Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: Klasa A Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-25/2018-09-06

1WICHER STAW - ZJEDNOCZENI JENINIEC2018-08-2517:00Staw 10:5
2GKP BOGDANIEC - FENIX ŚCIECHÓW2018-08-2617:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)5:1
3WKS RÓŻA RÓŻANKI - GKP KŁODAWA2018-08-2617:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)1:0
4WARTA II GORZÓW - ISKRA JANCZEWO2018-08-2611:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 4:4
5Pauza: SPARTAN SOSNY - KOSMOS 78 RUDNICA____-__-____:__BOISKO (Sosny 1):
6ORZEŁ TRZCINNA - KS NOWINY WIELKIE2018-09-0618:00BOISKO (Trzcinna 1)0:2
7KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - PROGRES SHR WOJCIESZYCE2018-08-2517:30Maszewo, Kręta 16:0 V


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-01/2018-09-02

8ZJEDNOCZENI JENINIEC - PROGRES SHR WOJCIESZYCE2018-09-0215:00Bogdaniec 5:0
9KS NOWINY WIELKIE - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2018-09-0117:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4)1:3
10KOSMOS 78 RUDNICA - ORZEŁ TRZCINNA2018-09-0215:00BOISKO (Rudnica 1)6:2
11ISKRA JANCZEWO - Pauza: SPARTAN SOSNY____-__-____:__Janczewo 1:
12GKP KŁODAWA - WARTA II GORZÓW2018-09-0117:00Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska )3:2
13FENIX ŚCIECHÓW - WKS RÓŻA RÓŻANKI2018-09-0213:00Boisko Sportowe (Ściechów 79)0:5
14WICHER STAW - GKP BOGDANIEC2018-09-0117:00Staw 11:3


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-09

15GKP BOGDANIEC - ZJEDNOCZENI JENINIEC2018-09-0917:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)0:0
16WKS RÓŻA RÓŻANKI - WICHER STAW2018-09-0914:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)8:0
17WARTA II GORZÓW - FENIX ŚCIECHÓW2018-09-0911:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 8:0
18Pauza: SPARTAN SOSNY - GKP KŁODAWA____-__-____:__BOISKO (Sosny 1):
19ORZEŁ TRZCINNA - ISKRA JANCZEWO2018-09-0914:00BOISKO (Trzcinna 1)1:1
20KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - KOSMOS 78 RUDNICA2018-09-0917:00Maszewo, Prosta 13:0
21PROGRES SHR WOJCIESZYCE - KS NOWINY WIELKIE2018-09-0916:00BOISKO (Wojcieszyce 1)1:1


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-15/2018-09-16

22ZJEDNOCZENI JENINIEC - KS NOWINY WIELKIE2018-09-1613:00Bogdaniec, Pocztowa 72:4
23KOSMOS 78 RUDNICA - PROGRES SHR WOJCIESZYCE2018-09-1516:00BOISKO (Rudnica 1)5:0
24ISKRA JANCZEWO - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2018-09-1613:00Janczewo 11:1
25GKP KŁODAWA - ORZEŁ TRZCINNA2018-09-1517:00Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska )2:0
26FENIX ŚCIECHÓW - Pauza: SPARTAN SOSNY____-__-____:__Boisko Sportowe (Ściechów 79):
27WICHER STAW - WARTA II GORZÓW2018-09-1516:00Staw 13:10
28GKP BOGDANIEC - WKS RÓŻA RÓŻANKI2018-09-1616:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)2:3


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-22/2018-09-23

29WKS RÓŻA RÓŻANKI - ZJEDNOCZENI JENINIEC2018-09-2216:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)6:1
30WARTA II GORZÓW - GKP BOGDANIEC2018-09-2311:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 6:0
31Pauza: SPARTAN SOSNY - WICHER STAW____-__-____:__BOISKO (Sosny 1):
32ORZEŁ TRZCINNA - FENIX ŚCIECHÓW2018-09-2314:00BOISKO (Trzcinna 1)3:1
33KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - GKP KŁODAWA2018-09-2216:00Maszewo, Kręta 11:3
34PROGRES SHR WOJCIESZYCE - ISKRA JANCZEWO2018-09-2216:30BOISKO (Wojcieszyce 1)0:4
35KS NOWINY WIELKIE - KOSMOS 78 RUDNICA2018-09-2216:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4)2:3


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-29/2018-09-30

36ZJEDNOCZENI JENINIEC - KOSMOS 78 RUDNICA2018-09-3013:00Bogdaniec, Pocztowa 71:4
37ISKRA JANCZEWO - KS NOWINY WIELKIE2018-09-3013:00Janczewo 12:1
38GKP KŁODAWA - PROGRES SHR WOJCIESZYCE2018-09-2916:00Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska )1:1
39FENIX ŚCIECHÓW - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2018-09-3013:00Boisko Sportowe (Ściechów 79)4:4
40WICHER STAW - ORZEŁ TRZCINNA2018-09-3015:00Staw 12:4
41GKP BOGDANIEC - Pauza: SPARTAN SOSNY____-__-____:__Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7):
42WKS RÓŻA RÓŻANKI - WARTA II GORZÓW2018-09-2915:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)4:1


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-06/2018-10-07

43WARTA II GORZÓW - ZJEDNOCZENI JENINIEC2018-10-0711:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 3:3
44Pauza: SPARTAN SOSNY - WKS RÓŻA RÓŻANKI____-__-____:__BOISKO (Sosny 1):
45ORZEŁ TRZCINNA - GKP BOGDANIEC2018-10-0714:00BOISKO (Trzcinna 1)1:3
46KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - WICHER STAW2018-10-0716:00Maszewo, Prosta 19:1
47PROGRES SHR WOJCIESZYCE - FENIX ŚCIECHÓW2018-10-0616:30BOISKO (Wojcieszyce 1)7:2
48KS NOWINY WIELKIE - GKP KŁODAWA2018-10-0616:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4)1:0
49KOSMOS 78 RUDNICA - ISKRA JANCZEWO2018-10-0713:00BOISKO (Rudnica 1)4:0


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-13/2018-10-14

50ZJEDNOCZENI JENINIEC - ISKRA JANCZEWO2018-10-1412:00Bogdaniec, Pocztowa 72:0
51GKP KŁODAWA - KOSMOS 78 RUDNICA2018-10-1316:00Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska )0:4
52FENIX ŚCIECHÓW - KS NOWINY WIELKIE2018-10-1413:00Boisko Sportowe (Ściechów 79)0:2
53WICHER STAW - PROGRES SHR WOJCIESZYCE2018-10-1414:00Staw 12:3
54GKP BOGDANIEC - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2018-10-1415:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)1:0
55WKS RÓŻA RÓŻANKI - ORZEŁ TRZCINNA2018-10-1415:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)1:2
56WARTA II GORZÓW - Pauza: SPARTAN SOSNY____-__-____:__Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza :


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-20/2018-10-21

57Pauza: SPARTAN SOSNY - ZJEDNOCZENI JENINIEC____-__-____:__BOISKO (Sosny 1):
58ORZEŁ TRZCINNA - WARTA II GORZÓW2018-10-2114:00BOISKO (Trzcinna 1):
59KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - WKS RÓŻA RÓŻANKI2018-10-2014:00Maszewo, Kręta 1:
60PROGRES SHR WOJCIESZYCE - GKP BOGDANIEC2018-10-2116:00BOISKO (Wojcieszyce 1):
61KS NOWINY WIELKIE - WICHER STAW2018-10-2015:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4):
62KOSMOS 78 RUDNICA - FENIX ŚCIECHÓW2018-10-2015:00BOISKO (Rudnica 1):
63ISKRA JANCZEWO - GKP KŁODAWA2018-10-2113:00Janczewo 1:


Kolejka: 10 w dniach 2018-10-28

64ZJEDNOCZENI JENINIEC - GKP KŁODAWA2018-10-2811:00Bogdaniec, Pocztowa 7:
65FENIX ŚCIECHÓW - ISKRA JANCZEWO2018-10-2813:00Boisko Sportowe (Ściechów 79):
66WICHER STAW - KOSMOS 78 RUDNICA2018-10-2814:00Staw 1:
67GKP BOGDANIEC - KS NOWINY WIELKIE2018-10-2814:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7):
68WKS RÓŻA RÓŻANKI - PROGRES SHR WOJCIESZYCE2018-10-2814:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9):
69WARTA II GORZÓW - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2018-10-2811:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza :
70Pauza: SPARTAN SOSNY - ORZEŁ TRZCINNA____-__-____:__BOISKO (Sosny 1):


Kolejka: 11 w dniach 2018-11-03/2018-11-04

71ORZEŁ TRZCINNA - ZJEDNOCZENI JENINIEC2018-11-0413:00BOISKO (Trzcinna 1):
72KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - Pauza: SPARTAN SOSNY____-__-____:__Maszewo, Kręta 1:
73PROGRES SHR WOJCIESZYCE - WARTA II GORZÓW2018-11-0415:00BOISKO (Wojcieszyce 1):
74KS NOWINY WIELKIE - WKS RÓŻA RÓŻANKI2018-11-0314:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4):
75KOSMOS 78 RUDNICA - GKP BOGDANIEC2018-11-0314:00BOISKO (Rudnica 1):
76ISKRA JANCZEWO - WICHER STAW2018-11-0413:00Janczewo 1:
77GKP KŁODAWA - FENIX ŚCIECHÓW2018-11-0413:00Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska ):


Kolejka: 12 w dniach 2018-11-11

78ZJEDNOCZENI JENINIEC - FENIX ŚCIECHÓW2018-11-1111:00Bogdaniec, Pocztowa 7:
79WICHER STAW - GKP KŁODAWA2018-11-1114:00Staw 1:
80GKP BOGDANIEC - ISKRA JANCZEWO2018-11-1114:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7):
81WKS RÓŻA RÓŻANKI - KOSMOS 78 RUDNICA2018-11-1113:30WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9):
82WARTA II GORZÓW - KS NOWINY WIELKIE2018-11-1111:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza :
83Pauza: SPARTAN SOSNY - PROGRES SHR WOJCIESZYCE____-__-____:__BOISKO (Sosny 1):
84ORZEŁ TRZCINNA - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2018-11-1113:00BOISKO (Trzcinna 1):


Kolejka: 13 w dniach 2018-11-17/2018-11-18

85KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - ZJEDNOCZENI JENINIEC2018-11-1714:00Maszewo, Kręta 1:
86PROGRES SHR WOJCIESZYCE - ORZEŁ TRZCINNA2018-11-1714:00BOISKO (Wojcieszyce 1):
87KS NOWINY WIELKIE - Pauza: SPARTAN SOSNY____-__-____:__BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4):
88KOSMOS 78 RUDNICA - WARTA II GORZÓW2018-11-1714:00BOISKO (Rudnica 1):
89ISKRA JANCZEWO - WKS RÓŻA RÓŻANKI2018-11-1813:00Janczewo 1:
90GKP KŁODAWA - GKP BOGDANIEC2018-11-1813:00Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska ):
91FENIX ŚCIECHÓW - WICHER STAW2018-11-1813:00Boisko Sportowe (Ściechów 79):