Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-26/2017-08-30

1ZORZA KOWALÓW - JUWENIA BOCZÓW2017-08-2613:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)5:5
2Pauza: WARTA SŁOŃSK - MUKS "PS" Kostrzyn/O____-__-____:__:
3UKS POLONIA II SŁUBICE - PAP BOSKO2017-08-3016:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)7:0


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-02/2017-09-04

4JUWENIA BOCZÓW - PAP BOSKO2017-09-0216:00JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )5:2
5MUKS "PS" Kostrzyn/O - UKS POLONIA II SŁUBICE2017-09-0416:00MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)0:11
6ZORZA KOWALÓW - Pauza: WARTA SŁOŃSK____-__-____:__BOISKO (Kowalów, Polna 1):


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

7Pauza: WARTA SŁOŃSK - JUWENIA BOCZÓW____-__-____:__:
8UKS POLONIA II SŁUBICE - ZORZA KOWALÓW2017-09-0912:30OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)4:0
9PAP BOSKO - MUKS "PS" Kostrzyn/O2017-09-1012:00Żubrów 114:1


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-16

10JUWENIA BOCZÓW - MUKS "PS" Kostrzyn/O2017-09-1611:30JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )3:1
11ZORZA KOWALÓW - PAP BOSKO2017-09-1614:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)4:5
12Pauza: WARTA SŁOŃSK - UKS POLONIA II SŁUBICE____-__-____:__:


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

13UKS POLONIA II SŁUBICE - JUWENIA BOCZÓW2017-09-2311:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)8:2
14PAP BOSKO - Pauza: WARTA SŁOŃSK____-__-____:__Żubrów 1:
15MUKS "PS" Kostrzyn/O - ZORZA KOWALÓW2017-09-2411:00MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)2:3


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-01

16JUWENIA BOCZÓW - ZORZA KOWALÓW2017-10-0110:00JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )10:4
17MUKS "PS" Kostrzyn/O - Pauza: ____-__-____:__MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
18PAP BOSKO - UKS POLONIA II SŁUBICE2017-10-0110:30Żubrów 13:6


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

19PAP BOSKO - JUWENIA BOCZÓW2017-10-0812:30Żubrów 15:1
20UKS POLONIA II SŁUBICE - MUKS "PS" Kostrzyn/O2017-10-0713:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)5:0
21Pauza: WARTA SŁOŃSK - ZORZA KOWALÓW____-__-____:__:


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-14

22JUWENIA BOCZÓW - Pauza: WARTA SŁOŃSK____-__-____:__JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ):
23ZORZA KOWALÓW - UKS POLONIA II SŁUBICE2017-10-1413:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)2:8
24MUKS "PS" Kostrzyn/O - PAP BOSKO2017-10-1410:00MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)1:2


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

25MUKS "PS" Kostrzyn/O - JUWENIA BOCZÓW2017-10-2113:00MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)1:1
26PAP BOSKO - ZORZA KOWALÓW2017-10-2212:30Żubrów 16:1
27UKS POLONIA II SŁUBICE - Pauza: ____-__-____:__OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1):


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-28/2017-11-04

28JUWENIA BOCZÓW - UKS POLONIA II SŁUBICE2017-10-2810:30JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )3:3
29Pauza: WARTA SŁOŃSK - PAP BOSKO____-__-____:__:
30ZORZA KOWALÓW - MUKS "PS" Kostrzyn/O2017-11-0410:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)1:1