Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-09-07/2018-09-10

1ZORZA KOWALÓW/ - GKS BLEDZEW /2018-09-0717:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)2:4
2PAP BOSKO/ - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ II /2018-09-0717:00Sulęcin, Osiedle Kopernika 76:3
3UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II / - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA / 2018-09-1017:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)13:3
4STAL SULĘCIN / - PAP BOSKO II /2018-09-0911:00Żubrów 17:16
5POGOŃ SKWIERZYNA / - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE /2018-09-0717:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)2:8
6SPARTAK DESZCZNO / - SAP SŁUBICE /2018-09-0911:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)2:20


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-12/2018-09-17

7GKS BLEDZEW / - SAP SŁUBICE /2018-09-1218:30brak (Zemsko 1)3:2
8SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE / - SPARTAK DESZCZNO /2018-09-1217:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3)30:4
9PAP BOSKO II / - POGOŃ SKWIERZYNA /2018-09-1217:00Sulęcin, Osiedle Kopernika 721:2
10UKS LPFA DARIUSZ DUDKA /  - STAL SULĘCIN /2018-09-1217:30Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)12:9
11ORZEŁ MIĘDZYRZECZ II / - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II /2018-09-1317:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)3:20
12ZORZA KOWALÓW/ - PAP BOSKO/2018-09-1717:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)1:12


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-14/2018-09-16

13PAP BOSKO/ - GKS BLEDZEW /2018-09-1514:00Sulęcin, Osiedle Kopernika 73:4
14UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II / - ZORZA KOWALÓW/2018-09-1510:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)30:0
15STAL SULĘCIN / - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ II /2018-09-1615:00Żubrów 14:4
16POGOŃ SKWIERZYNA / - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA / 2018-09-1417:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)8:7
17SPARTAK DESZCZNO / - PAP BOSKO II /2018-09-1611:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)1:21
18SAP SŁUBICE / - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE /2018-09-1417:00Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1)8:3


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-21/2018-09-23

19GKS BLEDZEW / - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE /2018-09-2116:30brak (Zemsko 1)6:1
20PAP BOSKO II / - SAP SŁUBICE /2018-09-2212:30Sulęcin, Osiedle Kopernika 75:4
21UKS LPFA DARIUSZ DUDKA /  - SPARTAK DESZCZNO /2018-09-2311:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)12:3
22ORZEŁ MIĘDZYRZECZ II / - POGOŃ SKWIERZYNA /2018-09-2116:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)4:8
23ZORZA KOWALÓW/ - STAL SULĘCIN /2018-09-2116:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)5:13
24PAP BOSKO/ - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II /2018-09-2211:00Sulęcin, Osiedle Kopernika 78:4


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-26/2018-09-27

25UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II / - GKS BLEDZEW /2018-09-2617:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)12:3
26STAL SULĘCIN / - PAP BOSKO/2018-09-2617:00Żubrów 12:16
27POGOŃ SKWIERZYNA / - ZORZA KOWALÓW/2018-09-2716:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)16:1
28SPARTAK DESZCZNO / - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ II /2018-09-2617:30Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)5:10
29SAP SŁUBICE / - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA / 2018-09-2617:30Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1)13:0
30SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE / - PAP BOSKO II /2018-09-2616:30Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3)10:11


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-28/2018-09-30

31GKS BLEDZEW / - PAP BOSKO II /2018-09-2911:00brak (Zemsko 1)6:6
32UKS LPFA DARIUSZ DUDKA /  - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE /2018-09-3010:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)7:16
33ORZEŁ MIĘDZYRZECZ II / - SAP SŁUBICE /2018-09-3011:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)3:9
34ZORZA KOWALÓW/ - SPARTAK DESZCZNO /2018-09-2910:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)3:19
35PAP BOSKO/ - POGOŃ SKWIERZYNA /2018-09-2911:00Sulęcin, Osiedle Kopernika 79:6
36UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II / - STAL SULĘCIN /2018-09-2817:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)13:6


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-03/2018-10-04

37STAL SULĘCIN / - GKS BLEDZEW /2018-10-0317:00Żubrów 13:10
38POGOŃ SKWIERZYNA / - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II /2018-10-0416:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)1:14
39SPARTAK DESZCZNO / - PAP BOSKO/2018-10-0316:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)3:16
40SAP SŁUBICE / - ZORZA KOWALÓW/2018-10-0317:30Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1)8:0
41SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE / - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ II /2018-10-0316:30Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3)18:2
42PAP BOSKO II / - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA / 2018-10-0317:00Sulęcin, Osiedle Kopernika 76:5


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-05/2018-10-07

43GKS BLEDZEW / - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA / 2018-10-0714:30brak (Zemsko 1)8:4
44ORZEŁ MIĘDZYRZECZ II / - PAP BOSKO II /2018-10-0516:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)1:9
45ZORZA KOWALÓW/ - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE /2018-10-0516:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)1:17
46PAP BOSKO/ - SAP SŁUBICE /2018-10-0611:00Sulęcin, Osiedle Kopernika 72:6
47UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II / - SPARTAK DESZCZNO /2018-10-0612:30MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
48STAL SULĘCIN / - POGOŃ SKWIERZYNA /2018-10-0712:00Żubrów 12:6


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-12/2018-10-15

49POGOŃ SKWIERZYNA / - GKS BLEDZEW /2018-10-1216:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)5:4
50SPARTAK DESZCZNO / - STAL SULĘCIN /2018-10-1411:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)0:5
51SAP SŁUBICE / - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II /2018-10-1517:30Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1):
52SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE / - PAP BOSKO/2018-10-1216:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3)16:1
53PAP BOSKO II / - ZORZA KOWALÓW/2018-10-1311:00Sulęcin, Osiedle Kopernika 723:1
54UKS LPFA DARIUSZ DUDKA /  - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ II /2018-10-1311:30Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)9:3


Kolejka: 10 w dniach 2018-10-19/2018-10-21

55GKS BLEDZEW / - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ II /2018-10-2014:30brak (Zemsko 1):
56ZORZA KOWALÓW/ - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA / 2018-10-2012:00BOISKO (Kowalów, Polna 1):
57PAP BOSKO/ - PAP BOSKO II /2018-10-2011:00Sulęcin, Osiedle Kopernika 7:
58UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II / - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE /2018-10-2110:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
59STAL SULĘCIN / - SAP SŁUBICE /2018-10-2113:00Żubrów 1:
60POGOŃ SKWIERZYNA / - SPARTAK DESZCZNO /2018-10-1916:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1):


Kolejka: 11 w dniach 2018-10-26/2018-10-28

61SPARTAK DESZCZNO / - GKS BLEDZEW /2018-10-2811:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):
62SAP SŁUBICE / - POGOŃ SKWIERZYNA /2018-10-2811:00Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1):
63SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE / - STAL SULĘCIN /2018-10-2616:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3):
64PAP BOSKO II / - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II /2018-10-2710:00Sulęcin, Osiedle Kopernika 7:
65UKS LPFA DARIUSZ DUDKA /  - PAP BOSKO/2018-10-2710:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
66ORZEŁ MIĘDZYRZECZ II / - ZORZA KOWALÓW/2018-10-2616:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):