Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-09-01/2018-09-20

1WARTA SŁOŃSK - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA 2018-09-0210:00Słońsk 11:3
2Pauza: GKS BLEDZEW - JUWENIA BOCZÓW____-__-____:__:
3STEINPOL-ILANKA RZEPIN - Pauza: KS LUBNIEWICZANKA____-__-____:__Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ):
4STAL SULĘCIN - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2018-09-2017:00Boisko Żubrów (Żubrów )1:1
5ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - POGOŃ SKWIERZYNA2018-09-0113:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)1:0


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-08/2018-09-18

6UKS LPFA DARIUSZ DUDKA  - POGOŃ SKWIERZYNA2018-09-1817:30Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)5:0
7SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-09-0911:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3)0:2
8Pauza: KS LUBNIEWICZANKA - STAL SULĘCIN____-__-____:__:
9JUWENIA BOCZÓW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-09-0810:00JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )1:4
10WARTA SŁOŃSK - Pauza: GKS BLEDZEW____-__-____:__Słońsk 1:


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-15/2018-09-16

11Pauza: GKS BLEDZEW - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA ____-__-____:__:
12STEINPOL-ILANKA RZEPIN - WARTA SŁOŃSK2018-09-1614:30Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)6:0
13STAL SULĘCIN - JUWENIA BOCZÓW2018-09-1613:00Boisko Żubrów (Żubrów )2:3
14ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - Pauza: KS LUBNIEWICZANKA____-__-____:__Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):
15POGOŃ SKWIERZYNA - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2018-09-1511:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)0:2


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-22/2018-09-23

16UKS LPFA DARIUSZ DUDKA  - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2018-09-2310:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:2
17Pauza: KS LUBNIEWICZANKA - POGOŃ SKWIERZYNA____-__-____:__:
18JUWENIA BOCZÓW - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-09-2211:30JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )7:1
19WARTA SŁOŃSK - STAL SULĘCIN2018-09-2310:00Słońsk 12:4
20Pauza: GKS BLEDZEW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN____-__-____:__:


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-29/2018-10-01

21STEINPOL-ILANKA RZEPIN - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA 2018-09-2912:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )3:1
22STAL SULĘCIN - Pauza: GKS BLEDZEW____-__-____:__Boisko Żubrów (Żubrów ):
23ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - WARTA SŁOŃSK2018-10-0116:30Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)2:1
24POGOŃ SKWIERZYNA - JUWENIA BOCZÓW2018-09-2912:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)0:6
25SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - Pauza: KS LUBNIEWICZANKA____-__-____:__Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3):


Kolejka: 6 w dniach 2018-10-03/2018-10-07

26UKS LPFA DARIUSZ DUDKA  - Pauza: KS LUBNIEWICZANKA____-__-____:__Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
27JUWENIA BOCZÓW - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2018-10-0317:00JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )1:2
28WARTA SŁOŃSK - POGOŃ SKWIERZYNA2018-10-0611:30Słońsk 16:0
29Pauza: GKS BLEDZEW - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ____-__-____:__:
30STEINPOL-ILANKA RZEPIN - STAL SULĘCIN2018-10-0710:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )9:3


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-13/2018-10-14

31STAL SULĘCIN - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA 2018-10-1313:00Boisko Żubrów (Żubrów )3:1
32ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-10-1310:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)0:2
33POGOŃ SKWIERZYNA - Pauza: GKS BLEDZEW____-__-____:__:
34SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - WARTA SŁOŃSK2018-10-1411:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3)5:2
35Pauza: KS LUBNIEWICZANKA - JUWENIA BOCZÓW____-__-____:__:


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-20/2018-10-21

36UKS LPFA DARIUSZ DUDKA  - JUWENIA BOCZÓW2018-10-2010:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
37WARTA SŁOŃSK - Pauza: KS LUBNIEWICZANKA____-__-____:__Słońsk 1:
38Pauza: GKS BLEDZEW - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE____-__-____:__:
39STEINPOL-ILANKA RZEPIN - POGOŃ SKWIERZYNA2018-10-2111:30Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ):
40STAL SULĘCIN - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-10-2111:00Boisko Żubrów (Żubrów ):


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-27/2018-10-28

41ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA 2018-10-2712:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):
42POGOŃ SKWIERZYNA - STAL SULĘCIN2018-10-2710:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1):
43SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-10-2811:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3):
44Pauza: KS LUBNIEWICZANKA - Pauza: GKS BLEDZEW____-__-____:__:
45JUWENIA BOCZÓW - WARTA SŁOŃSK2018-10-2811:00JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ):