Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa D1 Młodzik

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-31/2018-09-19

1ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-09-0111:001:4
2WARTA GORZÓW I - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-09-1918:30Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 6:1
3UKS POLONIA SŁUBICE - PAP BOSKO2018-09-0112:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)2:2
4UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - PROGRES GORZÓW2018-08-3118:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)1:6
5UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - PUKS MAKSYMILIAN2018-09-0113:0011:1
6LUBUSZANIN DREZDENKO - STILON GORZÓW I2018-09-1117:30Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)0:10


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-05/2018-09-09

7UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - STILON GORZÓW I2018-09-0517:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)7:0
8PUKS MAKSYMILIAN - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-09-0811:00Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 68:2
9PROGRES GORZÓW - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-09-0518:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)3:1
10PAP BOSKO - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-09-0911:00Żubrów 11:3
11ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - UKS POLONIA SŁUBICE2018-09-0811:000:5
12ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - WARTA GORZÓW I2018-09-0811:001:8


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-15/2018-09-16

13WARTA GORZÓW I - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-09-1614:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 4:1
14UKS POLONIA SŁUBICE - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-09-1610:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)3:1
15UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-09-1610:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)4:2
16UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - PAP BOSKO2018-09-1513:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )11:1
17LUBUSZANIN DREZDENKO - PROGRES GORZÓW2018-09-1513:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)0:8
18STILON GORZÓW I - PUKS MAKSYMILIAN2018-09-1511:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1)3:2


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-22/2018-09-23

19UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - PUKS MAKSYMILIAN2018-09-2211:30Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)6:0
20PROGRES GORZÓW - STILON GORZÓW I2018-09-2210:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)3:2
21PAP BOSKO - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-09-2311:00Żubrów 19:1
22ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-09-2211:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)1:5
23ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-09-2211:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)1:5
24WARTA GORZÓW I - UKS POLONIA SŁUBICE2018-09-2314:00Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego 6:0


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-28/2018-10-03

25UKS POLONIA SŁUBICE - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-09-2817:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)1:3
26UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - WARTA GORZÓW I2018-09-2910:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)1:2
27UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-09-2912:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )6:1
28LUBUSZANIN DREZDENKO - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-10-0316:30Rąpin 10:4
29STILON GORZÓW I - PAP BOSKO2018-09-2911:30Kłodawa 12:2
30PUKS MAKSYMILIAN - PROGRES GORZÓW2018-09-2912:00Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 60:2


Kolejka: 6 w dniach 2018-10-06/2018-10-16

31UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - PROGRES GORZÓW2018-10-0917:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)2:3
32PAP BOSKO - PUKS MAKSYMILIAN2018-10-0711:00Żubrów 13:1
33ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - STILON GORZÓW I2018-10-1616:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1):
34ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-10-0611:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)5:0
35WARTA GORZÓW I - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-10-0616:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 2:1
36UKS POLONIA SŁUBICE - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-10-0610:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)3:4


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-13/2018-10-16

37UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-10-1516:30MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
38UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - UKS POLONIA SŁUBICE2018-10-1313:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )7:1
39LUBUSZANIN DREZDENKO - WARTA GORZÓW I2018-10-1415:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)1:6
40STILON GORZÓW I - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-10-1311:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1)1:0
41PUKS MAKSYMILIAN - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-10-1312:00Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 64:0
42PROGRES GORZÓW - PAP BOSKO2018-10-1617:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1):


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-20/2018-10-21

43UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - PAP BOSKO2018-10-2011:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
44ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - PROGRES GORZÓW2018-10-2011:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1):
45ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - PUKS MAKSYMILIAN2018-10-2011:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42):
46WARTA GORZÓW I - STILON GORZÓW I2018-10-2016:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza :
47UKS POLONIA SŁUBICE - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-10-2010:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1):
48UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-10-2110:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-24/2018-10-28

49UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-10-2710:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ):
50LUBUSZANIN DREZDENKO - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-10-2814:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4):
51STILON GORZÓW I - UKS POLONIA SŁUBICE2018-10-2812:30Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1):
52PUKS MAKSYMILIAN - WARTA GORZÓW I2018-10-2712:00Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6:
53PROGRES GORZÓW - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-10-2416:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1):
54PAP BOSKO - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-10-2811:00Żubrów 1:


Kolejka: 10 w dniach 2018-11-03/2018-11-04

55UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-11-03__:__:
56ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - PAP BOSKO2018-11-0311:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42):
57WARTA GORZÓW I - PROGRES GORZÓW2018-11-0411:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza :
58UKS POLONIA SŁUBICE - PUKS MAKSYMILIAN2018-11-0310:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1):
59UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - STILON GORZÓW I2018-11-0310:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
60UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-11-0313:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ):


Kolejka: 11 w dniach 2018-11-10/2018-11-11

61LUBUSZANIN DREZDENKO - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą2018-11-1013:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4):
62STILON GORZÓW I - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-11-1010:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1):
63PUKS MAKSYMILIAN - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą2018-11-1011:00Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6:
64PROGRES GORZÓW - UKS POLONIA SŁUBICE2018-11-1010:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1):
65PAP BOSKO - WARTA GORZÓW I2018-11-1111:00Żubrów 1:
66ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-11-1011:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1):