Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: E1 Orlik (RW) "mistrzowska"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2018-04-07/2018-04-08

1UKS LPFA DARIUSZ DUDKA. - PROGRES GORZÓW.2018-04-0811:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)1:3
2WARTA GORZÓW. - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą.2018-04-0811:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )7:2
3UKS CHEMIK SPORT GORZÓW. - PUKS MAKSYMILIAN.2018-04-0711:30Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )5:2


Kolejka: 2 w dniach 2018-04-14/2018-04-16

4PROGRES GORZÓW. - PUKS MAKSYMILIAN.2018-04-1412:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)2:4
5UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą. - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW.2018-04-1617:30MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)5:7
6UKS LPFA DARIUSZ DUDKA. - WARTA GORZÓW.2018-04-1411:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:11


Kolejka: 3 w dniach 2018-04-21/2018-04-22

7WARTA GORZÓW. - PROGRES GORZÓW.2018-04-2215:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )7:3
8UKS CHEMIK SPORT GORZÓW. - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA.2018-04-2113:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )5:8
9PUKS MAKSYMILIAN. - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą.2018-04-2111:00boisko naturale (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4)2:8


Kolejka: 4 w dniach 2018-04-24/2018-04-29

10PROGRES GORZÓW. - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą.2018-04-2416:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)4:11
11UKS LPFA DARIUSZ DUDKA. - PUKS MAKSYMILIAN.2018-04-2910:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)10:4
12WARTA GORZÓW. - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW.2018-04-2814:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )3:6


Kolejka: 5 w dniach 2018-05-05/2018-05-30

13UKS CHEMIK SPORT GORZÓW. - PROGRES GORZÓW.2018-05-0509:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )17:1
14PUKS MAKSYMILIAN. - WARTA GORZÓW.2018-05-0513:00boisko naturale (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4)5:10
15UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą. - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA.2018-05-3018:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):


Kolejka: 6 w dniach 2018-05-08/2018-05-14

16PROGRES GORZÓW. - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA.2018-05-1418:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)2:11
17UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą. - WARTA GORZÓW.2018-05-0818:30MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:5
18PUKS MAKSYMILIAN. - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW.2018-05-0917:00boisko naturale (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4)0:10


Kolejka: 7 w dniach 2018-05-12/2018-05-24

19PUKS MAKSYMILIAN. - PROGRES GORZÓW.2018-05-2317:00boisko naturale (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4):
20UKS CHEMIK SPORT GORZÓW. - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą.2018-05-1210:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )7:4
21WARTA GORZÓW. - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA.2018-05-2417:30Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):


Kolejka: 8 w dniach 2018-05-16

22PROGRES GORZÓW. - WARTA GORZÓW.2018-05-1618:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)0:8
23UKS LPFA DARIUSZ DUDKA. - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW.2018-05-1618:15Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:9
24UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą. - PUKS MAKSYMILIAN.2018-05-1617:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)16:2


Kolejka: 9 w dniach 2018-05-19

25UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą. - PROGRES GORZÓW.2018-05-1911:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)12:4
26PUKS MAKSYMILIAN. - UKS LPFA DARIUSZ DUDKA.2018-05-1912:00boisko naturale (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4)4:5
27UKS CHEMIK SPORT GORZÓW. - WARTA GORZÓW.2018-05-1909:00Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna )2:6


Kolejka: 10 w dniach 2018-05-27/2018-05-28

28PROGRES GORZÓW. - UKS CHEMIK SPORT GORZÓW.2018-05-2818:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1):
29WARTA GORZÓW. - PUKS MAKSYMILIAN.2018-05-2717:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):
30UKS LPFA DARIUSZ DUDKA. - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą.2018-05-2710:00Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):