Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: Klasa B Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-09-02/2018-11-04

1ZEW DĄBROSZYN - BŁĘKITNI II LUBNO2018-09-0212:00BOISKO (Dąbroszyn 23)2:3
2ISKRA GŁUCHOWO - WARTA KOŁCZYN2018-09-0213:00Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10)2:2
3ORKAN DŁUGOSZYN - KLUB SPORTOWY BIAŁCZ2018-09-0212:00Ośno Lubuskie, Rzepińska 04:2
4VICTORIA STANOWICE - KS WYSOKA 2018-11-0411:00Stanowice :
5UNIA LUBISZYN TARNÓW - WALKA CZARNÓW2018-09-0214:00Boisko (Lubiszyn, Polna 6)1:2


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-08/2018-09-09

6BŁĘKITNI II LUBNO - WALKA CZARNÓW2018-09-0912:00BOISKO (Lubno 32)1:2
7KS WYSOKA  - UNIA LUBISZYN TARNÓW2018-09-0911:00Wysoka 02:4
8KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - VICTORIA STANOWICE2018-09-0817:00Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska )3:0
9WARTA KOŁCZYN - ORKAN DŁUGOSZYN2018-09-0915:00Kołczyn, Leśna 11:2
10ZEW DĄBROSZYN - ISKRA GŁUCHOWO2018-09-0915:00BOISKO (Dąbroszyn 23)1:4


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-15/2018-09-16

11ISKRA GŁUCHOWO - BŁĘKITNI II LUBNO2018-09-1612:00Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10)2:2
12ORKAN DŁUGOSZYN - ZEW DĄBROSZYN2018-09-1616:00Ośno Lubuskie, Rzepińska 02:2
13VICTORIA STANOWICE - WARTA KOŁCZYN2018-09-1516:00Stanowice 1:3
14UNIA LUBISZYN TARNÓW - KLUB SPORTOWY BIAŁCZ2018-09-1614:00Boisko (Lubiszyn, Polna 6)3:3
15WALKA CZARNÓW - KS WYSOKA 2018-09-1517:00boisko sportowe (Czarnów, Stańska )3:0 V


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-22/2018-09-23

16BŁĘKITNI II LUBNO - KS WYSOKA 2018-09-2312:00BOISKO (Lubno 32)1:2
17KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - WALKA CZARNÓW2018-09-2217:00Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska )2:0
18WARTA KOŁCZYN - UNIA LUBISZYN TARNÓW2018-09-2315:00Kołczyn, Leśna 14:4
19ZEW DĄBROSZYN - VICTORIA STANOWICE2018-09-2315:00BOISKO (Dąbroszyn 23)5:0
20ISKRA GŁUCHOWO - ORKAN DŁUGOSZYN2018-09-2313:00Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10)0:2


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-29/2018-09-30

21ORKAN DŁUGOSZYN - BŁĘKITNI II LUBNO2018-09-3015:00Ośno Lubuskie, Rzepińska 03:2
22VICTORIA STANOWICE - ISKRA GŁUCHOWO2018-09-2916:00Stanowice 0:3
23UNIA LUBISZYN TARNÓW - ZEW DĄBROSZYN2018-09-3014:00Boisko (Lubiszyn, Polna 6)3:1
24WALKA CZARNÓW - WARTA KOŁCZYN2018-09-2917:00boisko sportowe (Czarnów, Stańska )0:3
25KS WYSOKA  - KLUB SPORTOWY BIAŁCZ2018-09-3014:00Wysoka 03:3


Kolejka: 6 w dniach 2018-10-07

26BŁĘKITNI II LUBNO - KLUB SPORTOWY BIAŁCZ2018-10-0712:00BOISKO (Lubno 32)1:0
27WARTA KOŁCZYN - KS WYSOKA 2018-10-0715:00Kołczyn, Leśna 13:1
28ZEW DĄBROSZYN - WALKA CZARNÓW2018-10-0715:00BOISKO (Dąbroszyn 23)2:2
29ISKRA GŁUCHOWO - UNIA LUBISZYN TARNÓW2018-10-0715:00Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10)6:2
30ORKAN DŁUGOSZYN - VICTORIA STANOWICE2018-10-0715:00Ośno Lubuskie, Rzepińska 05:1


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-13/2018-10-14

31VICTORIA STANOWICE - BŁĘKITNI II LUBNO2018-10-1316:00Stanowice 1:7
32UNIA LUBISZYN TARNÓW - ORKAN DŁUGOSZYN2018-10-1414:00Boisko (Lubiszyn, Polna 6)2:0
33WALKA CZARNÓW - ISKRA GŁUCHOWO2018-10-1316:00boisko sportowe (Czarnów, Stańska )2:2
34KS WYSOKA  - ZEW DĄBROSZYN2018-10-1411:00Wysoka 01:5
35KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - WARTA KOŁCZYN2018-10-1316:00Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska )1:5


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-20/2018-10-21

36BŁĘKITNI II LUBNO - WARTA KOŁCZYN2018-10-2112:00BOISKO (Lubno 32):
37ZEW DĄBROSZYN - KLUB SPORTOWY BIAŁCZ2018-10-2115:00BOISKO (Dąbroszyn 23):
38ISKRA GŁUCHOWO - KS WYSOKA 2018-10-2116:00Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10):
39ORKAN DŁUGOSZYN - WALKA CZARNÓW2018-10-2114:00Ośno Lubuskie, Rzepińska 0:
40VICTORIA STANOWICE - UNIA LUBISZYN TARNÓW2018-10-2016:00Stanowice :


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-27/2018-10-28

41UNIA LUBISZYN TARNÓW - BŁĘKITNI II LUBNO2018-10-2814:00Boisko (Lubiszyn, Polna 6):
42WALKA CZARNÓW - VICTORIA STANOWICE2018-10-2716:00boisko sportowe (Czarnów, Stańska ):
43KS WYSOKA  - ORKAN DŁUGOSZYN2018-10-2815:00Wysoka 0:
44KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - ISKRA GŁUCHOWO2018-10-2716:00Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska ):
45WARTA KOŁCZYN - ZEW DĄBROSZYN2018-10-2716:00Kołczyn, Leśna 1: