Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: Klasa A Grupa 3

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2019-03-30/2019-03-31

1URAN TRZEBICZ - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2019-03-3015:00BOISKO (Trzebicz 1):
2BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - ARKA MIERZĘCIN2019-03-3115:00blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2):
3BUDOWLANI MURZYNOWO - SOKÓŁ GOŚCIM2019-03-30__:__:
4DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - PIONIER ZWIERZYN2019-03-30__:__:
5GKS BLEDZEW - NOTEĆ STARE BIELICE2019-03-3111:00brak (Zemsko 1):
6KLUB SPORTOWY RĄPIN - NOTEĆ GÓRECKO2019-03-30__:__:
7LEŚNIK BUSZÓW - MUSZELKA OGARDY2019-03-3114:00BOISKO (Buszów 1):


Kolejka: 15 w dniach 2019-04-06/2019-04-07

8LEŚNIK BUSZÓW - URAN TRZEBICZ2019-04-06__:__:
9MUSZELKA OGARDY - KLUB SPORTOWY RĄPIN2019-04-0616:00BOISKO (Ogardy 1):
10NOTEĆ GÓRECKO - GKS BLEDZEW2019-04-0715:00BOISKO (Górecko 1):
11DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - NOTEĆ STARE BIELICE2019-04-06__:__:
12PIONIER ZWIERZYN - BUDOWLANI MURZYNOWO2019-04-0715:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1):
13SOKÓŁ GOŚCIM - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2019-04-0616:00BOISKO (Gościm 1):
14ARKA MIERZĘCIN - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2019-04-0715:00ARKA MIERZECIN (Mierzęcin 31):


Kolejka: 16 w dniach 2019-04-13/2019-04-14

15URAN TRZEBICZ - ARKA MIERZĘCIN2019-04-1316:00BOISKO (Trzebicz 1):
16ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - SOKÓŁ GOŚCIM2019-04-1415:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42):
17BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - PIONIER ZWIERZYN2019-04-1315:00blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2):
18BUDOWLANI MURZYNOWO - NOTEĆ STARE BIELICE2019-04-13__:__:
19DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - NOTEĆ GÓRECKO2019-04-13__:__:
20GKS BLEDZEW - MUSZELKA OGARDY2019-04-1411:00brak (Zemsko 1):
21KLUB SPORTOWY RĄPIN - LEŚNIK BUSZÓW2019-04-13__:__:


Kolejka: 17 w dniach 2019-04-20/2019-04-21

22KLUB SPORTOWY RĄPIN - URAN TRZEBICZ2019-04-20__:__:
23LEŚNIK BUSZÓW - GKS BLEDZEW2019-04-20__:__:
24DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - MUSZELKA OGARDY2019-04-20__:__:
25NOTEĆ GÓRECKO - BUDOWLANI MURZYNOWO2019-04-2115:00BOISKO (Górecko 1):
26NOTEĆ STARE BIELICE - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2019-04-2015:00Boisko Sportowe (Stare Bielice ):
27PIONIER ZWIERZYN - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2019-04-2014:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1):
28SOKÓŁ GOŚCIM - ARKA MIERZĘCIN2019-04-2015:00BOISKO (Gościm 1):


Kolejka: 18 w dniach 2019-04-27/2019-04-28

29URAN TRZEBICZ - SOKÓŁ GOŚCIM2019-04-2812:00BOISKO (Trzebicz 1):
30ARKA MIERZĘCIN - PIONIER ZWIERZYN2019-04-2815:00ARKA MIERZECIN (Mierzęcin 31):
31ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - NOTEĆ STARE BIELICE2019-04-2815:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42):
32BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - NOTEĆ GÓRECKO2019-04-2715:00blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2):
33BUDOWLANI MURZYNOWO - MUSZELKA OGARDY2019-04-27__:__:
34DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - LEŚNIK BUSZÓW2019-04-27__:__:
35GKS BLEDZEW - KLUB SPORTOWY RĄPIN2019-04-2811:00brak (Zemsko 1):


Kolejka: 19 w dniach 2019-05-04/2019-05-05

36GKS BLEDZEW - URAN TRZEBICZ2019-05-0511:00brak (Zemsko 1):
37DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - KLUB SPORTOWY RĄPIN2019-05-04__:__:
38LEŚNIK BUSZÓW - BUDOWLANI MURZYNOWO2019-05-04__:__:
39MUSZELKA OGARDY - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2019-05-0416:00BOISKO (Ogardy 1):
40NOTEĆ GÓRECKO - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2019-05-0515:00BOISKO (Górecko 1):
41NOTEĆ STARE BIELICE - ARKA MIERZĘCIN2019-05-0516:00Boisko Sportowe (Stare Bielice ):
42PIONIER ZWIERZYN - SOKÓŁ GOŚCIM2019-05-0516:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1):


Kolejka: 20 w dniach 2019-05-11/2019-05-12

43URAN TRZEBICZ - PIONIER ZWIERZYN2019-05-1116:00BOISKO (Trzebicz 1):
44SOKÓŁ GOŚCIM - NOTEĆ STARE BIELICE2019-05-1117:00BOISKO (Gościm 1):
45ARKA MIERZĘCIN - NOTEĆ GÓRECKO2019-05-1216:00ARKA MIERZECIN (Mierzęcin 31):
46ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - MUSZELKA OGARDY2019-05-1215:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42):
47BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - LEŚNIK BUSZÓW2019-05-1114:00blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2):
48BUDOWLANI MURZYNOWO - KLUB SPORTOWY RĄPIN2019-05-11__:__:
49DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - GKS BLEDZEW2019-05-11__:__:


Kolejka: 21 w dniach 2019-05-18/2019-05-19

50DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - URAN TRZEBICZ2019-05-18__:__:
51GKS BLEDZEW - BUDOWLANI MURZYNOWO2019-05-1911:00brak (Zemsko 1):
52KLUB SPORTOWY RĄPIN - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2019-05-18__:__:
53LEŚNIK BUSZÓW - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2019-05-18__:__:
54MUSZELKA OGARDY - ARKA MIERZĘCIN2019-05-1816:00BOISKO (Ogardy 1):
55NOTEĆ GÓRECKO - SOKÓŁ GOŚCIM2019-05-1916:00BOISKO (Górecko 1):
56NOTEĆ STARE BIELICE - PIONIER ZWIERZYN2019-05-1916:00Boisko Sportowe (Stare Bielice ):


Kolejka: 22 w dniach 2019-05-25/2019-05-26

57URAN TRZEBICZ - NOTEĆ STARE BIELICE2019-05-2516:00BOISKO (Trzebicz 1):
58PIONIER ZWIERZYN - NOTEĆ GÓRECKO2019-05-2617:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1):
59SOKÓŁ GOŚCIM - MUSZELKA OGARDY2019-05-2517:00BOISKO (Gościm 1):
60ARKA MIERZĘCIN - LEŚNIK BUSZÓW2019-05-2616:00ARKA MIERZECIN (Mierzęcin 31):
61ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - KLUB SPORTOWY RĄPIN2019-05-2615:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42):
62BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - GKS BLEDZEW2019-05-2515:00blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2):
63DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - BUDOWLANI MURZYNOWO2019-05-25__:__:


Kolejka: 23 w dniach 2019-06-01/2019-06-02

64BUDOWLANI MURZYNOWO - URAN TRZEBICZ2019-06-01__:__:
65DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2019-06-01__:__:
66GKS BLEDZEW - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2019-06-0211:00brak (Zemsko 1):
67KLUB SPORTOWY RĄPIN - ARKA MIERZĘCIN2019-06-01__:__:
68LEŚNIK BUSZÓW - SOKÓŁ GOŚCIM2019-06-01__:__:
69MUSZELKA OGARDY - PIONIER ZWIERZYN2019-06-0116:00BOISKO (Ogardy 1):
70NOTEĆ GÓRECKO - NOTEĆ STARE BIELICE2019-06-0216:00BOISKO (Górecko 1):


Kolejka: 24 w dniach 2019-06-08/2019-06-09

71URAN TRZEBICZ - NOTEĆ GÓRECKO2019-06-0816:00BOISKO (Trzebicz 1):
72NOTEĆ STARE BIELICE - MUSZELKA OGARDY2019-06-0916:00Boisko Sportowe (Stare Bielice ):
73PIONIER ZWIERZYN - LEŚNIK BUSZÓW2019-06-0917:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1):
74SOKÓŁ GOŚCIM - KLUB SPORTOWY RĄPIN2019-06-0817:00BOISKO (Gościm 1):
75ARKA MIERZĘCIN - GKS BLEDZEW2019-06-0817:00ARKA MIERZECIN (Mierzęcin 31):
76DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2019-06-08__:__:
77BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - BUDOWLANI MURZYNOWO2019-06-0815:00blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2):


Kolejka: 25 w dniach 2019-06-15/2019-06-16

78BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - URAN TRZEBICZ2019-06-1615:00blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2):
79BUDOWLANI MURZYNOWO - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2019-06-16__:__:
80DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - ARKA MIERZĘCIN2019-06-16__:__:
81GKS BLEDZEW - SOKÓŁ GOŚCIM2019-06-1611:00brak (Zemsko 1):
82KLUB SPORTOWY RĄPIN - PIONIER ZWIERZYN2019-06-16__:__:
83LEŚNIK BUSZÓW - NOTEĆ STARE BIELICE2019-06-16__:__:
84MUSZELKA OGARDY - NOTEĆ GÓRECKO2019-06-1516:00BOISKO (Ogardy 1):


Kolejka: 26 w dniach 2019-06-22/2019-06-23

85URAN TRZEBICZ - MUSZELKA OGARDY2019-06-2216:00BOISKO (Trzebicz 1):
86NOTEĆ GÓRECKO - LEŚNIK BUSZÓW2019-06-23__:__:
87NOTEĆ STARE BIELICE - KLUB SPORTOWY RĄPIN2019-06-2317:00Boisko Sportowe (Stare Bielice ):
88PIONIER ZWIERZYN - GKS BLEDZEW2019-06-2317:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1):
89DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - SOKÓŁ GOŚCIM2019-06-23__:__:
90ARKA MIERZĘCIN - BUDOWLANI MURZYNOWO2019-06-23__:__:
91ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2019-06-2315:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42):