Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2018-04-08/2018-05-02

1WARTA GORZÓW II - WARTA GORZÓW III2018-04-0811:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )7:7
2AP STAL GORZÓW. - GKS BLEDZEW.2018-05-0218:00Gorzów Wielkopolski, Kwiatowa 15:5
3POGOŃ SKWIERZYNA. - PIAST KARNIN.2018-04-0811:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)6:3


Kolejka: 2 w dniach 2018-04-15

4WARTA GORZÓW III - PIAST KARNIN.2018-04-1515:00Wawrów 887:10
5GKS BLEDZEW. - POGOŃ SKWIERZYNA.2018-04-1511:00Zemsko 13:8
6WARTA GORZÓW II - AP STAL GORZÓW.2018-04-1512:00Wawrów 8810:5


Kolejka: 3 w dniach 2018-04-21

7AP STAL GORZÓW. - WARTA GORZÓW III2018-04-2111:00Gorzów Wielkopolski, Kwiatowa 018:3
8POGOŃ SKWIERZYNA. - WARTA GORZÓW II2018-04-2111:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)1:5
9PIAST KARNIN. - GKS BLEDZEW.2018-04-2113:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)8:3


Kolejka: 4 w dniach 2018-04-28/2018-04-29

10WARTA GORZÓW III - GKS BLEDZEW.2018-04-2911:00Wawrów, Sadowa 17:5
11WARTA GORZÓW II - PIAST KARNIN.2018-04-2910:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )6:5
12AP STAL GORZÓW. - POGOŃ SKWIERZYNA.2018-04-2811:00Boisko Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska 151)2:8


Kolejka: 5 w dniach 2018-05-05

13POGOŃ SKWIERZYNA. - WARTA GORZÓW III2018-05-0511:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)14:1
14PIAST KARNIN. - AP STAL GORZÓW.2018-05-0514:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)8:7
15GKS BLEDZEW. - WARTA GORZÓW II2018-05-0513:00Zemsko 13:16


Kolejka: 6 w dniach 2018-05-10/2018-06-03

16WARTA GORZÓW III - WARTA GORZÓW II2018-05-1017:30Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )7:4
17GKS BLEDZEW. - AP STAL GORZÓW.2018-06-0311:00Zemsko 1:
18PIAST KARNIN. - POGOŃ SKWIERZYNA.2018-05-1314:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)2:3


Kolejka: 7 w dniach 2018-05-19/2018-06-12

19PIAST KARNIN. - WARTA GORZÓW III2018-05-1914:30Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)7:5
20POGOŃ SKWIERZYNA. - GKS BLEDZEW.2018-06-1218:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1):
21AP STAL GORZÓW. - WARTA GORZÓW II2018-05-1913:00Boisko Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska 151)6:2


Kolejka: 8 w dniach 2018-05-26/2018-05-27

22WARTA GORZÓW III - AP STAL GORZÓW.2018-05-2716:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):
23WARTA GORZÓW II - POGOŃ SKWIERZYNA.2018-05-2711:00Wawrów 46:
24GKS BLEDZEW. - PIAST KARNIN.2018-05-2611:00Zemsko 1:


Kolejka: 9 w dniach 2018-06-09

25GKS BLEDZEW. - WARTA GORZÓW III2018-06-0911:00Zemsko 1:
26PIAST KARNIN. - WARTA GORZÓW II2018-06-0911:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26):
27POGOŃ SKWIERZYNA. - AP STAL GORZÓW.2018-06-0911:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1):


Kolejka: 10 w dniach 2018-06-16/2018-06-17

28WARTA GORZÓW III - POGOŃ SKWIERZYNA.2018-06-1711:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):
29AP STAL GORZÓW. - PIAST KARNIN.2018-06-1611:00Gorzów Wielkopolski, Kwiatowa 0:
30WARTA GORZÓW II - GKS BLEDZEW.2018-06-1711:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):