Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: I liga okręgowa F1 Żak

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-09-07/2018-09-09

1STEINPOL-ILANKA RZEPIN - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-09-0718:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)5:5
2STILON GORZÓW - WARTA GORZÓW2018-09-0717:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)3:1
3UKS LPFA DARIUSZ DUDKA  - AP STAL GORZÓW2018-09-0717:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)6:3
4LUBUSZANIN DREZDENKO - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-09-0717:000:11
5UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - PROGRES GORZÓW2018-09-0910:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )4:2
6UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN____-__-____:__Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
7UKS POLONIA SŁUBICE - AP KANIA CUP2018-09-0812:30OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)13:3


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-12/2018-09-13

8ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - AP KANIA CUP2018-09-1216:0010:5
9Pauza: PUKS MAKSYMILIAN - UKS POLONIA SŁUBICE____-__-____:__:
10PROGRES GORZÓW - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-09-1217:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)5:6
11UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-09-1216:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)7:3
12AP STAL GORZÓW - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-09-1218:003:3
13WARTA GORZÓW - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA 2018-09-1317:00Wawrów 5:3
14STEINPOL-ILANKA RZEPIN - STILON GORZÓW2018-09-12__:__Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)3:0 V


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-15/2018-09-19

15STILON GORZÓW - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-09-1510:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)6:7
16UKS LPFA DARIUSZ DUDKA  - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-09-1610:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)1:3
17LUBUSZANIN DREZDENKO - WARTA GORZÓW2018-09-1610:00Boisko Sportowe (Stare Bielice )0:11
18UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - AP STAL GORZÓW2018-09-1610:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )8:1
19UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-09-1512:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)6:6
20UKS POLONIA SŁUBICE - PROGRES GORZÓW2018-09-1918:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)5:2
21AP KANIA CUP - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN____-__-____:__ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7):


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-21/2018-09-23

22ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN____-__-____:__:
23PROGRES GORZÓW - AP KANIA CUP2018-09-2214:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)10:4
24UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - UKS POLONIA SŁUBICE2018-09-2311:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)6:3
25AP STAL GORZÓW - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-09-2117:30Stadion im.E.Jancarza (Gorzów Wielkopolski, Kwiatowa 55)5:5
26WARTA GORZÓW - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-09-2210:00Wawrów 1:1
27STEINPOL-ILANKA RZEPIN - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-09-2315:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)16:2
28STILON GORZÓW - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA 2018-09-2310:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)6:2


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-26/2018-09-27

29UKS LPFA DARIUSZ DUDKA  - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-09-2616:30Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)7:3
30LUBUSZANIN DREZDENKO - STILON GORZÓW2018-09-2617:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)2:11
31UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-09-2616:30Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )1:3
32UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - WARTA GORZÓW2018-09-2717:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)5:3
33UKS POLONIA SŁUBICE - AP STAL GORZÓW2018-09-2617:30OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)2:1
34AP KANIA CUP - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-09-2617:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)0:15
35Pauza: PUKS MAKSYMILIAN - PROGRES GORZÓW____-__-____:__:


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-28/2018-09-29

36ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - PROGRES GORZÓW2018-09-2818:00Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 319:2
37UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN____-__-____:__:
38AP STAL GORZÓW - AP KANIA CUP2018-09-2817:00Stadion im.E.Jancarza (Gorzów Wielkopolski, Kwiatowa 55)8:3
39WARTA GORZÓW - UKS POLONIA SŁUBICE2018-09-2910:00Gorzów Wielkopolski 5:2
40STEINPOL-ILANKA RZEPIN - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-09-2910:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )7:6
41STILON GORZÓW - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-09-2910:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)4:6
42UKS LPFA DARIUSZ DUDKA  - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-09-2913:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)7:2


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-02/2018-10-04

43LUBUSZANIN DREZDENKO - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-10-0316:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)1:5
44UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA 2018-10-0217:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )4:2
45UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - STILON GORZÓW2018-10-0317:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:7
46UKS POLONIA SŁUBICE - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-10-0317:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)3:10
47AP KANIA CUP - WARTA GORZÓW2018-10-0416:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)2:12
48Pauza: PUKS MAKSYMILIAN - AP STAL GORZÓW____-__-____:__:
49PROGRES GORZÓW - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-10-0316:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)8:7


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-05/2018-10-07

50ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-10-0517:00Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 316:6
51AP STAL GORZÓW - PROGRES GORZÓW2018-10-0517:00Stadion im.E.Jancarza (Gorzów Wielkopolski, Kwiatowa 55)3:9
52WARTA GORZÓW - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN____-__-____:__:
53STEINPOL-ILANKA RZEPIN - AP KANIA CUP2018-10-0712:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )11:0
54STILON GORZÓW - UKS POLONIA SŁUBICE2018-10-0711:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)5:2
55UKS LPFA DARIUSZ DUDKA  - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-10-0610:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)2:2
56LUBUSZANIN DREZDENKO - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-10-0517:30Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)1:6


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-10/2018-10-11

57UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-10-1016:30Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )4:5
58UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-10-1017:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)14:1
59UKS POLONIA SŁUBICE - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA 2018-10-1016:30OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)1:4
60AP KANIA CUP - STILON GORZÓW2018-10-1017:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)1:13
61Pauza: PUKS MAKSYMILIAN - STEINPOL-ILANKA RZEPIN____-__-____:__:
62PROGRES GORZÓW - WARTA GORZÓW2018-10-1116:15KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)4:6
63UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - AP STAL GORZÓW2018-10-1117:30MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)9:2


Kolejka: 10 w dniach 2018-10-12/2018-10-15

64ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - AP STAL GORZÓW2018-10-1217:00Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 315:0
65WARTA GORZÓW - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-10-1312:00Wawrów 1:1
66STEINPOL-ILANKA RZEPIN - PROGRES GORZÓW2018-10-1413:30Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )4:3
67STILON GORZÓW - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN____-__-____:__Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1):
68UKS LPFA DARIUSZ DUDKA  - AP KANIA CUP2018-10-1410:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)8:3
69LUBUSZANIN DREZDENKO - UKS POLONIA SŁUBICE2018-10-1516:30Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4):
70UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-10-1410:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )6:4


Kolejka: 11 w dniach 2018-10-20/2018-10-24

71UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-10-2012:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
72UKS POLONIA SŁUBICE - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-10-2012:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1):
73AP KANIA CUP - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-10-2010:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7):
74Pauza: PUKS MAKSYMILIAN - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA ____-__-____:__:
75PROGRES GORZÓW - STILON GORZÓW2018-10-2416:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1):
76UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-10-2010:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
77AP STAL GORZÓW - WARTA GORZÓW2018-10-2010:00Stadion im.E.Jancarza (Gorzów Wielkopolski, Kwiatowa 55):


Kolejka: 12 w dniach 2018-10-26/2018-10-28

78ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - WARTA GORZÓW2018-10-2617:00Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31:
79STEINPOL-ILANKA RZEPIN - AP STAL GORZÓW2018-10-2814:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ):
80STILON GORZÓW - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-10-2813:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1):
81UKS LPFA DARIUSZ DUDKA  - PROGRES GORZÓW2018-10-2810:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
82LUBUSZANIN DREZDENKO - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN____-__-____:__:
83UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - AP KANIA CUP2018-10-2810:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ):
84UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - UKS POLONIA SŁUBICE2018-10-2712:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):


Kolejka: 13 w dniach 2018-11-03/2018-11-05

85UKS POLONIA SŁUBICE - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-11-0312:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1):
86AP KANIA CUP - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-11-0310:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7):
87Pauza: PUKS MAKSYMILIAN - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW____-__-____:__:
88PROGRES GORZÓW - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-11-0412:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1):
89UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA 2018-11-0311:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
90AP STAL GORZÓW - STILON GORZÓW2018-11-0411:00Stadion im.E.Jancarza (Gorzów Wielkopolski, Kwiatowa 55):
91WARTA GORZÓW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-11-0517:00Wawrów :