Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: Klasa A Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-25/2018-08-26

1ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - URAN TRZEBICZ2018-08-2612:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)4:0
2ARKA MIERZĘCIN - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2018-08-2617:00Mierzęcin 62:1
3SOKÓŁ GOŚCIM - BUDOWLANI MURZYNOWO2018-08-2617:00BOISKO (Gościm 1)3:0
4PIONIER ZWIERZYN - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2018-08-2617:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)5:0
5NOTEĆ STARE BIELICE - GKS BLEDZEW2018-08-2614:003:2
6NOTEĆ GÓRECKO - KLUB SPORTOWY RĄPIN2018-08-2614:00BOISKO (Górecko 1)4:2
7MUSZELKA OGARDY - LEŚNIK BUSZÓW2018-08-2512:00BOISKO (Ogardy 1)2:1


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-01/2018-09-02

8URAN TRZEBICZ - LEŚNIK BUSZÓW2018-09-0213:00BOISKO (Trzebicz 1)2:1
9KLUB SPORTOWY RĄPIN - MUSZELKA OGARDY2018-09-0115:00boisko (Rąpin 1)2:2
10GKS BLEDZEW - NOTEĆ GÓRECKO2018-09-0114:00Zemsko 10:2
11NOTEĆ STARE BIELICE - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2018-09-0215:00Boisko Sportowe (Stare Bielice )7:0
12BUDOWLANI MURZYNOWO - PIONIER ZWIERZYN2018-09-0215:00BOISKO (Murzynowo 1)2:5
13BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - SOKÓŁ GOŚCIM2018-09-0216:00Dobiegniew, Leśna 11:2
14ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - ARKA MIERZĘCIN2018-09-0215:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)5:3


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-08/2018-11-24

15ARKA MIERZĘCIN - URAN TRZEBICZ2018-09-0916:00Mierzęcin 12:1
16SOKÓŁ GOŚCIM - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2018-09-0817:00BOISKO (Gościm 1)3:1
17PIONIER ZWIERZYN - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2018-09-0916:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)9:2
18NOTEĆ STARE BIELICE - BUDOWLANI MURZYNOWO2018-09-0915:00Boisko Sportowe (Stare Bielice )1:2
19NOTEĆ GÓRECKO - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2018-09-0915:00BOISKO (Górecko 1)4:0
20MUSZELKA OGARDY - GKS BLEDZEW2018-11-2412:00BOISKO (Ogardy 1):
21LEŚNIK BUSZÓW - KLUB SPORTOWY RĄPIN2018-09-0914:00BOISKO (Buszów 1)5:2


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-15/2018-09-16

22URAN TRZEBICZ - KLUB SPORTOWY RĄPIN2018-09-1516:00BOISKO (Trzebicz 1)3:4
23GKS BLEDZEW - LEŚNIK BUSZÓW2018-09-1611:00Zemsko 14:0
24MUSZELKA OGARDY - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2018-09-1517:00BOISKO (Ogardy 1)9:0
25BUDOWLANI MURZYNOWO - NOTEĆ GÓRECKO2018-09-1615:00BOISKO (Murzynowo 1)2:7
26BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - NOTEĆ STARE BIELICE2018-09-1616:00Dobiegniew, Leśna 13:1
27ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - PIONIER ZWIERZYN2018-09-1517:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)2:5
28ARKA MIERZĘCIN - SOKÓŁ GOŚCIM2018-09-1616:00Mierzęcin 14:1


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-22/2018-09-23

29SOKÓŁ GOŚCIM - URAN TRZEBICZ2018-09-2316:00BOISKO (Gościm 1)3:2
30PIONIER ZWIERZYN - ARKA MIERZĘCIN2018-09-2316:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)0:3
31NOTEĆ STARE BIELICE - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2018-09-2314:00Boisko Sportowe (Stare Bielice )3:1
32NOTEĆ GÓRECKO - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2018-09-2315:00BOISKO (Górecko 1)2:1
33MUSZELKA OGARDY - BUDOWLANI MURZYNOWO2018-09-2217:00BOISKO (Ogardy 1)3:0
34LEŚNIK BUSZÓW - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2018-09-2314:00BOISKO (Buszów 1)1:2
35KLUB SPORTOWY RĄPIN - GKS BLEDZEW2018-09-2215:00boisko (Rąpin 1)1:0


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-29/2018-09-30

36URAN TRZEBICZ - GKS BLEDZEW2018-09-2915:00BOISKO (Trzebicz 1)2:1
37KLUB SPORTOWY RĄPIN - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2018-09-2915:00boisko (Rąpin 1)0:9
38BUDOWLANI MURZYNOWO - LEŚNIK BUSZÓW2018-09-3015:00BOISKO (Murzynowo 1)7:2
39BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - MUSZELKA OGARDY2018-09-3015:00Dobiegniew, Leśna 11:0
40ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - NOTEĆ GÓRECKO2018-09-3015:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)4:8
41ARKA MIERZĘCIN - NOTEĆ STARE BIELICE2018-09-3015:00Mierzęcin 13:3
42SOKÓŁ GOŚCIM - PIONIER ZWIERZYN2018-09-2916:00BOISKO (Gościm 1)1:3


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-06/2018-10-07

43PIONIER ZWIERZYN - URAN TRZEBICZ2018-10-0715:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)7:3
44NOTEĆ STARE BIELICE - SOKÓŁ GOŚCIM2018-10-0714:00Boisko Sportowe (Stare Bielice )3:2
45NOTEĆ GÓRECKO - ARKA MIERZĘCIN2018-10-0714:00BOISKO (Górecko 1)4:0
46MUSZELKA OGARDY - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2018-10-0616:00BOISKO (Ogardy 1)10:1
47LEŚNIK BUSZÓW - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2018-10-0614:00BOISKO (Buszów 1)4:1
48KLUB SPORTOWY RĄPIN - BUDOWLANI MURZYNOWO2018-10-0713:00boisko (Rąpin 1)1:7
49GKS BLEDZEW - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2018-10-0711:00Zemsko 14:0


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-13/2018-10-14

50URAN TRZEBICZ - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2018-10-1412:00BOISKO (Trzebicz 1)4:1
51BUDOWLANI MURZYNOWO - GKS BLEDZEW2018-10-1414:00BOISKO (Murzynowo 1)4:1
52BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - KLUB SPORTOWY RĄPIN2018-10-1315:00Dobiegniew, Leśna 11:3
53ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - LEŚNIK BUSZÓW2018-10-1315:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)4:2
54ARKA MIERZĘCIN - MUSZELKA OGARDY2018-10-1415:00Mierzęcin 15:3
55SOKÓŁ GOŚCIM - NOTEĆ GÓRECKO2018-10-1315:00BOISKO (Gościm 1)2:3
56PIONIER ZWIERZYN - NOTEĆ STARE BIELICE2018-10-1415:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)4:1


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-20/2018-10-21

57NOTEĆ STARE BIELICE - URAN TRZEBICZ2018-10-2114:00Boisko Sportowe (Stare Bielice )0:2
58NOTEĆ GÓRECKO - PIONIER ZWIERZYN2018-10-2114:00BOISKO (Górecko 1)4:6
59MUSZELKA OGARDY - SOKÓŁ GOŚCIM2018-10-2016:00BOISKO (Ogardy 1)3:1
60LEŚNIK BUSZÓW - ARKA MIERZĘCIN2018-10-2114:00BOISKO (Buszów 1)2:2
61KLUB SPORTOWY RĄPIN - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2018-10-2015:00boisko (Rąpin 1)4:1
62GKS BLEDZEW - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2018-10-2111:00Zemsko 14:1
63BUDOWLANI MURZYNOWO - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2018-10-2114:00BOISKO (Murzynowo 1)8:1


Kolejka: 10 w dniach 2018-10-27/2018-10-28

64URAN TRZEBICZ - BUDOWLANI MURZYNOWO2018-10-2715:00BOISKO (Trzebicz 1)1:4
65BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2018-10-2714:00Dobiegniew, Leśna 13:2
66ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - GKS BLEDZEW2018-10-2815:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)2:3
67ARKA MIERZĘCIN - KLUB SPORTOWY RĄPIN2018-10-2714:00Mierzęcin 15:3
68SOKÓŁ GOŚCIM - LEŚNIK BUSZÓW2018-10-2714:00BOISKO (Gościm 1)4:1
69PIONIER ZWIERZYN - MUSZELKA OGARDY2018-10-2814:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)4:2
70NOTEĆ STARE BIELICE - NOTEĆ GÓRECKO2018-10-2814:00Boisko Sportowe (Stare Bielice )5:2


Kolejka: 11 w dniach 2018-11-03/2018-11-04

71NOTEĆ GÓRECKO - URAN TRZEBICZ2018-11-0314:00BOISKO (Górecko 1)4:2
72MUSZELKA OGARDY - NOTEĆ STARE BIELICE2018-11-0315:00BOISKO (Ogardy 1)4:2
73LEŚNIK BUSZÓW - PIONIER ZWIERZYN2018-11-0414:00BOISKO (Buszów 1)2:2
74KLUB SPORTOWY RĄPIN - SOKÓŁ GOŚCIM2018-11-0314:00boisko (Rąpin 1)1:2
75GKS BLEDZEW - ARKA MIERZĘCIN2018-11-0411:00Zemsko 11:1
76ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2018-11-0414:004:0
77BUDOWLANI MURZYNOWO - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2018-11-0414:00BOISKO (Murzynowo 1)9:2


Kolejka: 12 w dniach 2018-11-10/2018-11-11

78URAN TRZEBICZ - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2018-11-1112:00BOISKO (Trzebicz 1)2:1
79ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - BUDOWLANI MURZYNOWO2018-11-1114:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)4:4
80ARKA MIERZĘCIN - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2018-11-1114:00Mierzęcin 15:4
81SOKÓŁ GOŚCIM - GKS BLEDZEW2018-11-1014:00BOISKO (Gościm 1)2:2
82PIONIER ZWIERZYN - KLUB SPORTOWY RĄPIN2018-11-1113:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)0:2
83NOTEĆ STARE BIELICE - LEŚNIK BUSZÓW2018-11-1113:00Boisko Sportowe (Stare Bielice )2:0
84NOTEĆ GÓRECKO - MUSZELKA OGARDY2018-11-1114:00BOISKO (Górecko 1)1:3


Kolejka: 13 w dniach 2018-11-17/2018-11-18

85MUSZELKA OGARDY - URAN TRZEBICZ2018-11-1714:00BOISKO (Ogardy 1):
86LEŚNIK BUSZÓW - NOTEĆ GÓRECKO2018-11-1714:00BOISKO (Buszów 1):
87KLUB SPORTOWY RĄPIN - NOTEĆ STARE BIELICE2018-11-1813:00boisko (Rąpin 1):
88GKS BLEDZEW - PIONIER ZWIERZYN2018-11-1811:00Zemsko 1:
89SOKÓŁ GOŚCIM - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2018-11-1714:00BOISKO (Gościm 1):
90BUDOWLANI MURZYNOWO - ARKA MIERZĘCIN2018-11-1814:00BOISKO (Murzynowo 1):
91BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2018-11-1712:00Dobiegniew, Leśna 1: