Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: IV liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2018-04-15

1WARTA GORZÓW III , - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN II/____-__-____:__Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):
2UKS LPFA DARIUSZ DUDKA/ - SPARTAK DESZCZNO/2018-04-1511:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)7:0


Kolejka: 2 w dniach 2018-04-22

3ZORZA ROLEWICE/ - SPARTAK DESZCZNO/2018-04-2211:00Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1)5:0 V
4Pauza: PUKS MAKSYMILIAN II/ - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA/____-__-____:__PUKS MAKSYMILIAN (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4):


Kolejka: 3 w dniach 2018-04-28

5WARTA GORZÓW III , - ZORZA ROLEWICE/2018-04-2818:00Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1)8:0
6SPARTAK DESZCZNO/ - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN II/____-__-____:__Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):


Kolejka: 4 w dniach 2018-05-06

7ZORZA ROLEWICE/ - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN II/____-__-____:__Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1):
8WARTA GORZÓW III , - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA/2018-05-0614:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )0:2


Kolejka: 5 w dniach 2018-05-22/2018-06-10

9UKS LPFA DARIUSZ DUDKA/ - ZORZA ROLEWICE/2018-06-1011:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
10SPARTAK DESZCZNO/ - WARTA GORZÓW III ,2018-05-2218:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):


Kolejka: 6 w dniach 2018-05-20

11Pauza: PUKS MAKSYMILIAN II/ - WARTA GORZÓW III ,____-__-____:__PUKS MAKSYMILIAN (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4):
12SPARTAK DESZCZNO/ - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA/2018-05-2017:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)0:5


Kolejka: 7 w dniach 2018-05-26

13SPARTAK DESZCZNO/ - ZORZA ROLEWICE/2018-05-2613:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):
14UKS LPFA DARIUSZ DUDKA/ - Pauza: PUKS MAKSYMILIAN II/____-__-____:__Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):


Kolejka: 8 w dniach 2018-06-03

15ZORZA ROLEWICE/ - WARTA GORZÓW III ,2018-06-0311:00Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1):
16Pauza: PUKS MAKSYMILIAN II/ - SPARTAK DESZCZNO/____-__-____:__PUKS MAKSYMILIAN (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4):


Kolejka: 9 w dniach 2018-06-10

17Pauza: PUKS MAKSYMILIAN II/ - ZORZA ROLEWICE/____-__-____:__PUKS MAKSYMILIAN (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4):
18UKS LPFA DARIUSZ DUDKA/ - WARTA GORZÓW III ,2018-06-1011:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):


Kolejka: 10 w dniach 2018-06-16/2018-06-17

19ZORZA ROLEWICE/ - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA/2018-06-1611:00Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1):
20WARTA GORZÓW III , - SPARTAK DESZCZNO/2018-06-1714:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):