Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

1ZORZA ROLEWICE - AP REISSA DREZDENKO 22017-09-1610:00Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1)10:3
2UKS JUNIOR STARE KUROWO - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II2017-09-1710:00Stare Kurowo, Kościuszki 03:1
3LZS BOBRÓWKO - Pauza: LUBUSZANIN DREZDENKO II____-__-____:__Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7):


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-20

4AP REISSA DREZDENKO 2 - Pauza: LUBUSZANIN DREZDENKO II____-__-____:__Drezdenko 1:
5BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II - LZS BOBRÓWKO2017-09-2017:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)5:8
6ZORZA ROLEWICE - UKS JUNIOR STARE KUROWO2017-09-2017:00Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1)8:1


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-24

7UKS JUNIOR STARE KUROWO - AP REISSA DREZDENKO 22017-09-2411:00Stare Kurowo, Kościuszki 05:10
8LZS BOBRÓWKO - ZORZA ROLEWICE2017-09-2415:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)12:9
9Pauza: LUBUSZANIN DREZDENKO II - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II____-__-____:__Stadion Miejski im J. Nojiego (Rzepin, Poznańska 60):


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-30

10AP REISSA DREZDENKO 2 - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II2017-09-3012:00Drezdenko 15:5
11ZORZA ROLEWICE - Pauza: LUBUSZANIN DREZDENKO II____-__-____:__Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1):
12UKS JUNIOR STARE KUROWO - LZS BOBRÓWKO2017-09-3012:00Stare Kurowo, Kościuszki 04:11


Kolejka: 5 w dniach 2017-10-04

13LZS BOBRÓWKO - AP REISSA DREZDENKO 22017-10-0417:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)4:18
14Pauza: LUBUSZANIN DREZDENKO II - UKS JUNIOR STARE KUROWO____-__-____:__Stadion Miejski im J. Nojiego (Rzepin, Poznańska 60):
15BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II - ZORZA ROLEWICE2017-10-0417:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)11:8


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07

16AP REISSA DREZDENKO 2 - ZORZA ROLEWICE2017-10-0710:00Drezdenko 10:18
17BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II - UKS JUNIOR STARE KUROWO2017-10-0713:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)5:6
18Pauza: LUBUSZANIN DREZDENKO II - LZS BOBRÓWKO____-__-____:__Stadion Miejski im J. Nojiego (Rzepin, Poznańska 60):


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-11

19Pauza: LUBUSZANIN DREZDENKO II - AP REISSA DREZDENKO 2____-__-____:__Stadion Miejski im J. Nojiego (Rzepin, Poznańska 60):
20LZS BOBRÓWKO - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II2017-10-1117:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)11:6
21UKS JUNIOR STARE KUROWO - ZORZA ROLEWICE2017-10-1117:00Stare Kurowo, Kościuszki 00:7


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-14

22AP REISSA DREZDENKO 2 - UKS JUNIOR STARE KUROWO2017-10-1410:00Drezdenko 110:3
23ZORZA ROLEWICE - LZS BOBRÓWKO2017-10-1410:00Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1)1:9
24BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II - Pauza: LUBUSZANIN DREZDENKO II____-__-____:__Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2):


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

25BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II - AP REISSA DREZDENKO 22017-10-2116:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)4:11
26Pauza: LUBUSZANIN DREZDENKO II - ZORZA ROLEWICE____-__-____:__Stadion Miejski im J. Nojiego (Rzepin, Poznańska 60):
27LZS BOBRÓWKO - UKS JUNIOR STARE KUROWO2017-10-2210:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)12:0


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-28

28AP REISSA DREZDENKO 2 - LZS BOBRÓWKO2017-10-2810:00Drezdenko 12:9
29UKS JUNIOR STARE KUROWO - Pauza: LUBUSZANIN DREZDENKO II____-__-____:__Stare Kurowo, Kościuszki 0:
30ZORZA ROLEWICE - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II2017-10-2811:00Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1)2:7