Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-26

1ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - PIONIER ZWIERZYN2017-08-2613:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)13:1
2POGOŃ SKWIERZYNA - SPARTAK DESZCZNO2017-08-2611:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)3:3
3Pauza: DĄB GÓRKI NOTECKIE - WARTA II GORZÓW____-__-____:__Boisko (Górki Noteckie 1):


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-02/2017-11-19

4WARTA II GORZÓW - UKS WAWRÓW2017-11-1911:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37)6:0
5Pauza: DĄB GÓRKI NOTECKIE - SPARTAK DESZCZNO____-__-____:__Boisko (Górki Noteckie 1):
6ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - POGOŃ SKWIERZYNA2017-09-0211:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)11:0


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-10

7POGOŃ SKWIERZYNA - PIONIER ZWIERZYN2017-09-1012:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)19:1
8Pauza: DĄB GÓRKI NOTECKIE - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.____-__-____:__Boisko (Górki Noteckie 1):
9UKS WAWRÓW - SPARTAK DESZCZNO2017-09-1011:00Stadion Wawrów (Wawrów )2:3


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-13

10PIONIER ZWIERZYN - WARTA II GORZÓW2017-09-1317:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)0:16
11ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - UKS WAWRÓW2017-09-1317:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)10:1
12POGOŃ SKWIERZYNA - Pauza: DĄB GÓRKI NOTECKIE____-__-____:__Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1):


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-16

13Pauza: DĄB GÓRKI NOTECKIE - PIONIER ZWIERZYN____-__-____:__Boisko (Górki Noteckie 1):
14UKS WAWRÓW - POGOŃ SKWIERZYNA2017-09-1611:00Stadion Wawrów (Wawrów )3:2
15WARTA II GORZÓW - SPARTAK DESZCZNO2017-09-1617:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37)5:1


Kolejka: 6 w dniach 2017-09-20

16PIONIER ZWIERZYN - SPARTAK DESZCZNO2017-09-2017:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)2:17
17ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - WARTA II GORZÓW2017-09-2017:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)0:5
18Pauza: DĄB GÓRKI NOTECKIE - UKS WAWRÓW____-__-____:__Boisko (Górki Noteckie 1):


Kolejka: 7 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

19UKS WAWRÓW - PIONIER ZWIERZYN2017-09-2411:00Stadion Wawrów (Wawrów )9:0
20WARTA II GORZÓW - POGOŃ SKWIERZYNA2017-09-2414:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37)3:0
21SPARTAK DESZCZNO - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2017-09-2311:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)3:2


Kolejka: 8 w dniach 2017-09-29/2017-10-01

22PIONIER ZWIERZYN - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2017-10-0111:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)0:7
23SPARTAK DESZCZNO - POGOŃ SKWIERZYNA2017-09-2917:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)13:1
24WARTA II GORZÓW - Pauza: DĄB GÓRKI NOTECKIE____-__-____:__Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37):


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-04

25UKS WAWRÓW - WARTA II GORZÓW2017-10-0416:00Stadion Wawrów (Wawrów )0:8
26SPARTAK DESZCZNO - Pauza: DĄB GÓRKI NOTECKIE____-__-____:__Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):
27POGOŃ SKWIERZYNA - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2017-10-0416:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)0:6


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

28PIONIER ZWIERZYN - POGOŃ SKWIERZYNA2017-10-0811:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)0:11
29ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - Pauza: DĄB GÓRKI NOTECKIE____-__-____:__Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1):
30SPARTAK DESZCZNO - UKS WAWRÓW2017-10-0713:30Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)8:1


Kolejka: 11 w dniach 2017-10-11/2017-11-11

31WARTA II GORZÓW - PIONIER ZWIERZYN2017-10-1117:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37)25:0
32UKS WAWRÓW - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2017-11-1110:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)0:3 V
33Pauza: DĄB GÓRKI NOTECKIE - POGOŃ SKWIERZYNA____-__-____:__Boisko (Górki Noteckie 1):


Kolejka: 12 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

34PIONIER ZWIERZYN - Pauza: DĄB GÓRKI NOTECKIE____-__-____:__BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1):
35POGOŃ SKWIERZYNA - UKS WAWRÓW2017-10-1511:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)3:2
36SPARTAK DESZCZNO - WARTA II GORZÓW2017-10-1411:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)0:6


Kolejka: 13 w dniach 2017-10-21/2017-11-04

37SPARTAK DESZCZNO - PIONIER ZWIERZYN2017-10-2111:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)14:0
38WARTA II GORZÓW - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2017-11-0410:30Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37)5:0
39UKS WAWRÓW - Pauza: DĄB GÓRKI NOTECKIE____-__-____:__Stadion Wawrów (Wawrów ):


Kolejka: 14 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

40PIONIER ZWIERZYN - UKS WAWRÓW2017-10-2911:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)0:11
41POGOŃ SKWIERZYNA - WARTA II GORZÓW2017-10-2910:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)1:8
42ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - SPARTAK DESZCZNO2017-10-2810:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)4:3