Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: IV liga okręgowa C1 Trampkarz "JESIEŃ"

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-31/2018-09-19

1ZORZA KOWALÓW - GKS BLEDZEW2018-08-3117:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)4:1
2STAL SULĘCIN - ODRA GÓRZYCA2018-09-1917:00Żubrów 15:2
3POLONIA LIPKI WIELKIE - POGOŃ SKWIERZYNA2018-09-0217:00Lipki Wielkie, Szosowa 357:1


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-08

4GKS BLEDZEW - POGOŃ SKWIERZYNA2018-09-0811:00Zemsko 15:3
5ODRA GÓRZYCA - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-09-0811:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)3:4
6ZORZA KOWALÓW - STAL SULĘCIN2018-09-0811:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)3:5


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-15/2018-09-16

7STAL SULĘCIN - GKS BLEDZEW2018-09-1611:00Żubrów 17:1
8POLONIA LIPKI WIELKIE - ZORZA KOWALÓW2018-09-1514:00Lipki Wielkie, Szosowa 359:0
9POGOŃ SKWIERZYNA - ODRA GÓRZYCA2018-09-1510:30Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)1:4


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-22/2018-10-03

10GKS BLEDZEW - ODRA GÓRZYCA2018-10-0317:00Zemsko 12:12
11ZORZA KOWALÓW - POGOŃ SKWIERZYNA2018-09-2310:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)1:3
12STAL SULĘCIN - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-09-2211:00Żubrów 13:2


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-28/2018-09-30

13POLONIA LIPKI WIELKIE - GKS BLEDZEW2018-09-3010:30Lipki Wielkie, Szosowa 3512:3
14POGOŃ SKWIERZYNA - STAL SULĘCIN2018-09-2910:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)3:4
15ODRA GÓRZYCA - ZORZA KOWALÓW2018-09-2817:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)7:1


Kolejka: 6 w dniach 2018-10-05/2018-10-07

16GKS BLEDZEW - ZORZA KOWALÓW2018-10-0709:00Zemsko 11:7
17ODRA GÓRZYCA - STAL SULĘCIN2018-10-0710:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)2:4
18POGOŃ SKWIERZYNA - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-10-0516:30Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)0:5


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-13

19POGOŃ SKWIERZYNA - GKS BLEDZEW2018-10-1310:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)5:0
20POLONIA LIPKI WIELKIE - ODRA GÓRZYCA2018-10-1311:00Lipki Wielkie, Szosowa 355:9
21STAL SULĘCIN - ZORZA KOWALÓW2018-10-1311:00Żubrów 18:1


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-20/2018-10-21

22GKS BLEDZEW - STAL SULĘCIN2018-10-2114:00Zemsko 1:
23ZORZA KOWALÓW - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-10-2010:00BOISKO (Kowalów, Polna 1):
24ODRA GÓRZYCA - POGOŃ SKWIERZYNA2018-10-2010:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41):


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-27/2018-10-28

25ODRA GÓRZYCA - GKS BLEDZEW2018-10-2710:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41):
26POGOŃ SKWIERZYNA - ZORZA KOWALÓW2018-10-2709:30Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1):
27POLONIA LIPKI WIELKIE - STAL SULĘCIN2018-10-2811:00Lipki Wielkie, Szosowa 35:


Kolejka: 10 w dniach 2018-11-03/2018-11-04

28GKS BLEDZEW - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-11-0414:00Zemsko 1:
29STAL SULĘCIN - POGOŃ SKWIERZYNA2018-11-0311:00Żubrów 1:
30ZORZA KOWALÓW - ODRA GÓRZYCA2018-11-0310:00BOISKO (Kowalów, Polna 1):