Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2018-04-07

1UKS JUNIOR RÓŻANKI I - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO I2018-04-0713:00Janczewo 112:0
2UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III. - SPARTAK DESZCZNO I2018-04-0710:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)2:7
3UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II. - UKS WAWRÓW I2018-04-0713:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )1:5


Kolejka: 2 w dniach 2018-04-14/2018-04-15

4DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO I - UKS WAWRÓW I2018-04-1411:00BOISKO (Stare Polichno 1)2:13
5SPARTAK DESZCZNO I - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II.2018-04-1511:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)2:11
6UKS JUNIOR RÓŻANKI I - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III.2018-04-1413:00Różanki 116:4


Kolejka: 3 w dniach 2018-04-21/2018-04-22

7UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III. - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO I2018-04-2210:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)11:2
8UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II. - UKS JUNIOR RÓŻANKI I2018-04-2109:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )4:4
9UKS WAWRÓW I - SPARTAK DESZCZNO I2018-04-2111:00Stadion Wawrów (Wawrów )2:12


Kolejka: 4 w dniach 2018-04-28

10DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO I - SPARTAK DESZCZNO I2018-04-2811:00BOISKO (Stare Polichno 1)6:15
11UKS JUNIOR RÓŻANKI I - UKS WAWRÓW I2018-04-2811:00Różanki 13:5
12UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III. - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II.2018-04-2810:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)4:11


Kolejka: 5 w dniach 2018-05-05/2018-05-16

13UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II. - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO I2018-05-0510:30Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )24:0
14UKS WAWRÓW I - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III.2018-05-1617:00Stadion Wawrów (Wawrów )7:3
15SPARTAK DESZCZNO I - UKS JUNIOR RÓŻANKI I2018-05-0511:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)7:4


Kolejka: 6 w dniach 2018-05-12/2018-05-14

16DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO I - UKS JUNIOR RÓŻANKI I2018-05-1211:00BOISKO (Stare Polichno 1)0:12
17SPARTAK DESZCZNO I - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III.2018-05-1210:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)6:5
18UKS WAWRÓW I - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II.2018-05-1417:00Stadion Wawrów (Wawrów )2:19


Kolejka: 7 w dniach 2018-05-18/2018-06-06

19UKS WAWRÓW I - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO I2018-05-1911:00Stadion Wawrów (Wawrów )25:3
20UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II. - SPARTAK DESZCZNO I2018-05-1817:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )8:3
21UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III. - UKS JUNIOR RÓŻANKI I2018-06-0619:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7):


Kolejka: 8 w dniach 2018-05-26

22DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO I - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III.2018-05-2611:00BOISKO (Stare Polichno 1):
23UKS JUNIOR RÓŻANKI I - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II.2018-05-2611:00Różanki 1:
24SPARTAK DESZCZNO I - UKS WAWRÓW I2018-05-2611:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):


Kolejka: 9 w dniach 2018-06-09

25SPARTAK DESZCZNO I - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO I2018-06-0911:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):
26UKS WAWRÓW I - UKS JUNIOR RÓŻANKI I2018-06-0911:00Stadion Wawrów (Wawrów ):
27UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II. - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III.2018-06-0910:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ):


Kolejka: 10 w dniach 2018-06-02/2018-06-16

28DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO I - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II.2018-06-1611:00BOISKO (Stare Polichno 1):
29UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III. - UKS WAWRÓW I2018-06-1610:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7):
30UKS JUNIOR RÓŻANKI I - SPARTAK DESZCZNO I2018-06-0211:00Różanki 1: