Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: F1 Żak (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2018-04-07/2018-04-08

1UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą I - AP KANIA CUP I2018-04-0710:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)4:5
2PROGRES GORZÓW II - PROGRES GORZÓW I2018-04-0812:30Wojcieszyce, Sportowa 16:6
3BŁĘKITNI DOBIEGNIEW I - PAP BOSKO I2018-04-0712:30Dobiegniew, Leśna 26:3


Kolejka: 2 w dniach 2018-04-14/2018-04-15

4AP KANIA CUP I - PAP BOSKO I2018-04-1510:00Gorzów Wielkopolski, Wiedeńska 3D1:5
5PROGRES GORZÓW I - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW I2018-04-1510:00Wojcieszyce, Sportowa 10:3
6UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą I - PROGRES GORZÓW II2018-04-1410:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:3


Kolejka: 3 w dniach 2018-04-21/2018-04-22

7PROGRES GORZÓW II - AP KANIA CUP I2018-04-2210:00Wojcieszyce, Sportowa 13:3
8BŁĘKITNI DOBIEGNIEW I - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą I2018-04-2112:30Dobiegniew, Leśna 25:3
9PAP BOSKO I - PROGRES GORZÓW I2018-04-2118:00Sulęcin, Marii Skłodowskiej-Curie 14:1


Kolejka: 4 w dniach 2018-04-25/2018-04-28

10AP KANIA CUP I - PROGRES GORZÓW I2018-04-2717:00Gorzów Wielkopolski, Wiedeńska 3D6:5
11UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą I - PAP BOSKO I2018-04-2517:30MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)3:8
12PROGRES GORZÓW II - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW I2018-04-2813:00Wojcieszyce, Sportowa 10:5


Kolejka: 5 w dniach 2018-05-15/2018-05-30

13BŁĘKITNI DOBIEGNIEW I - AP KANIA CUP I2018-05-2218:30Dobiegniew, Leśna 2:
14PAP BOSKO I - PROGRES GORZÓW II2018-05-3018:00Sulęcin, Marii Skłodowskiej-Curie 1:
15PROGRES GORZÓW I - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą I2018-05-1517:00Wojcieszyce, Sportowa 11:7


Kolejka: 6 w dniach 2018-05-12/2018-05-14

16AP KANIA CUP I - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą I2018-05-1210:00Gorzów Wielkopolski, Wiedeńska 3D5:4
17PROGRES GORZÓW I - PROGRES GORZÓW II2018-05-1416:15Wojcieszyce, Sportowa 13:8
18PAP BOSKO I - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW I2018-05-1210:00Sulęcin, Marii Skłodowskiej-Curie 16:6


Kolejka: 7 w dniach 2018-05-19/2018-05-21

19PAP BOSKO I - AP KANIA CUP I2018-05-2118:00Sulęcin, Marii Skłodowskiej-Curie 1:
20BŁĘKITNI DOBIEGNIEW I - PROGRES GORZÓW I2018-05-1912:30Dobiegniew, Leśna 27:3
21PROGRES GORZÓW II - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą I2018-05-2010:00Wojcieszyce, Sportowa 12:5


Kolejka: 8 w dniach 2018-05-26/2018-05-27

22AP KANIA CUP I - PROGRES GORZÓW II2018-05-2710:00Gorzów Wielkopolski, Wiedeńska 3D:
23UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą I - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW I2018-05-2610:00MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
24PROGRES GORZÓW I - PAP BOSKO I2018-05-2713:00Wojcieszyce, Sportowa 1:


Kolejka: 9 w dniach 2018-05-23/2018-06-03

25PROGRES GORZÓW I - AP KANIA CUP I2018-06-0310:00Wojcieszyce, Sportowa 1:
26PAP BOSKO I - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą I2018-05-2318:00Sulęcin, Marii Skłodowskiej-Curie 1:
27BŁĘKITNI DOBIEGNIEW I - PROGRES GORZÓW II2018-06-0313:30Dobiegniew, Leśna 2:


Kolejka: 10 w dniach 2018-06-09/2018-06-10

28AP KANIA CUP I - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW I2018-06-0909:00Gorzów Wielkopolski, Wiedeńska 3D:
29PROGRES GORZÓW II - PAP BOSKO I2018-06-1010:00Wojcieszyce, Sportowa 1:
30UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą I - PROGRES GORZÓW I2018-06-0913:30MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):