Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa A1 Junior (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2018-04-14/2018-04-15

1PIAST KARNIN. - STEINPOL-ILANKA RZEPIN.2018-04-1411:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)0:2
2SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. - CZARNI BROWAR WITNICA.2018-04-1514:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)2:12
3Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ.____-__-____:__Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2):


Kolejka: 2 w dniach 2018-04-21/2018-04-22

4STEINPOL-ILANKA RZEPIN. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ.2018-04-2215:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )3:2
5CZARNI BROWAR WITNICA. - Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW.____-__-____:__Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
6PIAST KARNIN. - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.2018-04-2111:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)3:0 V


Kolejka: 3 w dniach 2018-04-29

7SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. - STEINPOL-ILANKA RZEPIN.2018-04-2914:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)1:3
8Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW. - PIAST KARNIN.____-__-____:__Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2):
9ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. - CZARNI BROWAR WITNICA.2018-04-2912:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)3:2


Kolejka: 4 w dniach 2018-05-06/2018-05-08

10STEINPOL-ILANKA RZEPIN. - CZARNI BROWAR WITNICA.2018-05-0616:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )1:1
11PIAST KARNIN. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ.2018-05-0819:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)1:1
12SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. - Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW.____-__-____:__Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1):


Kolejka: 5 w dniach 2018-05-13

13Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW. - STEINPOL-ILANKA RZEPIN.____-__-____:__Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2):
14ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.2018-05-1312:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)3:0 V
15CZARNI BROWAR WITNICA. - PIAST KARNIN.2018-05-1311:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)8:1


Kolejka: 6 w dniach 2018-05-20

16STEINPOL-ILANKA RZEPIN. - PIAST KARNIN.2018-05-2016:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )4:2
17CZARNI BROWAR WITNICA. - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.2018-05-2011:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
18ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. - Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW.____-__-____:__Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):


Kolejka: 7 w dniach 2018-05-27

19ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. - STEINPOL-ILANKA RZEPIN.2018-05-2712:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):
20Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW. - CZARNI BROWAR WITNICA.____-__-____:__Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2):
21SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. - PIAST KARNIN.2018-05-2715:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1):


Kolejka: 8 w dniach 2018-06-03

22STEINPOL-ILANKA RZEPIN. - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.2018-06-0317:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60):
23PIAST KARNIN. - Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW.____-__-____:__Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26):
24CZARNI BROWAR WITNICA. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ.2018-06-0312:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):


Kolejka: 9 w dniach 2018-06-09

25CZARNI BROWAR WITNICA. - STEINPOL-ILANKA RZEPIN.2018-06-0911:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
26ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. - PIAST KARNIN.2018-06-0911:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):
27Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW. - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.____-__-____:__Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2):


Kolejka: 10 w dniach 2018-06-16

28STEINPOL-ILANKA RZEPIN. - Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW.____-__-____:__Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60):
29SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ.2018-06-1611:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1):
30PIAST KARNIN. - CZARNI BROWAR WITNICA.2018-06-1611:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26):