Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: III liga okręgowa C1 Trampkarz

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-09-01/2018-11-04

1WARTA GORZÓW II - AP KANIA CUP.2018-09-0418:00Baczyna 17:2
2UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - MEPROZET STARE KUROWO 2018-11-0410:00:
3Pauza: SPARTAK DESZCZNO - LZS BOBRÓWKO____-__-____:__:
4PIAST KARNIN - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-09-0111:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)2:3
5Pauza: PAP BOSKO - CZARNI BROWAR WITNICA____-__-____:__:


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-07/2018-09-08

6AP KANIA CUP. - CZARNI BROWAR WITNICA2018-09-0810:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)2:4
7ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - Pauza: PAP BOSKO____-__-____:__Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1):
8LZS BOBRÓWKO - PIAST KARNIN2018-09-0810:000:4
9MEPROZET STARE KUROWO  - Pauza: SPARTAK DESZCZNO____-__-____:__:
10WARTA GORZÓW II - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-09-0718:30Baczyna, Szkolna 61:4


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-15/2018-09-19

11UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - AP KANIA CUP.2018-09-1918:00Baczyna 110:1
12Pauza: SPARTAK DESZCZNO - WARTA GORZÓW II____-__-____:__:
13PIAST KARNIN - MEPROZET STARE KUROWO 2018-09-1610:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)2:1
14Pauza: PAP BOSKO - LZS BOBRÓWKO____-__-____:__:
15CZARNI BROWAR WITNICA - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-09-1513:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)0:4


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-22/2018-10-25

16AP KANIA CUP. - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-09-2210:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)0:12
17LZS BOBRÓWKO - CZARNI BROWAR WITNICA2018-09-2211:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)0:2
18MEPROZET STARE KUROWO  - Pauza: PAP BOSKO____-__-____:__:
19WARTA GORZÓW II - PIAST KARNIN2018-10-2517:00Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 2:
20UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - Pauza: SPARTAK DESZCZNO____-__-____:__:


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-27/2018-10-03

21Pauza: SPARTAK DESZCZNO - AP KANIA CUP.____-__-____:__:
22PIAST KARNIN - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-10-0318:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)3:7
23Pauza: PAP BOSKO - WARTA GORZÓW II____-__-____:__:
24CZARNI BROWAR WITNICA - MEPROZET STARE KUROWO 2018-09-2911:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)2:1
25ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - LZS BOBRÓWKO2018-09-2716:30Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)8:0


Kolejka: 6 w dniach 2018-10-06

26AP KANIA CUP. - LZS BOBRÓWKO2018-10-0610:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)4:9
27MEPROZET STARE KUROWO  - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-10-0610:000:4
28WARTA GORZÓW II - CZARNI BROWAR WITNICA2018-10-0614:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 2:5
29UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - Pauza: PAP BOSKO____-__-____:__:
30Pauza: SPARTAK DESZCZNO - PIAST KARNIN____-__-____:__:


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-12/2018-10-16

31PIAST KARNIN - AP KANIA CUP.2018-10-1410:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)10:2
32Pauza: PAP BOSKO - Pauza: SPARTAK DESZCZNO____-__-____:__:
33CZARNI BROWAR WITNICA - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-10-1616:30Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
34ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - WARTA GORZÓW II2018-10-1217:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)3:1
35LZS BOBRÓWKO - MEPROZET STARE KUROWO 2018-10-1311:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)1:3


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-10/2018-10-20

36AP KANIA CUP. - MEPROZET STARE KUROWO 2018-10-2010:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7):
37WARTA GORZÓW II - LZS BOBRÓWKO2018-10-2014:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza :
38UKS CHEMIK SPORT GORZÓW - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-10-1016:30Strzelce Krajeńskie, Sportowa 11:6
39Pauza: SPARTAK DESZCZNO - CZARNI BROWAR WITNICA____-__-____:__:
40PIAST KARNIN - Pauza: PAP BOSKO____-__-____:__:


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-27/2018-10-28

41Pauza: PAP BOSKO - AP KANIA CUP.____-__-____:__:
42CZARNI BROWAR WITNICA - PIAST KARNIN2018-10-2813:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
43ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - Pauza: SPARTAK DESZCZNO____-__-____:__Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1):
44LZS BOBRÓWKO - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW2018-10-2813:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7):
45MEPROZET STARE KUROWO  - WARTA GORZÓW II2018-10-2711:00Stadion Gminny (Stare Kurowo 49):