Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-25/2017-09-13

1ZORZA KOWALÓW - GKS BLEDZEW2017-08-2611:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)2:4
2POLONIA SŁUBICE - UKS DWÓJKA KOSTRZYN2017-08-2517:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)2:2
3POGOŃ KRZESZYCE - STAL SULĘCIN2017-09-1317:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)0:4


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-02/2017-09-07

4GKS BLEDZEW - STAL SULĘCIN2017-09-0213:00Zemsko 12:9
5UKS DWÓJKA KOSTRZYN - POGOŃ KRZESZYCE2017-09-0316:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)6:0
6ZORZA KOWALÓW - POLONIA SŁUBICE2017-09-0717:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)2:3


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

7POLONIA SŁUBICE - GKS BLEDZEW2017-09-0915:30STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)7:3
8POGOŃ KRZESZYCE - ZORZA KOWALÓW2017-09-0915:00Kołczyn 14:0
9STAL SULĘCIN - UKS DWÓJKA KOSTRZYN2017-09-1012:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )1:0


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

10GKS BLEDZEW - UKS DWÓJKA KOSTRZYN2017-09-1613:00Zemsko 10:2
11ZORZA KOWALÓW - STAL SULĘCIN2017-09-1711:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)1:8
12POLONIA SŁUBICE - POGOŃ KRZESZYCE2017-09-1612:30STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)2:1


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

13POGOŃ KRZESZYCE - GKS BLEDZEW2017-09-2312:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)10:1
14STAL SULĘCIN - POLONIA SŁUBICE2017-09-2412:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )6:2
15UKS DWÓJKA KOSTRZYN - ZORZA KOWALÓW2017-09-2311:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)10:1


Kolejka: 6 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

16GKS BLEDZEW - ZORZA KOWALÓW2017-09-3012:00Zemsko 12:3
17UKS DWÓJKA KOSTRZYN - POLONIA SŁUBICE2017-09-3011:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)7:1
18STAL SULĘCIN - POGOŃ KRZESZYCE2017-10-0114:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )4:0


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

19STAL SULĘCIN - GKS BLEDZEW2017-10-0812:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )7:0
20POGOŃ KRZESZYCE - UKS DWÓJKA KOSTRZYN2017-10-0714:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)2:2
21POLONIA SŁUBICE - ZORZA KOWALÓW2017-10-0715:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)5:4


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-14

22GKS BLEDZEW - POLONIA SŁUBICE2017-10-1411:00Zemsko 11:4
23ZORZA KOWALÓW - POGOŃ KRZESZYCE2017-10-1411:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)2:2
24UKS DWÓJKA KOSTRZYN - STAL SULĘCIN2017-10-1411:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)1:0


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

25UKS DWÓJKA KOSTRZYN - GKS BLEDZEW2017-10-2111:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)2:0
26STAL SULĘCIN - ZORZA KOWALÓW2017-10-2212:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )8:1
27POGOŃ KRZESZYCE - POLONIA SŁUBICE2017-10-2214:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)3:3


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-28

28GKS BLEDZEW - POGOŃ KRZESZYCE2017-10-2811:00Zemsko 11:1
29POLONIA SŁUBICE - STAL SULĘCIN2017-10-2812:30STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)4:4
30ZORZA KOWALÓW - UKS DWÓJKA KOSTRZYN2017-10-2813:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)1:6