Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-26/2017-09-13

1UKS LPFA DARIUSZ DUDKA  - UKS DWÓJKA KOSTRZYN2017-09-1318:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)0:5
2KS LUBNIEWICZANKA - STAL SULĘCIN2017-09-1317:00Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)1:8
3STEINPOL-ILANKA RZEPIN - ODRA GÓRZYCA2017-08-2611:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)9:0


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

4UKS DWÓJKA KOSTRZYN - ODRA GÓRZYCA2017-09-0312:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)16:0
5STAL SULĘCIN - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2017-09-0211:00Boisko Żubrów (Żubrów )0:2
6UKS LPFA DARIUSZ DUDKA  - KS LUBNIEWICZANKA2017-09-0310:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:0 V


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

7KS LUBNIEWICZANKA - UKS DWÓJKA KOSTRZYN2017-09-0911:00Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)0:12
8STEINPOL-ILANKA RZEPIN - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA 2017-09-1011:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )3:1
9ODRA GÓRZYCA - STAL SULĘCIN2017-09-0911:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)0:16


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-15/2017-09-16

10UKS DWÓJKA KOSTRZYN - STAL SULĘCIN2017-09-1517:30Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:1
11UKS LPFA DARIUSZ DUDKA  - ODRA GÓRZYCA2017-09-1610:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:5
12KS LUBNIEWICZANKA - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2017-09-1611:00Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)0:5


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-23/2017-09-28

13STEINPOL-ILANKA RZEPIN - UKS DWÓJKA KOSTRZYN2017-09-2413:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )0:2
14ODRA GÓRZYCA - KS LUBNIEWICZANKA2017-09-2817:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)9:1
15STAL SULĘCIN - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA 2017-09-2311:00Boisko Żubrów (Żubrów )9:3


Kolejka: 6 w dniach 2017-09-27/2017-10-01

16UKS DWÓJKA KOSTRZYN - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA 2017-09-2716:30Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)8:0
17STAL SULĘCIN - KS LUBNIEWICZANKA2017-09-3011:00Boisko Żubrów (Żubrów )9:0
18ODRA GÓRZYCA - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2017-10-0111:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)0:5


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

19ODRA GÓRZYCA - UKS DWÓJKA KOSTRZYN2017-10-0711:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)0:4
20STEINPOL-ILANKA RZEPIN - STAL SULĘCIN2017-10-0811:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )3:0
21KS LUBNIEWICZANKA - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA 2017-10-0711:00Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)0:3 V


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-11/2017-10-14

22UKS DWÓJKA KOSTRZYN - KS LUBNIEWICZANKA2017-10-1117:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)17:0
23UKS LPFA DARIUSZ DUDKA  - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2017-10-1410:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)0:3
24STAL SULĘCIN - ODRA GÓRZYCA2017-10-1411:00Boisko Żubrów (Żubrów )11:0


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

25STAL SULĘCIN - UKS DWÓJKA KOSTRZYN2017-10-2111:00Boisko Żubrów (Żubrów )1:1
26ODRA GÓRZYCA - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA 2017-10-2111:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)2:3
27STEINPOL-ILANKA RZEPIN - KS LUBNIEWICZANKA2017-10-2213:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )3:0 V


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-28/2017-11-04

28UKS DWÓJKA KOSTRZYN - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2017-11-0411:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)1:0
29KS LUBNIEWICZANKA - ODRA GÓRZYCA2017-10-2811:00Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)4:5
30UKS LPFA DARIUSZ DUDKA  - STAL SULĘCIN2017-10-2810:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)0:5