Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa F1 Żak

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-09-08/2018-09-10

1ZIELONI LUBIECHNIA W - SAP SŁUBICE2018-09-1017:00Rzepin, Poznańska 02:6
2WARTA SŁOŃSK - PAP BOSKO2018-09-1017:00Słońsk 17:3
3UKS POLONIA SŁUBICE II - PAP BOSKO II2018-09-0811:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)4:6
4UKS LPFA DARIUSZ DUDKA II  - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II2018-09-1017:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)10:5


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-16/2018-09-17

5UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-09-1611:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)6:3
6PAP BOSKO II - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA II 2018-09-1610:00Sulęcin, Osiedle Kopernika 76:6
7PAP BOSKO - UKS POLONIA SŁUBICE II2018-09-1717:00Sulęcin, Osiedle Kopernika 78:4
8ZIELONI LUBIECHNIA W - WARTA SŁOŃSK2018-09-1616:00Rzepin, Poznańska 00:8


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-18/2018-09-19

9WARTA SŁOŃSK - SAP SŁUBICE2018-09-1916:00Słońsk 16:8
10UKS POLONIA SŁUBICE II - ZIELONI LUBIECHNIA W2018-09-1916:30OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)0:5
11UKS LPFA DARIUSZ DUDKA II  - PAP BOSKO2018-09-1916:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:9
12ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - PAP BOSKO II2018-09-1816:30Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)4:4


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-21/2018-09-24

13SAP SŁUBICE - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II2018-09-2417:30Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1)15:1
14PAP BOSKO - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-09-2117:00Sulęcin, Osiedle Kopernika 76:0
15ZIELONI LUBIECHNIA W - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA II 2018-09-2316:30Rzepin, Poznańska 010:7
16WARTA SŁOŃSK - UKS POLONIA SŁUBICE II2018-09-2417:00Słońsk 19:1


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-29/2018-10-01

17UKS POLONIA SŁUBICE II - SAP SŁUBICE2018-10-0117:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)3:7
18UKS LPFA DARIUSZ DUDKA II  - WARTA SŁOŃSK2018-09-2915:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)4:9
19ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - ZIELONI LUBIECHNIA W2018-09-2910:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)3:0 V
20UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II - PAP BOSKO II2018-09-2910:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)4:6


Kolejka: 6 w dniach 2018-10-06

21SAP SŁUBICE - PAP BOSKO II2018-10-0611:30Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1)11:1
22PAP BOSKO - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II2018-10-0612:30Sulęcin, Osiedle Kopernika 7:
23WARTA SŁOŃSK - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-10-0610:00Słońsk 119:5
24UKS POLONIA SŁUBICE II - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA II 2018-10-0612:00OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)3:4


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-13/2018-10-15

25UKS LPFA DARIUSZ DUDKA II  - SAP SŁUBICE2018-10-1412:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)1:5
26ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - UKS POLONIA SŁUBICE II2018-10-1517:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):
27UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II - ZIELONI LUBIECHNIA W2018-10-1310:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)2:9
28PAP BOSKO II - PAP BOSKO2018-10-1312:30Sulęcin, Osiedle Kopernika 72:9


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-20/2018-10-21

29SAP SŁUBICE - PAP BOSKO2018-10-2010:00Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1):
30ZIELONI LUBIECHNIA W - PAP BOSKO II2018-10-2010:00Rzepin, Poznańska 0:
31WARTA SŁOŃSK - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II2018-10-2010:00Słońsk 1:
32UKS LPFA DARIUSZ DUDKA II  - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-10-2110:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-27

33ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - SAP SŁUBICE2018-10-2714:30Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):
34UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II - UKS POLONIA SŁUBICE II2018-10-2712:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
35PAP BOSKO II - WARTA SŁOŃSK2018-10-2714:00Sulęcin, Osiedle Kopernika 7:
36PAP BOSKO - ZIELONI LUBIECHNIA W2018-10-2712:30Sulęcin, Osiedle Kopernika 7: