Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-09-08/2018-09-10

1ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW.____-__-____:__GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42):
2WARTA GORZÓW II - PROGRES GORZÓW III2018-09-1017:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )5:12
3UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III - PROGRES GORZÓW II2018-09-0810:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)20:2
4UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II - PUKS MAKSYMILIAN II2018-09-0912:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )3:7
5SPARTAK DESZCZNO - STILON GORZÓW II2018-09-1017:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)0:19


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-12/2018-09-19

6Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW. - STILON GORZÓW II____-__-____:__blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2):
7PUKS MAKSYMILIAN II - SPARTAK DESZCZNO2018-09-1917:00Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 42:5
8PROGRES GORZÓW II - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II2018-09-1217:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)2:3
9PROGRES GORZÓW III - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III2018-09-1216:15KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)5:14
10ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - WARTA GORZÓW II2018-09-1317:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)13:1


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-15/2018-09-18

11WARTA GORZÓW II - Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW.____-__-____:__Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):
12UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-09-1510:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)8:3
13UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II - PROGRES GORZÓW III2018-09-1818:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )5:5
14SPARTAK DESZCZNO - PROGRES GORZÓW II2018-09-1717:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)5:5
15STILON GORZÓW II - PUKS MAKSYMILIAN II2018-09-1609:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)8:3


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-21/2018-09-22

16Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW. - PUKS MAKSYMILIAN II____-__-____:__:
17PROGRES GORZÓW II - STILON GORZÓW II2018-09-2116:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)0:17
18PROGRES GORZÓW III - SPARTAK DESZCZNO2018-09-2212:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)2:4
19ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II2018-09-2117:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)10:1
20WARTA GORZÓW II - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III2018-09-2213:00Wawrów 484:15


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-28/2018-10-01

21UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III - Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW.____-__-____:__Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7):
22UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II - WARTA GORZÓW II2018-09-3012:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )1:0
23SPARTAK DESZCZNO - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-09-2817:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)2:9
24STILON GORZÓW II - PROGRES GORZÓW III2018-09-3010:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)11:6
25PUKS MAKSYMILIAN II - PROGRES GORZÓW II2018-10-0117:0015:0


Kolejka: 6 w dniach 2018-10-03/2018-10-08

26Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW. - PROGRES GORZÓW II____-__-____:__blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2):
27PROGRES GORZÓW III - PUKS MAKSYMILIAN II2018-10-0317:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)8:4
28ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - STILON GORZÓW II2018-10-0817:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)4:5
29WARTA GORZÓW II - SPARTAK DESZCZNO2018-10-0613:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )0:9
30UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II2018-10-0610:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)15:2


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-12/2018-10-13

31UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II - Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW.____-__-____:__Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ):
32SPARTAK DESZCZNO - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III2018-10-1216:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)3:7
33STILON GORZÓW II - WARTA GORZÓW II2018-10-1311:30Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)11:5
34PUKS MAKSYMILIAN II - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-10-1310:00Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 44:1
35PROGRES GORZÓW II - PROGRES GORZÓW III2018-10-1216:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)3:6


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-20/2018-10-22

36Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW. - PROGRES GORZÓW III____-__-____:__blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2):
37ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - PROGRES GORZÓW II2018-10-2217:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42):
38WARTA GORZÓW II - PUKS MAKSYMILIAN II2018-10-2013:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):
39UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III - STILON GORZÓW II2018-10-2010:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7):
40UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II - SPARTAK DESZCZNO2018-10-2112:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ):


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-23/2018-10-29

41SPARTAK DESZCZNO - Pauza: BŁĘKITNI DOBIEGNIEW.____-__-____:__Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):
42STILON GORZÓW II - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II2018-10-2814:30Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1):
43PUKS MAKSYMILIAN II - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III2018-10-2917:00:
44PROGRES GORZÓW II - WARTA GORZÓW II2018-10-2712:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1):
45PROGRES GORZÓW III - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-10-2316:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1):