Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2018-04-07/2018-04-08

1SAP SŁUBICE. - UKS POLONIA SŁUBICE.2018-04-0710:00Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1)2:6
2UKS LPFA DARIUSZ DUDKA. II - ODRA GÓRZYCA.2018-04-0814:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)8:5


Kolejka: 2 w dniach 2018-04-14

3UKS POLONIA SŁUBICE. - ODRA GÓRZYCA.2018-04-1414:30OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)21:2
4SAP SŁUBICE. - ZIELONI LUBIECHNIA W..2018-04-1411:00Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1)3:0 V


Kolejka: 3 w dniach 2018-04-21/2018-04-22

5ZIELONI LUBIECHNIA W.. - UKS POLONIA SŁUBICE.2018-04-2109:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)0:19
6UKS LPFA DARIUSZ DUDKA. II - SAP SŁUBICE.2018-04-2213:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)2:11


Kolejka: 4 w dniach 2018-04-28

7SAP SŁUBICE. - ODRA GÓRZYCA.2018-04-2811:00Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1)12:4
8ZIELONI LUBIECHNIA W.. - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA. II2018-04-2810:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)6:12


Kolejka: 5 w dniach 2018-05-06

9UKS LPFA DARIUSZ DUDKA. II - UKS POLONIA SŁUBICE.2018-05-0611:30Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)1:8
10ODRA GÓRZYCA. - ZIELONI LUBIECHNIA W..2018-05-0611:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)12:0


Kolejka: 6 w dniach 2018-05-12/2018-05-13

11UKS POLONIA SŁUBICE. - SAP SŁUBICE.2018-05-1214:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)4:2
12ODRA GÓRZYCA. - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA. II2018-05-1311:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)5:4


Kolejka: 7 w dniach 2018-05-19/2018-05-20

13ODRA GÓRZYCA. - UKS POLONIA SŁUBICE.2018-05-2011:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)2:11
14ZIELONI LUBIECHNIA W.. - SAP SŁUBICE.2018-05-1910:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)5:7


Kolejka: 8 w dniach 2018-05-26

15UKS POLONIA SŁUBICE. - ZIELONI LUBIECHNIA W..2018-05-2614:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1):
16SAP SŁUBICE. - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA. II2018-05-2614:00Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1):


Kolejka: 9 w dniach 2018-06-10

17ODRA GÓRZYCA. - SAP SŁUBICE.2018-06-1011:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41):
18UKS LPFA DARIUSZ DUDKA. II - ZIELONI LUBIECHNIA W..2018-06-1012:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):


Kolejka: 10 w dniach 2018-06-16

19UKS POLONIA SŁUBICE. - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA. II2018-06-1611:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1):
20ZIELONI LUBIECHNIA W.. - ODRA GÓRZYCA.2018-06-1610:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1):