Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa C1 Trampkarz

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-09-01

1UKS POLONIA SŁUBICE - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-09-0110:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)9:0
2UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - PROGRES II GORZÓW2018-09-0110:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)2:2
3SPARTAK DESZCZNO. - PUKS MAKSYMILIAN2018-09-0110:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)3:1


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-05/2018-09-11

4LUBUSZANIN DREZDENKO - PUKS MAKSYMILIAN2018-09-0810:002:6
5PROGRES II GORZÓW - SPARTAK DESZCZNO.2018-09-0517:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)2:5
6UKS POLONIA SŁUBICE - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-09-1117:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)0:5


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-15/2018-09-25

7UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-09-2517:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)9:1
8SPARTAK DESZCZNO. - UKS POLONIA SŁUBICE2018-09-1511:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)7:0
9PUKS MAKSYMILIAN - PROGRES II GORZÓW2018-09-1512:30Wojcieszyce, Sportowa 11:4


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-22

10LUBUSZANIN DREZDENKO - PROGRES II GORZÓW2018-09-2209:15Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)0:10
11UKS POLONIA SŁUBICE - PUKS MAKSYMILIAN2018-09-2210:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)1:6
12UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - SPARTAK DESZCZNO.2018-09-2210:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:4


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-29/2018-09-30

13SPARTAK DESZCZNO. - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-09-2911:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)5:0
14PUKS MAKSYMILIAN - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-09-3013:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 61:1
15PROGRES II GORZÓW - UKS POLONIA SŁUBICE2018-09-2910:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)10:0


Kolejka: 6 w dniach 2018-10-07/2018-10-09

16LUBUSZANIN DREZDENKO - UKS POLONIA SŁUBICE2018-10-0716:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)0:5
17PROGRES II GORZÓW - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-10-0917:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)6:5
18PUKS MAKSYMILIAN - SPARTAK DESZCZNO.2018-10-0714:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 62:2


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-13/2018-10-24

19PUKS MAKSYMILIAN - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-10-1315:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 614:0
20SPARTAK DESZCZNO. - PROGRES II GORZÓW2018-10-2416:30Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):
21UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - UKS POLONIA SŁUBICE2018-10-1310:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)8:1


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-21

22LUBUSZANIN DREZDENKO - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-10-2111:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4):
23UKS POLONIA SŁUBICE - SPARTAK DESZCZNO.2018-10-2111:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1):
24PUKS MAKSYMILIAN - PROGRES II GORZÓW2018-10-2110:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 1:


Kolejka: 9 w dniach 2018-11-03/2018-11-04

25PROGRES II GORZÓW - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-11-0311:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1):
26PUKS MAKSYMILIAN - UKS POLONIA SŁUBICE2018-11-0413:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 6:
27SPARTAK DESZCZNO. - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-11-0411:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):


Kolejka: 10 w dniach 2018-10-27/2018-11-11

28LUBUSZANIN DREZDENKO - SPARTAK DESZCZNO.2018-11-1010:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4):
29UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - PUKS MAKSYMILIAN2018-10-2711:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
30UKS POLONIA SŁUBICE - PROGRES II GORZÓW2018-11-1110:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1):