - STEINPOL-ILANKA RZEPIN/2018-04-2810:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)16:1


Kolejka: 4 w dniach 2018-05-03/2018-05-08

10ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA/ - STEINPOL-ILANKA RZEPIN/2018-05-0316:00Przytoczna, Polna 174:5
11SAP SŁUBICE / - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą/2018-05-0817:00Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1)3:4
12UKS POLONIA SŁUBICE II - UKS POLONIA SŁUBICE I2018-05-0817:30Orlik (Słubice, Wojska Polskiego 1)3:9


Kolejka: 5 w dniach 2018-05-12/2018-05-14

13UKS POLONIA SŁUBICE I - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA/2018-05-1210:00Orlik (Słubice, Wojska Polskiego 1)10:1
14UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą/ - UKS POLONIA SŁUBICE II2018-05-1416:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)8:1
15STEINPOL-ILANKA RZEPIN/ - SAP SŁUBICE /2018-05-1209:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )10:3


Kolejka: 6 w dniach 2018-05-20/2018-05-22

16ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA/ - SAP SŁUBICE /2018-05-2010:00Przytoczna, Polna 176:4
17STEINPOL-ILANKA RZEPIN/ - UKS POLONIA SŁUBICE II2018-05-2016:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)7:2
18UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą/ - UKS POLONIA SŁUBICE I2018-05-2218:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):


Kolejka: 7 w dniach 2018-05-26

19UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą/ - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA/2018-05-2613:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
20UKS POLONIA SŁUBICE I - STEINPOL-ILANKA RZEPIN/2018-05-2610:00Orlik (Słubice, Wojska Polskiego 1):
21UKS POLONIA SŁUBICE II - SAP SŁUBICE /2018-05-2611:30Orlik (Słubice, Wojska Polskiego 1):


Kolejka: 8 w dniach 2018-06-03

22ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA/ - UKS POLONIA SŁUBICE II2018-06-0310:00Przytoczna, Polna 17:
23SAP SŁUBICE / - UKS POLONIA SŁUBICE I2018-06-0310:00Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1):
24STEINPOL-ILANKA RZEPIN/ - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą/2018-06-0315:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60):


Kolejka: 9 w dniach 2018-06-06/2018-06-10

25STEINPOL-ILANKA RZEPIN/ - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA/2018-06-1016:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60):
26UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą/ - SAP SŁUBICE /2018-06-0616:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
27UKS POLONIA SŁUBICE I - UKS POLONIA SŁUBICE II2018-06-0717:30OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1):


Kolejka: 10 w dniach 2018-06-16/2018-06-17

28ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA/ - UKS POLONIA SŁUBICE I2018-06-1710:00Przytoczna, Polna 17:
29UKS POLONIA SŁUBICE II - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą/2018-06-1610:30Orlik (Słubice, Wojska Polskiego 1):
30SAP SŁUBICE / - STEINPOL-ILANKA RZEPIN/2018-06-1609:00Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1):