Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2019-04-06/2019-04-07

1STILON II GORZÓW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2019-04-0711:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)5:0
2WARTA II GORZÓW - POLONIA SŁUBICE2019-04-0616:00Wawrów 0:1
3CZARNI BROWAR WITNICA. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ.2019-04-0712:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)1:0
4STAL SULĘCIN. - POGOŃ KRZESZYCE.2019-04-0713:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )3:0
5SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. - POGOŃ SKWIERZYNA.2019-04-0714:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3)1:13
6RADOWIAK DREZDENKO. - ____-__-____:__:


Kolejka: 2 w dniach 2019-04-13/2019-04-15

7POGOŃ SKWIERZYNA. - RADOWIAK DREZDENKO.2019-04-1310:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)1:0
8POGOŃ KRZESZYCE. - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.2019-04-1414:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)7:0
9ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. - STAL SULĘCIN.2019-04-1412:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)1:3
10POLONIA SŁUBICE - CZARNI BROWAR WITNICA.2019-04-1412:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)2:3
11STILON II GORZÓW - WARTA II GORZÓW2019-04-1518:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)11:2


Kolejka: 3 w dniach 2019-04-27/2019-04-30

12WARTA II GORZÓW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2019-04-2814:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza :
13CZARNI BROWAR WITNICA. - STILON II GORZÓW2019-04-2812:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
14STAL SULĘCIN. - POLONIA SŁUBICE2019-04-2714:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ):
15SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ.2019-04-3018:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3):
16RADOWIAK DREZDENKO. - POGOŃ KRZESZYCE.2019-04-2811:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1):


Kolejka: 4 w dniach 2019-05-04/2019-05-05

17STEINPOL-ILANKA RZEPIN - POGOŃ SKWIERZYNA.2019-05-0512:30Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ):
18ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. - RADOWIAK DREZDENKO.2019-05-0512:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):
19POLONIA SŁUBICE - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.2019-05-0412:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1):
20STILON II GORZÓW - STAL SULĘCIN.2019-05-0411:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1):
21WARTA II GORZÓW - CZARNI BROWAR WITNICA.2019-05-0416:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza :


Kolejka: 5 w dniach 2019-05-11/2019-05-12

22CZARNI BROWAR WITNICA. - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2019-05-11__:__Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
23STAL SULĘCIN. - WARTA II GORZÓW2019-05-1114:30Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ):
24SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. - STILON II GORZÓW2019-05-1112:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3):
25RADOWIAK DREZDENKO. - POLONIA SŁUBICE2019-05-1211:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1):
26POGOŃ SKWIERZYNA. - POGOŃ KRZESZYCE.2019-05-1211:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1):


Kolejka: 6 w dniach 2019-05-15

27STEINPOL-ILANKA RZEPIN - POGOŃ KRZESZYCE.2019-05-1518:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60):
28ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. - POGOŃ SKWIERZYNA.2019-05-1518:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):
29STILON II GORZÓW - RADOWIAK DREZDENKO.2019-05-1517:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1):
30WARTA II GORZÓW - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.2019-05-1517:00Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 88:
31CZARNI BROWAR WITNICA. - STAL SULĘCIN.2019-05-15__:__Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):


Kolejka: 7 w dniach 2019-05-18/2019-05-19

32STAL SULĘCIN. - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2019-05-1913:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ):
33SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. - CZARNI BROWAR WITNICA.2019-05-1914:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3):
34RADOWIAK DREZDENKO. - WARTA II GORZÓW2019-05-1911:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1):
35POGOŃ SKWIERZYNA. - POLONIA SŁUBICE2019-05-1911:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1):
36POGOŃ KRZESZYCE. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ.2019-05-1813:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00):


Kolejka: 8 w dniach 2019-05-25/2019-05-26

37STEINPOL-ILANKA RZEPIN - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ.2019-05-2612:30Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ):
38POLONIA SŁUBICE - POGOŃ KRZESZYCE.2019-05-2514:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1):
39STILON II GORZÓW - POGOŃ SKWIERZYNA.2019-05-2613:30Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1):
40CZARNI BROWAR WITNICA. - RADOWIAK DREZDENKO.2019-05-25__:__Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
41STAL SULĘCIN. - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.2019-05-2514:30Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ):


Kolejka: 9 w dniach 2019-06-01/2019-06-03

42SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2019-06-0317:30Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3):
43RADOWIAK DREZDENKO. - STAL SULĘCIN.2019-06-0211:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1):
44POGOŃ SKWIERZYNA. - WARTA II GORZÓW2019-06-0211:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1):
45POGOŃ KRZESZYCE. - STILON II GORZÓW2019-06-0113:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00):
46ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. - POLONIA SŁUBICE2019-06-0212:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):


Kolejka: 10 w dniach 2019-06-08/2019-06-09

47STEINPOL-ILANKA RZEPIN - POLONIA SŁUBICE2019-06-0912:30Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ):
48ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. - STILON II GORZÓW2019-06-0912:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):
49WARTA II GORZÓW - POGOŃ KRZESZYCE.2019-06-0814:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 88:
50CZARNI BROWAR WITNICA. - POGOŃ SKWIERZYNA.2019-06-08__:__Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
51SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. - RADOWIAK DREZDENKO.2019-06-0914:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3):


Kolejka: 11 w dniach 2019-06-15/2019-06-16

52RADOWIAK DREZDENKO. - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2019-06-1611:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1):
53STAL SULĘCIN. - POGOŃ SKWIERZYNA.2019-06-1514:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1):
54POGOŃ KRZESZYCE. - CZARNI BROWAR WITNICA.2019-06-1514:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00):
55ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. - WARTA II GORZÓW2019-06-1612:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):
56POLONIA SŁUBICE - STILON II GORZÓW2019-06-1613:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1):